Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm


marcindlug

Rekomendowane odpowiedzi

Kumam.dzieki.

A to nie jest tak ze zacisk z c5 rozni sie od tego z a8(mowa w obu przypadkach o 269\22)tylko mocowaniem na linke od recznego???

Przemcio tobie chyba o to chodzilo ze pod te z a8 przekladam mocowanie i nie martwie sie recznym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacisk roznic sie tylko tym, jarza chyba sa te same, tylko mowa o polifcie oczywiscie A8, czyli alu zacisk, bo w przedlifcie byly tarcze 269 ale 20mm i na zacisku zeliwnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to dobrze ze gość sam zrezygnował bo bym sie wjebutał na mine bo tamte były żeliwne :decayed:

Czyli zacisk z c5 lub a8 fl 4.2 np taki:http://allegro.pl/zacisk-wahacz-piasta-tyl-audi-a8-d2-4-2-lift-l-r-i5813606068.html

i tarcza z a8 4.2 fl i powinno być w miarę ok? :decayed:

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli przelozysz sobie linke od recznego to i od a8 moze byc wsio ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio cos pisal ze dal ja z 2strony...

Przemku masz jakies fotu???

Te od a8 to tansza wersja poprostu.hmm

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linka od a8 ma zupelnie inne mocowanie od strony wajchy, fotek nie mam ale wydaje mi sie ze sa w tym watku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt wróciłem do początku wątku i widać ze jest inne mocowanie i linka podchodzi a autor twierdzi ze jest ori do tego wyszło w praniu ze s8 i a8 d2 4.2 fl mają takie same zaciski wiec niby powinno być ok.

Pytanie do Ciebie Przemku ty masz to założone tj chodzi mi o ten zacisk konkretnie tj ten z s8 a8 d2 fl???

I teraz nasuwa sie pytanie czy w a8 4,2 dawali takie same zaciski pod Q i FWD czy była tylko wersja z Q?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam stalowe zaciski z a8, pod tarcze grubosci 22, kupilem je razem z jarzmami pod 269, jarzma sprzedalem i kupilem pod 280 z s8.... zacisk zostal stalowy z tloczkiem 43..... wszystko pasuje p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemcio masz alu zaciski w takim razie z polifta, bo przedliftowe nie obsluguja tarczy 22mm grubosci to raz, a dwa maja tloczek 41 - sa zeliwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam stalowe zaciski z a8, pod tarcze grubosci 22, kupilem je razem z jarzmami pod 269, jarzma sprzedalem i kupilem pod 280 z s8.... zacisk zostal stalowy z tloczkiem 43..... wszystko pasuje p&p

Mogles tak od razu:-D

Dzieki.

Pewnie jeden kij czy 4.2 byla w q czy fwd pewnie zacisk ten sam jak myslicie???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze jeden pies ale moge sie mylic... Moje byly z 4.2q

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo a8 4.2 bez quattro

a czy jeden kij to nie wiem, bo raz ze tloczek jest wiekszy w alu, a dwa tarcza grubsza wiec jak sie pchac to tylko w polifty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest tloczek w poliftach? i jak tarcza? z tego co piszecie to polifty mialy alu zaciski tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze jeden pies ale moge sie mylic... Moje byly z 4.2q

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Gdzie dorwales jarzma pod 280?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro, pislalem do kolesia co mial sporo gratow od s8 i mial tez jarzma


przemcio masz alu zaciski w takim razie z polifta, bo przedliftowe nie obsluguja tarczy 22mm grubosci to raz, a dwa maja tloczek 41 - sa zeliwne

dobra zakonczmy temat czy mam zaliwne czy alu bo do niczego to nie prowadzi......

mam takie:

DSCF3622_zpsxtonqu7j.jpg

DSC_0225_zps28zn0sj0.jpg

i przykladowa aukcja pierwsza z brzegu

http://allegro.pl/zacisk-tyl-tylny-lewy-audi-a8-d2-4-2b-94-99-gw-fv-i6000481849.html

i to jest zacisk z tloczkiem 43 pod tarcze 22gruba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zardzewialy zacisk jaki dales w fotce to zeliwo sprzed lifta pod tarcze 20mm seryjnie ale moze on obsluzyc tarcze grubsze, gorzej za jarzmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarzmo ktore bylo do tego zacisku 269 ogarnie tarcza 22mm on ma identyczny rozstaw jak 280 z tym ze 280 jest glebszy.... tak to w praktyce wyglada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...