Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać


goralpio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś miałem w passacie taka sytuacje - sam sie zamykał, ogólnie coś świrowało wówczas. No i zamknął się na szczęście na podwórku, poleciałem do ASO i trafiłem akurat na placu mechanika - szedł sobie to go zawołałem no i mówię czy by nie pomógł po robocie, on polecił mi kolege, po robocie wpadł ten kolega skasował mnie na 100zł wiem że jakoś szybę wyjął w garażu - używając druta :facepalm: Spróbuj do ASO, to może lewiznę ktoś będzie chciał skręcić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem zdjęcia.

138743707_1_644x461_listwa-a4-b6-warszawa.jpg

138743707_2_644x461_listwa-a4-b6-dodaj-zdjecia.jpg

tutaj akurat na tym panelu oswietlenia nie ma szkiełka. akurat chodzi o tą lampke gdzie jest to szkiełko. bo ona jest blizej zamka. na drugim zdjeciu widać jak to wygląda od wewnątrz. w instrukcji zamek jest pokazany tak ze jest przykrecony 2 srubami. ja u siebie miałem taki sam jak na zdjęciu jedna śrubka i wyciaany przez przekręcenie go w którąś tam strone. myśle ze tą drogą mogłbyś się dostac do prętu trzymającego zamek, pociagnac go i zwolnic zamek. taka listwa nie jest droga. wymiana jej jest banalna. a zamek gdzie wkładasz kluczyk mozesz przełożyć ze swojej listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak się załatwiłem na grzybach. W focusie zamknąłem auto i otworzyłem bagażnik z pilota. Po czym bagażnik zatrzasnąłem z kluczykami w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie....zrobiliśmy sobie mod z klapą automatycznie unoszoną do góry....

Tylko czekać jak ktoś ponownie zapyta jak się dostać... :grin:

jak znam życie to ja będę pierwszy....na szczęście mam już drugi kluczyk, do tego zapasowy grot w portfelu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...