Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy przyczyną może byc czujnik wału ?


fake

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=cb3Qd9WVHAs

Przepustnicę wymieniałem, sondę też... Jak do tej pory nikt nie wie co jej jest... 1.8 adr pb

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 13:34 ----------

odświeżam, nie sugerować się czasem 0:00, film odpala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik nie odpala u mnie ,pewnie u innych też nie działa .Nie można Ci pomóc skoro nie wiemy o co biega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz jaki masz problem bo film nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czujnik jak daje d*py to tak sie dzieje oststnio miałem taki przypadek z alfa 146 po wymianie czujnika problem znikł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czujnik walka rozrzadu bo gdyby czujnik walu siadl to mial bys problem z odpaleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz powiedzieć dokładniej jak sprawdzić magnesem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyloz miernik do pinow w czujniku.w ktorych ci nie powiem musisz sam poszukac ktores 2 powinny dac sygnal .musisz robic tak zeby czujnik doktnal metalu .bedziesz mial pewnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę że raz jest dobrze raz nie, więc co mi da magnez czy miernik ? Kumpel mi mówił ostatnio że może tak sie dziać przez opiłki lub olej na czujniku. Za chwilę będę wymieniał olej to wykręcę to ustrojstwo i wyczyszczę, ewentualnie wymienię 40 zł na szrocie . Oby to było to ... bo już nie mam pomysłów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma do tego ze w czujniku jest magnez ktory przesyla impuls do instalacji i wystarczy ze niedomaga i tak si bedzie dzialo.ale kup wymien i sie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę że raz jest dobrze raz nie, więc co mi da magnez czy miernik ? Kumpel mi mówił ostatnio że może tak sie dziać przez opiłki lub olej na czujniku. Za chwilę będę wymieniał olej to wykręcę to ustrojstwo i wyczyszczę, ewentualnie wymienię 40 zł na szrocie . Oby to było to ... bo już nie mam pomysłów ...

Na szrocie czujnik? Czy ja źle przeczytałem ? Czujnik to tylko i wyłącznie nowy !

---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

Kupisz używany czujnik i raz sie uda a raz bedzie gorszy od twojego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oca69 właśnie tak to jest z elektrycznymi częściami, ryzyk fizyk. Kiedyś jak miałem vectre b kupiłem nowy czujnik jakiś tańszy to wgl na nim mi nie odpaliła. Na szczęście dało się zwrócić. Dziś się zapytam ile kosztuje nowy dobrej firmy. Generalnie już włożyłem kupę kasy na usunięcie tej usterki i nie uśmiecha mi się ładować dalej bez skutku dlatego trochę kombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie AUDI A3 1,6 benzyna problem podobny, VCDS pokazywal błąd czujnika halla (G40) kod 00515, przy wymianie rozrządu czujnik wymieniony na nowy zamiennik i dalej to samo, błąd można wykasować tylko w sterowniku silnika zrobić skan i go nie ma jak odpale auto pojawia się znowu i mowi o PRZERWANYM SYGNALE miał ktoś może podobny problem ???? objawy jak u kolegi w filmiku jak depnie się auto po zmianie biegu obroty leca w dol az prawie auto chce zgasnąć nie zawsze się tak dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...