Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za info :hi:

Opublikowano

Świetny temat?fajnie działasz przy aucie, gratki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj auto poinformowało mnie, że bateria w kluczyku chyba jest już na wykończeniu....
Nawiasem mówiąc nawet nie wiedziałem, że w tym modelu jest info o czymś takim... ;)

20181019_152308.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, simon__75 napisał:

Wczoraj auto poinformowało mnie, że bateria w kluczyku chyba jest już na wykończeniu....
Nawiasem mówiąc nawet nie wiedziałem, że w tym modelu jest info o czymś takim... ;)

20181019_152308.jpg

I właśnie jak to jest bo mi się coś raz o uszy obiło ze on sam się ładuje przy jeździe ?

Opublikowano
5 godzin temu, GrzegorzSi napisał:

I właśnie jak to jest bo mi się coś raz o uszy obiło ze on sam się ładuje przy jeździe ?

Mi rok temu też wyskoczyła taka informacja. Kupiłem nową baterię i jest ok.

Opublikowano
18 minut temu, duzy616 napisał:

Mi rok temu też wyskoczyła taka informacja. Kupiłem nową baterię i jest ok.

I normalnie rozebrales pilota i sam wymieniłeś ? 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, GrzegorzSi napisał:

I normalnie rozebrales pilota i sam wymieniłeś ? 

Wymiana bezproblemowa, trwa może 4 sekundy...

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, GrzegorzSi napisał:

I właśnie jak to jest bo mi się coś raz o uszy obiło ze on sam się ładuje przy jeździe ?

Raczej o ładowaniu baterii w czasie gdy siedzi w stacyjce mozna zapomnieć - w środku siedzi zwykła bateria CR2032 a nie akumulatorek... :(

Opublikowano
W dniu 20.10.2018 o 10:43, simon__75 napisał:

Wczoraj auto poinformowało mnie, że bateria w kluczyku chyba jest już na wykończeniu....
Nawiasem mówiąc nawet nie wiedziałem, że w tym modelu jest info o czymś takim... ;)

20181019_152308.jpg

Czy każda B8 to ma i jak to sprawdzić wyciągając całkowicie baterie auto odpaliłem ale nic nie pokazało :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fachowcy na ostatnim przeglądzie okresowym ustawili mi lampy przednie....
Od piątku (dzień przeglądu) auto stało  w garażu wieczorami, wiec nie widziałem  że coś jest nie tak ze światłami z przodu.
Dziś wczesne godziny poranne....wyjeżdżam w trasę i co widzę ? Totalnie speir.....lne/"rozkręcone" światła. 

Jakieś totalnie nieporozumienie - wentylki w kołach mogę sobie oświetlać ?
20181107_054613.jpg

Druga sprawa jaką zauważyłem to przy uruchamianiu silnika światła powinny auto test zrobić : dół - góra - poziom. A u mnie jest teraz dół...............poziom..... Styknie to ustawić na stacji czy raczej cała procedura kalibracji z kompa do zrobienia (procedura poziomowania) ?

Aktualizacja :(
Wróciłem ze stacji diagnostycznej....
Co ciekawe - światła ustawione są "w punkt".. jestem BARDZO ŹDZIWIONY tym faktem.

Edytowane przez simon__75

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No z tym poziomowaniem to raczej jesteś w błędzie, bo jeszcze w żadnym samochodzie nie widziałem, żeby światła poszły jeszcze w górę i dopiero na poziom. A wysokość sobie sam podnieś i będzie git :D 

 

Opublikowano
3 godziny temu, Grubychudas napisał:

A wysokość sobie sam podnieś i będzie git :D 

I wszystkich bedzie oślepiał, bravo gerl.

Opublikowano
11 hours ago, Dev said:

I wszystkich bedzie oślepiał, bravo gerl.

Jak źle ustawi to owszem, na internecie są dostępne poradniki jak to zrobić ?

Opublikowano
3 godziny temu, Grubychudas napisał:

Jak źle ustawi to owszem, na internecie są dostępne poradniki jak to zrobić ?

A jak to zrobi bez potrzebnego urządzenia ?

Opublikowano
On 11/26/2018 at 10:49 PM, Dev said:

A jak to zrobi bez potrzebnego urządzenia ?

Tak jak napisałem, są poradniki. Podjeżdżasz do ściany w odpowiedniej odległości na płaskim terenie i korzystasz ze ściągi. Opcja ta nie jest tak dokładna jak przyrząd pomiarowy, ale lepsza taka niż żadna, bądź niż taka fuszerka jak u autora tematu

 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Grubychudas napisał:

Tak jak napisałem, są poradniki. Podjeżdżasz do ściany w odpowiedniej odległości na płaskim terenie i korzystasz ze ściągi. Opcja ta nie jest tak dokładna jak przyrząd pomiarowy, ale lepsza taka niż żadna, bądź niż taka fuszerka jak u autora tematu

 

Na obecną chwilę światła mam ustawione "ze wzoru innego auta".
Postawiliśmy dwie A4rki (z podobną ilością paliwa i bez załadowanego bagażnika) obok siebie na równym podłożu przed ścianą.....i ustawiłem swoje światła do auta kolegi. Wg "wzroku" i na miarkę wszystko jest identycznie. Do tej pory nikt mi jeszcze nie mrugał że coś mam nie tak, więc chyba jest OK.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 26.11.2018 o 03:57, Grubychudas napisał:

No z tym poziomowaniem to raczej jesteś w błędzie, bo jeszcze w żadnym samochodzie nie widziałem, żeby światła poszły jeszcze w górę i dopiero na poziom. A wysokość sobie sam podnieś i będzie git :D 

 

U mnie też idą dół Góra i poziom a u kolegi w szkodzie dół Góra prawo lewo i poziom

Opublikowano

Dokładnie tak jak wyżej powinny się poziomowac.  Ja miałem kiedyś mały zasięg bo włączył mi ktoś światła na ruch lewo strony w mmi i nie było auto poziomowania  :) co do auta mody na plus.  Ładna sztuka! 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie :)
Powiedzmy ze swiatła mam już wyregulowane ;)

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Robi wrażenie fura! ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.