Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Basowa końcówka do A4 B5 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam doradźcie jaki wydech wybrać do mojego audi planuję jakiś dwu rurkę

Opublikowano

Podłączam się pod temat, też szukam czegoś do mojej 1.8T. Chciałbym jakiś leciuteńki basik i jakąś może ładniejszą, nie większą końcówkę wydechu. Najrozsądniej byłoby chyba kupić cały tłumik końcowy, ktoś może coś polecić dla mnie i dla Kolegi ? :)

Opublikowano

Co tu polecać. Jedziecie do pierwszego lepszego zakładu Tłumiki, tam sobie wybierzecie co się podoba (bo to wam ma się podobać). Jeszcze do tego macie montaż na miejscu.

Opublikowano

Odradzam tłumiki z Rm motors .....jeszcze nie tak dawno je chwaliłem :facepalm: po dwóch latach użytkowania ich tłumik pomoc ze stali kwasoodpornej po prostu się rozpadł

Opublikowano

Ja sam właśnie latam teraz na Rm motors, ale też nie jestem zadowolony brzmi to nijak trochę jak rynna, środkowy też z Rm już poleciał, teraz czas końcowy zamienić na coś z sensem :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja proponuję zakładać do quattro końcowy tłumik z S4. Pasuje p&p pomijając delikatnie większą średnicę rury ( ale to nie problem )

Opublikowano

Jeśli chcesz poprawić brzmienie auta to polecam Ci przelot z kwasówki lub stali aluminiowej np AWG. To doda Ci fajne brzmienie w 1.8t a jeżeli chcesz końcowy to coś z serii remusa oczywiście łagodnego nie pierdzącego. :whistling:

Opublikowano

Witam, Ja mam coś takiego Tłumik TurboWorks QDD-16 2,5"

I jestem zadowolony, trochę zabawy żeby to dopasować jest ale efekt jest tego wart.

Opublikowano
Jeśli chcesz poprawić brzmienie auta to polecam Ci przelot z kwasówki lub stali aluminiowej np AWG. To doda Ci fajne brzmienie w 1.8t a jeżeli chcesz końcowy to coś z serii remusa oczywiście łagodnego nie pierdzącego. :whistling:

W V6 przelot pięknie brzmi a czy w 1.8T też bedzie zgrywac to nie wiem :) koncowy to z TurboWorks :wink:

Opublikowano

Ja miałem końcowy tłumik Ulter Sport. Super basowe brzmienie i zero zmęczenia na trasie.:grin:

Jeno koszt trochę powala:facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ile za Ultera?

Opublikowano

To zależy czy chcesz nowy czy używany i twoich wymagań nowy od 400 zł wzwyż. Używka no to pewnie połowa wartości

Opublikowano

Chodzi mi taki po głowie, ale raczej nowy. Thx za info.

Opublikowano

Jeśli już nabędziesz to pochwal się jak chodzi ;)

Opublikowano
Jeśli już nabędziesz to pochwal się jak chodzi ;)

jasne

Opublikowano

Jakby ktoś chciał wydech to mam na zbyciu takie coś:

708d12507c38a824m.jpg

6427e420a88d0488m.jpg

474878b27cbce503m.jpg

Firmy Monti, nierdzewka. Za 140zł + KW. Możecie poszukać ile taki nowy kosztuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.