Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Obecne nawiewy bardziej mnie się podobają ;)

_____________________________________________________________________

Chromiki siedzą już na miejscu.

Przed%2Bi%2Bpo.jpg

20150225_165135.jpg

20150225_165214.jpg

Wyciągnąć "stare" przyciski.... :facepalm: :facepalm: :facepalm: POWODZENIA ;)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

super efekt!

Opublikowano

Wyciągną "stare" przyciski.... :facepalm: :facepalm: :facepalm: POWODZENIA ;)

Karta płatnicza się przydaje do dużego przełącznika a do małych jakiś cienki wihajsterek :) aczkolwiek ja przy pierwszym wyciąganiu połamałem zapadki w dwóch :facepalm:

Małe a cieszy nie? :wink:

Opublikowano
  • Autor

U mnie dwa przyciski nie przetrwały :/

Na szczęście duży ocalał....lusterka ocalały i jedne drzwi.

Nawet
0_0_productGfx_0a3a2c16aaa96e08f32059748
nie pomogły :(




______________________________________________________________________________________

Kolejny miesiąc ... kolejne głosowanie na zdjęcia do kalendarza.
Wystarczy tylko kliknąć w link i zagłosować:


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309484-styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/

Zapraszam serdecznie ponieważ to MY tworzymy kalendarz :a4fan:


______________________________________________________________________________________

DPF wypalony :)
Podjeżdżam do świateł, obroty nie spadają poniżej 900 (około) , chwilowe spalanie wskoczylo do prawie 1,5 l/h , wentylatory chodzą chyba na maxa....Drugie światła to samo.
Przejazd jeszcze jakies 4-5km i pod sklepem już cisza - obroty w normie, spalanie spadło, wentylatory wyłączyły się.
Ciekawe kiedy nastepne ;)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Te chromy na duży + :good:

Opublikowano

U mnie dwa przyciski nie przetrwały :/

Na szczęście duży ocalał....lusterka ocalały i jedne drzwi.

Nawet

0_0_productGfx_0a3a2c16aaa96e08f32059748

nie pomogły :(

______________________________________________________________________________________

Kolejny miesiąc ... kolejne głosowanie na zdjęcia do kalendarza.

Wystarczy tylko kliknąć w link i zagłosować:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309484-styczen-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/

Zapraszam serdecznie ponieważ to MY tworzymy kalendarz :a4fan:

______________________________________________________________________________________

DPF wypalony :)

Podjeżdżam do świateł, obroty nie spadają poniżej 900 (około) , chwilowe spalanie wskoczylo do prawie 1,5 l/h , wentylatory chodzą chyba na maxa....Drugie światła to samo.

Przejazd jeszcze jakies 4-5km i pod sklepem już cisza - obroty w normie, spalanie spadło, wentylatory wyłączyły się.

Ciekawe kiedy nastepne ;)

jeśli wszystko sprawne a na pewno tak :) to następne za ok. 700km.

Opublikowano
  • Autor

Te chromy na duży + :good:

:thumbup:

Opublikowano

Ja od kupna swojej b8 zrobilem juz prawie 10 tys km i ani razu nie zauwazylem zeby sie dpf wypalał. Zastanawiam sie wobec tego czy u mnie jest cos takiego w ogóle.

Opublikowano

Ja przez 7 tys raz zauważyłem jak do garażu wjeżdżałem to obroty 1000 miał potem przez jakiś czas też się jeszcze dopalał, niestety nie miałem dłuższej trasy akurat.

Marek jak robisz długie trasy to nie zauważysz że się wypala.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś wpadł w sumie nieplanowany zakup.
Niestety gwarant wymaga przeglądów rowerów :/
A czym je wozić jak nie w/na bagażniku dachowym ;)

20150320_153219.jpg

20150320_153404.jpg

20150320_153529.jpg

20150320_160746.jpg

20150320_160755.jpg

20150320_160801.jpg

20150320_160807.jpg

Siedzi :)

20150328_182057.jpg

20150328_192224.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Ile takie cuś kosztuje?

Opublikowano

Dziś wpadł w sumie nieplanowany zakup.

Niestety gwarant wymaga przeglądów rowerów :/

A czym je wozić jak nie w/na bagażniku dachowym ;)

20150320_153219.jpg

20150320_153404.jpg

20150320_153529.jpg

20150320_160746.jpg

20150320_160755.jpg

20150320_160801.jpg

20150320_160807.jpg

gdzie tu się lajkuje bo nie mogę znaleźć :)

Opublikowano

Z tym to teraz obowiązują cię znaki jak dla ciężarowych!:D

Opublikowano
  • Autor

Z tym to teraz obowiązują cię znaki jak dla ciężarowych! :D

;) ze niby jak ;)

Opublikowano

Żebyś pod mostami i w tunelach się mieścił z ładunkiem:D

Opublikowano
  • Autor

Aaaaa....zeby do parkingu podziemnego nie wjeżdzać na upartego ;)
z16435596Q.jpg

Opublikowano

Aaaaa....zeby do parkingu podziemnego nie wjeżdzać na upartego ;)

z16435596Q.jpg

Noooo i pięknie zaparkowane :facepalm: ja ostatnio wpakowałem sie moim busem z imperialem na dachu na parking do IKEA i jak antenka zaczęła napierdzielać po suficie to skojarzyłem że może być za nisko :facepalm: na szczęście maiałem jeszcze całe 4 cm wolnego :decayed:

Opublikowano

produkt z górnej półki :wink: THULE robi naprawdę dobre zabawki, ale uważać trzeba jak koledzy mówią :facepalm:

Opublikowano

To fakt THULE ma fajne zabawki ale i cena też fajna :) no ale jak chce się mieć z górnej półki to nie patrzy się na cenę :)

Opublikowano
  • Autor

Szkoda tylko że do produktu z "górnej półki" dają instrukcję (w sumie niby do czego instrukcja, ale jednak...) z półki "dolnej".
Zwłaszcza jeśli chodzi o montaż zestwu KIT do belek bazowych :) Na 1 śrubę....na 2... ?? Jedna instrukcja mowi na 2 inna na 1 ...sprzedajacy twierdzi na 2....insternet na 1 :) :) :)
MASAKRA :)
Moze ma ktoś taki zestaw żeby podpowiedziec ????

20150322_112458.jpg

20150322_112444.jpg

?????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.