Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:)

Edytowane przez Kamykk

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Marcin Gugu33 napisał:

Robi wrażenie fura! ?

Dziękuję :)
Są jednak na forum bardziej doinwestowane sztuki :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po aktualizacji map w MMI do  2019 - 8R0060884GA 6.28.2 pojawiły się 2 błędy :

1. 03276 - Sprawdzanie układu zarządzania wersją oprogramowania
2. 03675 - Brak danych nawigacji

Pierwszy z nich jest łatwy do usunięcia :
Opis usunięcia błędu 03276, kalkulator do przeliczenia jednej wartości :

  • Podłączamy kabelek i uruchamiamy VCDS.
  • Wybieramy "Select Control Module" i następnie "5F".
  • Wybieramy "Adaptation - 10".
  • W polu "Channel" wpisujemy 15 i klikamy "Read".
  • W polu "Count" pojawi nam się jakaś wartość którą kopiujemy i wklejamy do kalkulatora (na dole strony) i klikamy Calculate -

    http://web.archive.org/web/20140710063105    

    https://www.dropbox.com/s/xosb78nglz4p4wc/Software_Management_Check.zip?dl=0

    Otrzymaną wartość (SVM Value) wklejamy do pola "New Value" w VCDS po czym klikamy "Test" a następnie "Save".
  • Klikamy "Done, Go Back".
  • Klikamy "Faults Codes - 02".
  • Jeżeli pojawi się błąd 03276 klikamy "Clear Codes" a następnie "Done, Go Back".
  • Ponownie klikamy "Faults Codes - 02" i błędu 03276 powinno już nie być.
     

Z drugim (03675 - Brak danych nawigacji) sam powiem szczerze nie wiem co zrobić ?
Nie idzie go skasować....nie znalazłem żadnego info na jego temat....
Dodam tylko, że sama nawigacja widać że działa. Wyszukuje punkty....widzi satelity...prowadzi do celu (w sobotę sprawdzę to dokładniej).
20190228_181226.jpg

 

 

Ma ktoś jakiś pomysł ?

 

Edytowane przez simon__75
Dodany film do posta

Opublikowano

Lubańska Street :D

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, nitroo napisał:

Lubańska Street :D

Dokłaaaaaaadnie !! ;):)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś było doważanie....sprawdzanie i testowanie.
Profilaktyka....profilaktyka i raz jeszcze profilaktyka :)
Wszystko w eleganckim stanie (na jednej feldze brakowało kilka "g" odważnika). Geometria zawieszenia w tzw. "punkt". Serwisant powiem szczerze był w szoku, że po takim czasie w jakim auto jest u mnie (i bez wcześniejszych regulacji zawieszenie i pomiarów) wszystko jest w świetnym stanie.

Czas przygotować się do wymiany sprzęgła :(

 

20190508_150830.jpg

20190508_153813.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cudnie zaczęty poniedziałek !!!!

60392437_2080495485582372_3052600000782532608_n.jpg

Na szczęście szyby ubezpieczone :)
Moje pytanie : jeśli szyby ubezpieczone to robić w ASO ? Bez kosztowo dla mnie ? Czy poszlibyście w inne miejsce wymiany ? Wg mnie w ASO zawsze jest historia tej wymiany itd.....

Opublikowano

To zależy jak ktoś podchodzi do takich spraw.. Dla jednego jest taki obrazek jak u Ciebie da drugiego auto bite dachowane itd. U nas w DE na placu koleś średnio 5 aut dziennie takich robi. Norma, nikt o nic nie pyta.  Zrób w aso i będziesz miał spokój :)

Opublikowano
12 minut temu, simon__75 napisał:

Cudnie zaczęty poniedziałek !!!!

Na szczęście szyby ubezpieczone :)
Moje pytanie : jeśli szyby ubezpieczone to robić w ASO ? Bez kosztowo dla mnie ? Czy poszlibyście w inne miejsce wymiany ? Wg mnie w ASO zawsze jest historia tej wymiany itd.....

Spójrz dobrze w warunki ubezpieczenia, bo sama opcja szyby w AC jest najczęściej na zamiennikach. Jak jest możliwość ASO to się nie zastanawiaj, będziesz miał założony oryginał S-G Sekurit.

Opublikowano
  • Autor

Musze podjechać do ubezpieczalni. Niech się wypowiedzą. Wolę auto do ASO zatargać......

