Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ive kupuj takie, ja tez sie w nich normalnie :giveheart::decayed:

1184744ddf643ec8a.jpg

Opublikowano

a avusy??? :mysli:

2. place :decayed:

Opublikowano

a avusy??? :mysli:

2. place :decayed:

avus III w 18 + gleba miazdzy rywali :cool1:

Opublikowano

avus III w 18 + gleba miazdzy rywali :cool1:

:no: jest fajna ale nie aż tak żeby miażdżyć :wink4:

Opublikowano

avus III w 18 + gleba miazdzy rywali :cool1:

:no: jest fajna ale nie aż tak żeby miażdżyć :wink4:

ja też bede zmieniał koło i myślałem nad avusen III takim jak mam tylko 18 cali i gwint oczywiscie :decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 23:16_________________________________________________ale czy to duza zmiana to ja nie wiem :decayed:

Opublikowano

skręcisz gwint na jakiweś -80 to zobaczysz jaka różnica :naughty:

Opublikowano

btw szykuje sie zmiana felg na wiosnę , jakbyscie byli na tyle mili , żeby propozycje swoje tu wrzucać to byłby kox...aaa interesuje mnie cos kultowego...18" :decayed:

ooo to tak jak u mnie :) moze ja przygarne twoje :gwizdanie:

daj info na PW w jakim sa stanie felgi i opony, jakie maja parametry i ile za nie chcesz :wink4:

Opublikowano

...o karwa trafiłeś w sam środek :good: :good: zajepiaszcze :kox: :kox: :kox:

ive, te kółka od eReSa sprzedaje koleżka od nas z forum :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166507.0;topicseen

Opublikowano
  • Autor

wiem kapnąłem sie po nicku , kuźwa siana teraz nie mam bo inne wydatki planuję :confused4:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 17:16_________________________________________________Arek jak będę miał sprzedawac to napiszę co i jak :good:

Opublikowano

...o karwa trafiłeś w sam środek :good: :good: zajepiaszcze :kox: :kox: :kox:

ive, te kółka od eReSa sprzedaje koleżka od nas z forum :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166507.0;topicseen

masz jakąś fote jak to na B5 wygląda? :mysli:

Opublikowano

...o karwa trafiłeś w sam środek :good: :good: zajepiaszcze :kox: :kox: :kox:

ive, te kółka od eReSa sprzedaje koleżka od nas z forum :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166507.0;topicseen

masz jakąś fote jak to na B5 wygląda? :mysli:

zobacz sobie w moim temacie na 3 str :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ive podobno używałeś MOTUL ENGINE CLEAN ? :mysli:

i co o tym powiesz ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ive podobno używałeś MOTUL ENGINE CLEAN ? :mysli:

i co o tym powiesz ? :mysli:

hmmm powiem Ci że nie wiem , bo generalnie jak leciał olej to czarny , teraz mam wymianę i będę zlewal przez gazę i zobaczę czy jakieś babole poodpadały :decayed: .

Co do felg to narazie nic wielkiego nie planuję , świńskie zostają :)

Opublikowano

ja słyszałem że to więcej szkody niż pożytku-że wypłukuje wszystko z motoru-niby o to chodzi ale pózniej brak szczelności czy jakoś tak-mi odradzał

Ive podobno używałeś MOTUL ENGINE CLEAN ? :mysli:

i co o tym powiesz ? :mysli:

Opublikowano

ja słyszałem że to więcej szkody niż pożytku-że wypłukuje wszystko z motoru-niby o to chodzi ale pózniej brak szczelności czy jakoś tak-mi odradzał

Ive podobno używałeś MOTUL ENGINE CLEAN ? :mysli:

i co o tym powiesz ? :mysli:

hyy ciekawe....

Ive a robisz coś z gwintem na zime czy tylko wrzucasz zimówki, dokręcasz pare śróbek do osłony pod silnikiem i jazda ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

osłony nie mam od roku i nie zakładam , bo to nie ma sensu , nic nie robie z gwintem bo po co :no:

Opublikowano

osłony nie mam od roku i nie zakładam , bo to nie ma sensu , nic nie robie z gwintem bo po co :no:

to tak jak u mnie :tongue4:, osłon nie ma i nie bedzie dopóki nie wyrezam jakiejś metalowej bo plastiki bez sensu zakładać :thumbdown:

Opublikowano

osłony nie mam od roku i nie zakładam , bo to nie ma sensu , nic nie robie z gwintem bo po co :no:

bo niektórzy to zdejmują, podkrecaja itd :decayed:

Opublikowano

ja słyszałem że to więcej szkody niż pożytku-że wypłukuje wszystko z motoru-niby o to chodzi ale pózniej brak szczelności czy jakoś tak-mi odradzał

Po co takie głupie plotki powtarzać?

G... prawda, że tak powiem :wink4:

Opublikowano

ja uzylem raz Motul Engine Clean w moim ex 2.5TDI (zeby pozybc sie syfu po LL) i jakos nic sie nie rozszczelnilo przez 2 lata...

czy byly korzysci z tego to nie wiem, choc pewnie niektorym zaczalbym lepiej ciagnac i ciszej pracowac :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.