Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bucu patrz gg priv or cokolwiek ku***a

cmoknij mnie w czubek parówy , dziki nieogolony beduinie :kox: :kox:
Opublikowano
dziki nieogolony beduinie

co za kurw@ łby :polew:

Na H&R jest bardziej miękko jak na KW

chyba że ma się magiczny diwajs do utwardzania :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Aju mówisz o odbojach , tak się właśnie zastanawiam , bo widze że przód miał wymieniane odboje na jakieś czerwone audi , a tył ma troszkę podjedzone ori , na co to wymienić i jaki koszt żeby było ok

Opublikowano
  • Autor

no na tych u mnie audi , też jest pur :naughty::decayed:, widzisz biały oklapły bezmózgu , miałem dać Ci bana ale czasem się przydasz do czegoś :good::decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

f*ck ale ludzie są popieprzeni , dzwonię do kolesia , że w piatek wioze mu felgi do piaskowania i malowania , bo zapisywałem się na termin , spoko ,spoko przyjeżdżaj , dobra i cos mnie tknęło ...pytam czy cena dalej aktualna jak rozmawialiśmy czyli 50 za malowanie i 20 za piaskowanie , ...a jaki rozmiar felgi , no 18" ...ooooo to nie cena będzie większa , czyli ?? pytam , no jakieś 100 za malowanie i 30 za piaskowanie - no kur#@!%&*! MAĆ :wallbash: :wallbash: debile - normalnie, przecież 500zł to 1/3 wartości tego alu , a gdzie jeszcze wulkanizator wyważanie + nakładka opon x 2

Dobra , ma ktoś jakieś home made sposób , na malowanie żeby to w miarę dobrze wyszło :decayed:

Opublikowano

dajesz prosiaki na biało? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dajesz prosiaki na biało? :decayed:

widziałes kiedys białe prosiaki ?? :cool1: , w oczojebny róż idą :naughty::kox::decayed:
Opublikowano

bedą przyciagać wzrok :decayed: ja szukałem takich prosiaków jak Ty masz i nic, nigdzie :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra , ma ktoś jakieś home made sposób , na malowanie żeby to w miarę dobrze wyszło :decayed:

Ive poszukaj jakiegoś lakiernika w okolicy który zrobi ci to pistoletem, jeśli felgi nie są mocno porysowane to za jakieś 300-350 zł ci to pomaluje

Opublikowano

Glinek kiedyś pisał u siebie w wątku gdzie wysyła felgi do malowania... może zapytaj go. a nóż wyjdzie Ci taniej z wysyłką :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kowi coś tam pisałeś ale niezdążyłem looknąć , bo forum złapało notlaufa!!?? :decayed::cool1:

Opublikowano

Kowi coś tam pisałeś ale niezdążyłem looknąć , bo forum złapało notlaufa!!?? :decayed::cool1:

pytałem czy jakieś nowe mody na wakacje planowane :naughty:

Opublikowano
  • Autor

napewno dojdą grube fajki , a co więcej to ostatnio miałem moda na ponad 1k zł to się wkurfiłem heh . naprawiam starego gwinta , będę miał na zaś . muszę porobić logi bo na wolnych obr. lekko smuży dymkiem i nie wiem o co chodzi ??

Opublikowano

Ale na czarno czy na biało smuży :mysli: bo jak na czarno to bym sie nie przejmował, no chyba ze to nie jest normalny umiar w dymieniu

Opublikowano
  • Autor

nie no na czarno , mysle , ze przez to , ze przelot chyba - no nie wiem, to taka mgiełka ledwo widoczna ale jest [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 14:19_________________________________________________aaa i jeszcze w kosmos muszę wypiertolić egr'a

Opublikowano

nie no na czarno , mysle , ze przez to , ze przelot chyba - no nie wiem, to taka mgiełka ledwo widoczna ale jest

mój też przy odpaleniu teraz puszcza cos od siebie, ogólnie na przelocie widze cos tam wiecej w lusterku niz przed, ale ogólnie nie jest źle pod względem akustycznym :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

yo , nic nie modzę hehe a tyu zonk sie szykuje. Oto efekt jeżdżenia na zjebanym gwincie , po obu stronach poodginało mi nadkola , przez dłuuuuuugi czas nic się nie działo z lakierem , a tu po kilku dniach deszczu patrzę , a tu lakier odpadł (podejrzewam że ktoś go celowo odłupał) , po obu stronach jest tak samo , da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!! :(

ruda.jpg

Opublikowano

yo , nic nie modzę hehe a tyu zonk sie szykuje. Oto efekt jeżdżenia na zjebanym gwincie , po obu stronach poodginało mi nadkola , przez dłuuuuuugi czas nic się nie działo z lakierem , a tu po kilku dniach deszczu patrzę , a tu lakier odpadł (podejrzewam że ktoś go celowo odłupał) , po obu stronach jest tak samo , da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!! :(

ruda.jpg

raczej malowanie całośći :wink4:, ja mam u siebie to samo, odrazu przed malowaniem podegnij je sobie i bedzie problem z głowy :good:, mi popodginało błotniki od wjeżdzania na krawężniki z większą prędkośćią, ale zauważyłem że po założeniu górnej rozpórki ten efekt zniknął jednak błotniki i tak do malowania :gwizdanie:

Opublikowano

Z tyłu miałem to samo jak ogarniety lakiiernik to nie trzeb bedzie całosci tylko wcinka baza ale trzeba bedzie lakierowac cale

Opublikowano

yo , nic nie modzę hehe a tyu zonk sie szykuje. Oto efekt jeżdżenia na zjebanym gwincie , po obu stronach poodginało mi nadkola , przez dłuuuuuugi czas nic się nie działo z lakierem , a tu po kilku dniach deszczu patrzę , a tu lakier odpadł (podejrzewam że ktoś go celowo odłupał) , po obu stronach jest tak samo , da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!! :(

ruda.jpg

wyszedł rududy to trza auto już na żyletki szykować

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.