Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

troche fotek z rezania :P jezeli ktos nie ma smykałki do kabelkologi radze sir za to nie zabierac :grin: czujnik zmierzchu, auto swiatła, diagnostyka swiateł, clh, fotochromy

f1pJJll.jpg

oRLUjV3.jpg

M8JeUbD.jpg

QfWRcKO.jpg

EjdCaZV.jpg

oG4SH9m.jpg

TZxOe6P.jpg

Tks9nuG.jpg

Opublikowano

świetna robota :naughty:

Opublikowano
  • Autor

świetna robota :naughty:

dzis bede dopiero ciał i przerabiał instalacje wczoraj przeciagnełem przewody ciekaw jestem kiedy ten samochod bedzie jezdził mam nadzieje ze szybko to pojdzie :P

Opublikowano

Dasz radę, czekam na info jak poszło ;)

Opublikowano
  • Autor

i moduł high F wleciał na pokład!!!!! :decayed:

q2INrcs.jpg

i standard po tym modzie plontanina kabelkologi :wink: starałem sie je na długosc rowno wiec nie powinno byc problemu zeby dobrze je poukładac owinac

P9ciNWC.jpg

Edytowane przez karol18183

Opublikowano

Bardzo ładna :) Brakuje tylko xenonu i lepszych foteli.

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładna :) Brakuje tylko xenonu i lepszych foteli.

pracuje nad tym dopiero w przyszłym sezonie :wink: zawieche po nowym roku musze ogarnac :wink:


auto bedzie miało nowy rozrzad i generalnie od nowa spasowane i dokupione to co pogubione połamane i wgl :evil:

h0LytQs.jpg

Opublikowano

Pomaluj ramiona wycieraczek bo Ci lakier złazi :P

Opublikowano
  • Autor

Pomaluj ramiona wycieraczek bo Ci lakier złazi :P

wymienie na te od b7 aero za 60zł da sie wyrwac ładne na allegro :wink:

Opublikowano

Nierzad zalozyles?:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Nierzad zalozyles? :naughty:

mechanik co mi poprawia blacharke zna sie tez na rozrzadach i mi wymienił :decayed: stara pompa juz miała lekki luz :decayed:

Opublikowano

Aż mi przypomniałeś jak kumpeli mechanik wymieniał rozrząd. I chyba zapomniał xd wymienić pompy, no i wszystko jak pierdyknęło... ale autko się pozbierało i jeździ dalej :-)

Opublikowano

Nierzad zalozyles? :naughty:

mechanik co mi poprawia blacharke zna sie tez na rozrzadach i mi wymienił :decayed: stara pompa juz miała lekki luz :decayed:

No i malina :kox:

Opublikowano

Ładna :):wink:

Opublikowano
  • Autor

No i malina :kox:

Napisano dziś, 09:45

Ładna :):wink:

moim marzeniem jest polakietowac całe auto do okoła zeby miec idealny lakier ale na razie nie moge sobie na to pozwolic chociazby z tego ze auto praktycznie zawsze jest na dworzu zima czy lato :kwasny:


dzis doszły swiatła DRl 30% w długich :P

YwJthHM.jpg

JYU65dx.jpg

d5keLKx.jpg

i zdj dla tych co nie wierza ze po przejsciu na moduł F czyli na istalacje high bedzie ład porzadek jak w org

nhKcn7U.jpg

n1T2eA1.jpg

JasAxxQ.jpg

Opublikowano

piknie :naughty:

jakie diody włozyłes w miejsce auto i pozycji?

Opublikowano
  • Autor

piknie :naughty:

jakie diody włozyłes w miejsce auto i pozycji?

to jest włacznik z b7 i jest tak orginalnie :naughty:

Opublikowano

Masz właśnie jakoś tak inaczej xD u mnie auto się nie świeci :grin:

Opublikowano
  • Autor

Masz właśnie jakoś tak inaczej xD u mnie auto się nie świeci :grin:

mozliwe ze zołta dioda padła musisz sobie załatwic jakis bardzo zniszczony włacznik auto z b7 mechanizm sie przełozy :decayed:

Opublikowano

Majster PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.