Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Iver a lakier też dajesz jak w tym prosiaku? może okleisz auto? w twoim kolorze to ten felunek zniknie

Opublikowano

ja już ich nie chce na allegro 5200 za komplet 16" :shocked:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:...to nie są tanie rzeczy :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:51_________________________________________________

Iver a lakier też dajesz jak w tym prosiaku? może okleisz auto? w twoim kolorze to ten felunek zniknie

...Vario weź je kup najpierw hyhy :decayed:
Opublikowano

nie ma rozstawu 5x135 :thumbdown: fele fajne i ładnie by do białej B5 w Avancie i na glebie pasowały :kox: trochę old school'owo

Opublikowano

Michaś , jakbyś tak mógł VT walnąć :naughty::cool1::decayed: z tymi konusami

FuchsYes.jpg

na dniach szefie, na dniach :wink4:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:09_________________________________________________BTW zrobisz kiedyś porządek na pierwszej stronie? :naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:20_________________________________________________ :wink4:

j8ljr3pw.jpg

Opublikowano

budę w biały i można brać :kox:

Opublikowano
  • Autor

hmmm to pewnie kolor budy i dlatego coś mi tu nie pasuje lekko , dzięki Michał , zarys mam , achtuning wprowadził te felgi do oferty , niby firma fuchs , za 19'' chcą 5400$ :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

hmmm to pewnie kolor budy i dlatego coś mi tu nie pasuje lekko , dzięki Michał , zarys mam , achtuning wprowadził te felgi do oferty , niby firma fuchs , za 19'' chcą 5400$ :kox: :kox: :kox::decayed:

czyli 19" zagości :naughty:

Opublikowano

hmmm to pewnie kolor budy i dlatego coś mi tu nie pasuje lekko , dzięki Michał , zarys mam , achtuning wprowadził te felgi do oferty , niby firma fuchs , za 19'' chcą 5400$ :kox: :kox: :kox::decayed:

czegoś nie mówił że to 19" ma być :tongue4:

a VT z tym kółkiem ciężko zrobić, bo nie znalazłem żadnych fotek w normalnych warunkach oświetlenia - wszystko z salonów w świetle milionów halogenów

Opublikowano

świetnie na tej feldze wyglada :kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Michaś , jakbyś tak mógł VT walnąć :naughty::cool1::decayed: z tymi konusami

FuchsYes.jpg

na dniach szefie, na dniach :wink4:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:09_________________________________________________BTW zrobisz kiedyś porządek na pierwszej stronie? :naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:20_________________________________________________ :wink4:

j8ljr3pw.jpg

no to koło robi robotę :decayed: cena też... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

...chyba będę szukał nowego kółka

a tu wczorajszy "całus" od dostawczaka :kwasny:

IMG061.jpg

IMG062.jpg

Opublikowano

naprawisz odszkodwanie bedzie ive wiec bedzie cacy dobrze ze tylko tyle

Opublikowano

Szkoda maszyny ale da rade to ogarnac.....

Opublikowano

Ive szkoda fury ale naprawisz i powinno starczyć jeszcze na tjuny :kox: łączymy się z Tobą w bólu :decayed:

Opublikowano

...chyba będę szukał nowego kółka

a tu wczorajszy "całus" od dostawczaka :kwasny:

IMG061.jpg

IMG062.jpg

lacze_sie_w_bulu_i_nadzieji_3478.jpg

Opublikowano

...chyba będę szukał nowego kółka

a tu wczorajszy "całus" od dostawczaka :kwasny:

IMG061.jpg

IMG062.jpg

Ważne, żeby dobrze wypłacili. Będziesz to klepał czy wstawiasz błotnik? To jego pierwszy raz?

Opublikowano
  • Autor

licze na klepanie i malowanie , z tej strony 1 raz :decayed:

Opublikowano

licze na klepanie i malowanie , z tej strony 1 raz :decayed:

Ive rezaj body RS :decayed:

Opublikowano
  • Autor

eee nie podnieca mnie to :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.