Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na mnie aktualnie największe wrażenie robi dzwiek V8 :)

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 22:59 ----------

image.jpg

Opublikowano

Czekamy na dalszy update. Na razie jest kosa:hi:

Opublikowano

łooo :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor
Co tu się dzieje :shock3:

Fura marzenie, fele zmień jak najszybciej bo trochę psują wygląd ereski. Jeździłbym tak czy inaczej. :slina:

aktualnie felga jest OEM rs4 :)

Opublikowano

fajnie się patrzy jak ktoś kupuje taką furę i dopieszcza nie patrząc na koszty - brawo :thumbup1:

Opublikowano

Piękne autko.:slina:LZ5F jest tez dla mnie najładniejszym kolorem w palecie VAG. Szkoda ze go "skundlili" pryskając nim na lewo i prawo Oktavie, Seaty, czy inne 2.0tdi( miedzy innymi moja była A4:decayed:). Jeden z moich klientów wozi się aktualna RS6 w tym kolorze. Mam nadzieje ze będziesz tu regularnie rske pokazywać:jerk:

PS. Gdzie jest Jedrex z zaproszeniem do kalendarza?:wink:

Opublikowano

Piękna ;)

Opublikowano
  • Autor
Piękne autko.:slina:LZ5F jest tez dla mnie najładniejszym kolorem w palecie VAG. Szkoda ze go "skundlili" pryskając nim na lewo i prawo Oktavie, Seaty, czy inne 2.0tdi( miedzy innymi moja była A4:decayed:). Jeden z moich klientów wozi się aktualna RS6 w tym kolorze.Mam nadzieje ze będziesz tu regularnie rske pokazywać:jerk:

PS. Gdzie jest Jedrex z zaproszeniem do kalendarza?:wink:

Bede pokazywał nabierzaco...a troche planów jest ;)

Generalnie jeli chodzi o kolor to ktoś zaufany z AUDI powiedział mi , ze ten kolor z rs4 to nie do końca to samo co reszta grupy VAG (jego położenie, warstwy itp.) zreszta jest to mało ważne.

Ps tematu z kalendarzem nie zrozumiałem ?!

Opublikowano

Fura miazdzy :)...

Mozesz powiedziec co zrobiles z szybami? Na pierwszych zdjeciach przednie boczne sa chyba ciemniejsze. Na tych w deszczu przod wyglada na jasniejszy. Mozesz sie pochwalic co to za folia / jesli w ogole sa sciemnione?

Opublikowano

Bardzo dobrze, że jednak postanowiłeś "podzielić się " autem. Ale poprzeczkę podniosłeś sobie wysoko mówiąc, że ma być jednym z najładniejszych RS4 w Polsce i nie tylko i bardzo dobrze :)

Na pewno felgi Vossen CVT świetnie leżą na audi co pokazał początek sezonu i kilka ciekawych projektów między innymi A4 Wojtsena, więc idź tą drogą :)

Przydałoby się więcej zdjęć wnętrza, te fotele są moimi ulubionymi :)

Powodzenia w dalszych modyfikacjach :)

Opublikowano
  • Autor
Bardzo dobrze, że jednak postanowiłeś "podzielić się " autem. Ale poprzeczkę podniosłeś sobie wysoko mówiąc, że ma być jednym z najładniejszych RS4 w Polsce i nie tylko i bardzo dobrze :)

Na pewno felgi Vossen CVT świetnie leżą na audi co pokazał początek sezonu i kilka ciekawych projektów między innymi A4 Wojtsena, więc idź tą drogą :)

Przydałoby się więcej zdjęć wnętrza, te fotele są moimi ulubionymi :)

Powodzenia w dalszych modyfikacjach :)

Dzieki...poprzeczka wysoko, ale nie moze byc inaczej. Czas pokaże :)

Opublikowano
:shock3::slina: Graty furki!!:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor
Fura miazdzy :)...

Mozesz powiedziec co zrobiles z szybami? Na pierwszych zdjeciach przednie boczne sa chyba ciemniejsze. Na tych w deszczu przod wyglada na jasniejszy. Mozesz sie pochwalic co to za folia / jesli w ogole sa sciemnione?

Wszystkie szyby są przyciemnione, tył bardziej przod "łagodniej" zabieg wykonany celow. Folią oczywiscie najlepsza z możliwych dostępnych aktualnie na rynku. ;) wiecej nie mogę napisać.

Ps jak ktoś jest z okolic Wrocławia mogę polecić ekipę od tych tematów :)

Opublikowano

najlepiej,najdrozej itp itd do orzygu

ale auto ladne ;]

Opublikowano
  • Autor
najlepiej,najdrozej itp itd do orzygu

ale auto ladne ;]

masz racje przesadzilem...tez mnie lekko :kwasny:

Ps niestety często drogo znaczy najlepiej.

Opublikowano

Mega furacz

A dźwięk...... :jerk:

Opublikowano

Jest mega kox:) normalnie to Es juz jest mega a co dopiero RS:kox:

Opublikowano
:shock3: furka miażdży

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.