Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba było mówić, to bym Ci kupił w ASO, bo na weekend jadę do chaty :)

Opublikowano
  • Autor

Głupio się przyznać....ale nie pomyślałem :(

Opublikowano

To na przyszłość będziesz już pamiętał :):hi:

Opublikowano
  • Autor

Myślę że tak :)

Opublikowano

W środę zamknąłem swój projekt B6 - już nic nie założę więcej :grin:

Opublikowano
  • Autor

Full opcja już ?
Co z zamkami wyszło ? Porobiłeś wszystko ?

Opublikowano

Do full to mu dużo brakuje :grin: Zamek w czerwcu ogarnę, na razie musiałem inne myki ogarnąć, żeby się bronić :)

Opublikowano
  • Autor

Obrona to podstawa ;)

Opublikowano

W niedzielę postaram się podjechać na krótką pogawędkę :-) Będę tarabanił.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

OK


Troszkę psów nawieszałem na firmie, która w poprzednim tygodniu stwierdziła że jednak bardziej przydadzą mi się czarne uszczelki do czujników PDC....
Dziś chyba jednak zmienie na jej temat zdanie po tym jak kurier przywiózł dziś szare uszczeleczki w dodatku za free :)

20150525_180632.jpg

20150525_180749.jpg

Opublikowano

graty kompletne więc do roboty!

Opublikowano

No widzisz i jeszcze podziękuj temu w lidlu co Ci zderzak przerysił że Cię zmobilizował do zakładania PDC :D

Opublikowano
  • Autor

Graty już ponad rok leżą - aż głupio mi to pisać normalnie ;)

Opublikowano

nie no się należy manto :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:):bicz:

 

___________________________________________________________________________________________________

 

Kolejne (chyba juz 5) podejście do tematu wymiany silniczka V71 u mnie w B8.
20150605_121116.jpg

20150605_120853.jpg

Pół dnia odkręcania i jedna wielka KUPA !!!

Silniczek widać działa w przeciwieństwie do sytuacji przed wymianą. Ale co za tym idzie nie idzie wykonac Basic Setting :/
Za chiny wg instrukcji nie chciało to isc w VCDSie :/

Na te chwile mamy błędy :

01087 - Basic Setting Not Performed
005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation

01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)
004 - No Signal/Communication

I sam chyba tego nie ogarne bo nawet nie wiem gdzie szukac :/

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Simon jak Ci się sprawuje THULE 591? Bo sam zamierzam kupić na dach (tylko dlatego, że zawsze można zamontować na innym samochodzie mając inne belki bazowe, bo nie każdy ma hak). Jakieś minusy szczególny zauważyłeś przez ten czas użytkowania? Czy bez problemu te ramię złapie mi ramę "damkę"? Kupowałeś gdzieś w okolicy czy allegro?

Opublikowano
  • Autor

Siemka.
Jakbym miał hak pewnie brałbym wlasnie takie mocowanie ale ze haka nie mam i raczej sie nie zapowiada zebym go zakladal wybrałem na dach.
Generalnie bagaznik bardzo wygodny i montaz rowerów trwa dosłownie chwile (jesli mamy juz go zalozonego na relingach).
Troszke czasu zeszło mi na samym dopasowaniu czarnych gum na samym bagażniku. Mowie o gumkach które w rynny belek poprzeczych wchodza. Jak juz to sobie dopasujesz to samo montowanie i demontowanie to pikuś. Co do chytania ramy to nie wiem jaką posiadasz ale z tego co zauważyłem to bez problemu obejmi Ci rame. Szczelnie się to mocowanie zamyka :)
Co do zakupu....brałem z allegro z Krakowa. U nich dokładnie:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1492784
Generalnie jesli nie masz haka to polecam w 100%

Opublikowano

Dzięki za opinię. Hak mam, ale na rowerach lubią też jeździć moi rodzice czy też siostra, a oni haka już nie mają, a po dokupieniu bazy, mogliby uchwyty do rowerów sobie pożyczyć. I w sumie kiedyś po zmianie auta, nie mam pewności, że hak będzie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wieczorem auto trafiło do "szpeca" od elektroniki.
Ma zająć się nastawami tych pos....ch silniczków od klimy (poprzednio jak bylem u niego to "na miejscu" sie nie udało).
Po 12:00 zobaczymy co (i za ile) udało się zrobić :mellow:

Opublikowano

Adrian na miejscu nie podołał?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.