Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czarne LED na tył


Piosal91

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojego kupiłem z takimi ledami jak w pierwszym poście tyle że czerwonymi: Audi A4 B5 94-01 lampy diodowe tyl sedan LED RED (4082252158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Myślę że prezentują się przyzwoicie, zarówno w dzień jak i w nocy. Mam jakieś zdjęcie sprzed roku:

http://www.editer.pl/fotka/b723652ebb4539ba832fe59d206b6121_2.jpg

Chociaż przyznaję że gdybym zakładał sam to kupił bym na pewno takie: LAMPY DIODOWE AUDI A4 B5 SEDAN 94-00 LED RED-WHITE (4087975736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Moim zdaniem są najlepsze. A lampy które nie wyglądają dobrze nawet na zdjęciu to właśnie ta szara wersja moich ledów o które pytałeś w pierwszym poście, wszelkie lexusy, przyciemniane (takie jak wrzucił Trzesio), i jeszcze takie: http://img12.tablica.pl/images_tablicapl/118076071_1_644x461_lampy-tyltylne-audi-a4-b5-sedan-tuning-skarzysko-kamienna.jpg

nie wyglądają źle ale ten biały pasek mi nie leży, dlatego wolę ciemniejsze :)

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Te co kolega Armi pokazal wygladaja super

dokładnie tak:wink: te od Armiego chyba najbardziej do mnie przemawiają. tylko nie moge ich nigdzie znaleźć, wszedzie takie same tylko nie przyciemnione. to przeciemnienie to folia czy były takie "od nowości" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej są malowane, ewentualnie folia choć wątpię. Fabrycznych takich chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna kupic z fabrycznie przyciemnionym paskiem ale sa a) drozsze B) trudnodostepne.

Na zdjeciu jest folia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna kupic z fabrycznie przyciemnionym paskiem ale sa a) drozsze B) trudnodostepne.

Na zdjeciu jest folia.

Ok, wielkie dzięki. chyba się na takie zdecyduję bo naprawdę wygladaja mega, jak dla mnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam te co Armi mam u Siebie z naklejonym czarnym paskiem folii termokurczliwej Oracal i uważam że to najlepszy wybór lamp led do b5:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam te co Armi mam u Siebie z naklejonym czarnym paskiem folii termokurczliwej Oracal i uważam że to najlepszy wybór lamp led do b5:wink:

więc na 90% jestem zdecydowany, tak jak mówiłem, mniej więcej do końca czerwca powinny być już na aucie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna kupic z fabrycznie przyciemnionym paskiem ale sa a) drozsze B) trudnodostepne.

Na zdjeciu jest folia.

Ja przyciemniony pasek obkleiłem na czerwono

64rj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...