Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

licze na klepanie i malowanie , z tej strony 1 raz :decayed:

Ive rezaj body RS :decayed:

w dyszlu :bag:

Opublikowano

licze na klepanie i malowanie , z tej strony 1 raz :decayed:

Ive rezaj body RS :decayed:

w dyszlu :bag:

wypas :kox:

Opublikowano

Iverson ciesz się, że nie zrobił tego twojej niuni co mi Iveco w Lexusie, tzn. Lex na części ostatecznie poszedł

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ive jaram się tą fotą :) jest naprawdę za***ista ;) rób jakąś nowa sesje a nie tylko HTC się bawisz :cool1:

5c12306b70209c96.jpg

Opublikowano
  • Autor

BBI zasypana :decayed:

po wyłączeniu ASR wyjechał jak burza z tych zasp :decayed:

C360_2012_02_16_07_33_28.jpg

C360_2012_02_16_07_38_37.jpg

C360_2012_02_16_07_38_51.jpg

Opublikowano

niekiepską poduche usypało :decayed:

Opublikowano

to które do kalendarza? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

żebyście to widzieli , jaką szarżą ten śnieg bralem , 2 bieg do odcinki przez 300m :D

Opublikowano

trzeba było w "q" zainwestować to byś nie musiał katować ośki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

trzeba było w "q" zainwestować to byś nie musiał katować ośki :wink4:

...nie mówię , bo czasem "q" by sie przydało :decayed:
Opublikowano

żebyście to widzieli , jaką szarżą ten śnieg bralem , 2 bieg do odcinki przez 300m :D

ja to samo :decayed:

nawet se ośka radziła, sam byłem zdziwiony :kox: to jeden z tych dni, gdy cieszę się że nie mam gleby na zimę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ehhh najgorsze są pozostałości po nawiewach i utworzone takie nasypy na drodze , szoruję równo po nich , podwozie czyściocha będzie :decayed:

Opublikowano

BBI zasypana :decayed:

po wyłączeniu ASR wyjechał jak burza z tych zasp :decayed:

C360_2012_02_16_07_33_28.jpg

C360_2012_02_16_07_38_37.jpg

C360_2012_02_16_07_38_51.jpg

ale Cię zasypało :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ehhh najgorsze są pozostałości po nawiewach i utworzone takie nasypy na drodze , szoruję równo po nich , podwozie czyściocha będzie :decayed:

będzie pierwsze B5 wypolerowane od spodu :decayed:

Opublikowano

Ja będę miał drugie :decayed:

Ive robi robotę to twoje auto... Cały dzień miałem w robocie widok jak je mijałem a i odrazu podejrzewałem że to Ty :naughty:

W tych koleinach wyglądała jakby całkiem leżała na asfalcie :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzięki :decayed:

Opublikowano

często śmigasz trasą 79? :wink4:

może kiedyś zrobimy jaki mini spot? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

często śmigasz trasą 79? :wink4:

może kiedyś zrobimy jaki mini spot? :decayed:

no prawie co tydzień lub 2 [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:23_________________________________________________czyli mieszkasz w nowym korczynie?? tam gdzie te 2 kościoły obok siebie??
Opublikowano

No dokładnie jak jedziesz w stronę krakowa to ostatnia wieś przed korczynem :wink4:

Opublikowano

żebyście to widzieli , jaką szarżą ten śnieg bralem , 2 bieg do odcinki przez 300m :D

ja to samo :decayed:

nawet se ośka radziła, sam byłem zdziwiony :kox: to jeden z tych dni, gdy cieszę się że nie mam gleby na zimę :decayed:

Przejeżdżasz nad zaspami :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.