Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyluzuj chłopaku jajca sobie robimy a Ty sie spinasz jak gumka od majtek

hehe o tuż to :D ale widzę wodzowi winnetou indianie już czwarty rok chrust zbierają i wkurza go fakt że zaraz zajmą mu garaż bo na działce już nie ma miejsca :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wesołych Świąt !

2dmyu2bg.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Wzajemnie simon :)

Piękna choinka :P

Ale niunia ładniejsza :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc to było jedyne miejsce do zaparkowania pod marketem :/ ;)

_________________________________________________________________________________________

Dotarło kilka nowych "gadżetów" do :a4fan:

Kalendarz ..... oczywiście ;)

jarko dziękuję za przesyłkę :) (pominę fakt pomyłki w nazwie użytkownika na styczeń w kalendarzu ;) )

vypxhrye.jpg

Kabelek AMI 5N0 035 558. Dzięki sebidi.

7ohdqkvr.jpg

h34vpigk.jpg

iiiiiiii zestaw nakładek ;) (z montażem czekamy na cieplejsze dni). Dzięki czester.

2hyqyxga.jpg

Wypada zacząć rozglądać się za kierownicą ;)

lt227e5d.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

ile za takie nakładeczki trzeba dać ?

Opublikowano
  • Autor

ile za takie nakładeczki trzeba dać ?

W zależności jak i gdzie znajdziesz.....

Średnio od 400-500 do nawet 999 PLN.

Opublikowano

Mi się udało tez zestaw kupic na ebayu za 115€ (licytacja)

Opublikowano
  • Autor

Mi się udało tez zestaw kupic na ebayu za 115€ (licytacja)

Nie ma zmiłuj....trzeba szukać, grzebać, walczyć.

Ja akurat wziąłem te, które oferował jakiś czas temu czester.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

ja pierdziu... a do seata ibizy oryginalne w aso 200 zł :D

Opublikowano

Montowałem kilka miesięcy temu takie ori nakładki do Leona 5F.

Teraz zamówiłem do B8 chińczyki za ~ 140 zł i nie widzę specjalnie różnicy.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mikro spocik pod Lidlem ;)

Oczywiście przypadkowe spotkanie :audi:

vfkp4s3z.jpg

tp3tcafd.jpg

____________________________________________________________________________

Wczorajsza wizyta w ASO Audi i Porsche przyniosły nowe części. Małe ale jakże pomocne ;)

Nowy korek bagnetu oleju - poprzedni został połamany przy kolejnej wymianie oleju :/
I nowy "ULEPSZONY" korek zbiornika płynu do spryskiwaczy :)

f26w944s.jpg

72xynuhd.jpg

dlnjsz9c.jpg

angkljva.jpg

dqqciiqc.jpg

gvajomhk.jpg

qpcacd4w.jpg

Korki zbiornika płynu do spryskiwaczy różnią się tak na prawdę jedynie początkiem numeru
Audi 8D0 955 455

Porsche 3Q0 955 455

____________________________________________________________________________

I w tak śliczny dzień...dzień kobiet....jedna ze świętujących załatwiła mi lewy przód na parkingu :( Nie ma to jak nie ustąpić pierwszeństwa :/
Efektem jest zderzak do wymiany (błotnik i lampa pewnie też).

crtjx7yd.jpg

2dep37ay.jpg

Za dnia wygląda to troszkę lepiej ;p

k4vqkgpr.jpg

Wezwana policja. Notatka spisana. Pani mandat przyjęła. Trzeba tylko szkodę zgłosić.

Chciałbym zrobić wszystko bez kosztowo i tu zaczynają się moje pytania.....
Mam "zaktualizowaną" mapkę w MMI. Co będzie w momencie oddania auta do ASO na usunięcie szkody ???
Oddać auto bez MMI ?? !! Jak Wy to widzicie ???

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

oj:(

Opublikowano
  • Autor

No oj :/

Opublikowano

Jak ja czekam na taki zloty strzal :D

Rob lifta Panie :D co oni Ci moga tam w mmi mieszac nawet pod kompa nie powinni podlaczac skoro poduchy na miejscu i zadna elektronika nie padla :)

A lampa czemu do wymiany ?? Z tele posze moge czegos nie widziec ;)

Opublikowano

Lampa przerysowana nie widzisz ? rób lifta bo kasa będzie dobra na pewno :)

Opublikowano
  • Autor

Jak ja czekam na taki zloty strzal :D

Rob lifta Panie :D co oni Ci moga tam w mmi mieszac nawet pod kompa nie powinni podlaczac skoro poduchy na miejscu i zadna elektronika nie padla :)

A lampa czemu do wymiany ?? Z tele posze moge czegos nie widziec ;)

Lampa przerysowana i wydaje mi się z jakoś tak w dół "patrzy" :/

ys4a2wa2.jpg

Z tematem polifta to zbyt wiele w ASO nie podziałam a chcę bez kosztowo robić :)

Tak + / - koszt polifta jak by wyglądał ?

I tak już chce pokombinować żeby zderzak z PDC był......

Opublikowano

W zeszłym miesiącu kolega oddał do ASO Passata B6. Zrobił podobną szkodę jak u Ciebie. ASO skasowało z AC 6000 zł za lampe, zderzak i błotnik :) Tak że jak myślisz kiedyś o lifcie posłuchaj chłopaków i dowiedz się ile likwidator mógł by Ci zaproponować :D

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Jeżeli kosztorys to myślę że max 3.5 tyś. Wiadomo serwis nastuka całkiem inna kwotę. Ja w zeszłym roku za podobne uszkodzenia dostałem 2.8 tyś gdzie nie zaliczyli wymiany zderzaka i blotnik na nowe tylko naprawa.

Opublikowano

Ja za zbite lusterko dostałem 1600zł bez jaj :)

Opublikowano

Takie życie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.