Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za cienki w uszach jestem :kwasny:

kolor mi nie pozwala :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

haha co to za podśmiec**jki? :D

Niestety w tym roku zabrakło funduszy na zimowe 18", więc stoi na pożyczonych kołach letnich. Nowy felunek w malowaniu i dziś przyszły opony :P


Daaaaawno nic się nie działo :) W oczekiwaniu na dekielki i dystanse małe spy foto koła na sezon 2015. Budżet miał być inny, ale plany się zmieniły no i wyszło jak wyszło. Mimo wszystko chyba nie jest źle :)

19" 8,5j i na to opona 215/35

2a1183a0d654cfb1med.jpg

10a0dfdf62262bd6med.jpg


Tak to wygląda w całości

9127799d9f9b66a0med.jpg

Edytowane przez camillotychy

Opublikowano

Kamil myślę że to nie chińczyk :wink: ,

bo może wyjść jak ostatnio :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie, nie, żaden chińczyk :P i nie ostatnio, tylko przy pierwszym kole które zagościło w tym aucie :D Sline MAM przeżyły swoje i nawet delikatnie się nie zakrzywiły :P

Opublikowano

co to za opona ? :naughty: dobrze siedzi :banan:

Opublikowano
  • Autor

a jeżeli chodzi o oponę to i owszem - chińczyk :D hehe Sunny SN3970 - opinie wyczytałem nie najgorsze na jej temat, sprawdzimy ;) 215/35 naciągnięte na 8,5

Edytowane przez camillotychy

Opublikowano

chińczyk chińczykiem, ale bieżnik fajny :naughty::naughty: kminie czy do gwintu 225/40 czy 215/40 na 8" :dontknow:

Opublikowano
  • Autor

przy 8" zdecydowanie 215 :)

Opublikowano

Co taki wąski ten kapeć, 235 nie dało rady?

Opublikowano

235niee :kwasny: Jak by to wyglądało :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dokładnie, ma być wąski i naciągnięty :)

Opublikowano

Kto Ci te gumy zakładał? Bo odważników tyle co na różańcu kulek :doh:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

haha co to za podśmiec**jki? :D

Niestety w tym roku zabrakło funduszy na zimowe 18", więc stoi na pożyczonych kołach letnich. Nowy felunek w malowaniu i dziś przyszły opony :P

Daaaaawno nic się nie działo :) W oczekiwaniu na dekielki i dystanse małe spy foto koła na sezon 2015. Budżet miał być inny, ale plany się zmieniły no i wyszło jak wyszło. Mimo wszystko chyba nie jest źle :)

19" 8,5j i na to opona 215/35

2a1183a0d654cfb1med.jpg

10a0dfdf62262bd6med.jpg

Tak to wygląda w całości

9127799d9f9b66a0med.jpg

Dawaj więcej fot ! Kozacko na nich wygląda... :slina:

Opublikowano

No dobre mody :D kurde często bywam na Tychach a jeszcze chyba Cie nie widziałem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj widziana na Tychach koło Mc ale przez chwilke tylko :/ dobrze się prezenci :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki Pany za dobre słowo, niestety do zrobienia jeszcze duuuuużo, ale priorytety się zmieniły przynajmniej na jakiś czas, więc póki co nie robię kompletnie nic :P

Co do szyb nie pamiętam dokładnie na ile były ściemnione przody, gdzieś mam to zapisane podeślę Ci na pw :)

H4mm3r wiem, jak zobaczyłem te odważniki to też to wypomniałem gumiarzowi :D

Opublikowano

Moim zdaniem za waska opona do tej mocy. Obyś nie musiał ich wymieniać po sezonie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kamil czy ty już lpgee założyłes? Patrz co cie będzie czekać :grin:

b521529ca78bf7ab3d3e09e9cad9c8d6.jpg


:polew:

Opublikowano

:grin::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.