Opublikowano
  • Autor

I z małego pajączka zrobiła się dooooobra krecha :(:(:(:(

Trzeba do ASO dzwonić :(

60467235_341400533163751_7778647555054764032_n.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor

We wtorek wymieniamy szybkę czołową.
Cała operacja 2950zł - z AC.

Na dzień dzisiejszy szyba wygląda już tak :

Uszkodzenie szyby 2.jpg
 

Zestawienie:

SZYBA CZOŁOWA                      8K0 845 099 F NVB  

APPLIKATOR                               D 009 500 25  

FOLIA ŻEL CZUJN DESZ          4E0 955 609  

NIĆ TNĄCA                                 357 853 999 B  

0.06 L PŁYN CZYSZCZĄCY      D 009 401 04  

ZEST KLEJ SZYBY CZOŁ          D 004 660 M2  

SZYBA CZOLOWA PODST       D 009 200 02

 

Edytowane przez simon__75

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego widzę, że masz takie same opony jak ja. Powiedz, czy jesteś z nich zadowolony? Bo ja jestem mega rozczarowany i strasznie żałuję zakupu. Mam dokładnie ten sam rozmiar co Ty,  produkcja 3 tydzień 2019 made in Poland i auto strasznie pływa, jakbym jeździł na flakach...

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Grubychudas napisał:

Kolego widzę, że masz takie same opony jak ja. Powiedz, czy jesteś z nich zadowolony? Bo ja jestem mega rozczarowany i strasznie żałuję zakupu. Mam dokładnie ten sam rozmiar co Ty,  produkcja 3 tydzień 2019 made in Poland i auto strasznie pływa, jakbym jeździł na flakach...

Generalnie z głośności tych opon jestem zadowolony. I chyba na tym plusy z nimi związane się kończą :(

Gość, który mi je wyważał strasznie był niezadowolony (delikatnie to ująłem ;) ) Ciężko było je wyważyć....
Co do samych właściwości tych opon to różnie bywa. Auto czasem pływa....od jakiegoś czasu zaczeło mi się drganie kierownicy - bede szukał przyczyny jak już zacznę urlop. Generalnie drugi raz ich nie kupię - przynajmniej w wersji XL ?

Opublikowano
  • Autor

Szybka robota :)
Wymiana żarówek H11 w "halogenach". Padła lewe....wymieniamy obie. Żarówki jakie zakupiłem to OSRAM Żarówki H11 Night Breaker Laser +150% (koszt 133,98 pln)
20190628_224137.jpg

20190713_141458.jpg

20190713_141501.jpg

20190713_141756.jpg

20190713_142046.jpg

20190713_142655.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
17 hours ago, simon__75 said:

Generalnie z głośności tych opon jestem zadowolony. I chyba na tym plusy z nimi związane się kończą :(

Gość, który mi je wyważał strasznie był niezadowolony (delikatnie to ująłem ;) ) Ciężko było je wyważyć....
Co do samych właściwości tych opon to różnie bywa. Auto czasem pływa....od jakiegoś czasu zaczeło mi się drganie kierownicy - bede szukał przyczyny jak już zacznę urlop. Generalnie drugi raz ich nie kupię - przynajmniej w wersji XL ?

Też jestem zadowolony z ich głośności, z wyważaniem problemu nie miałem. Również mam je w wersji XL i strasznie żałuję zakupu

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Grubychudas napisał:

Też jestem zadowolony z ich głośności, z wyważaniem problemu nie miałem. Również mam je w wersji XL i strasznie żałuję zakupu

Od zaaaawsze używałem DUNLOPa SP Sport.....nie wiem co mnie skłoniło do zmiany :( Nauczka na przyszłość ;)

Opublikowano

Jak świeca te osramy?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Hubertus01 napisał:

Jak świeca te osramy?

Nie mam jeszcze odniesienia. Nie jeździłem po zmroku. Dam znać jak już coś "zobaczę" ;)

Opublikowano
8 godzin temu, simon__75 napisał:

Nie mam jeszcze odniesienia. Nie jeździłem po zmroku. Dam znać jak już coś "zobaczę" ;)

spoko ;D tez mi sie spalila lewa i mysle nad osramami, tylko nie wiem czy np te cool blue intense jakoś  ładnie świeca

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.