Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, kris67 napisał:

Na Oponeo ceny zabijają ja kupuję na Delticom 

 

Dunlopy droższe niż na oponeo ??

Opublikowano

Teraz tak a zobaczysz przed sezonem zimowym.Dużo okazji:wink:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kris67 napisał:

Teraz tak a zobaczysz przed sezonem zimowym.Dużo okazji:wink:

Tyle, że nie barbo moge czekać do sezonu zimowego.

Opublikowano
7 godzin temu, kris67 napisał:

Na Oponeo ceny zabijają ja kupuję na Delticom 

 

Polecam stronę logistykaopon.pl :tongue4:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nareszcie powstała ręczna myjnia z dobrą chemią :) :)  :)

20201217_113949.jpg

20201217_113938.jpg


Myjnia.JPG

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Odkupię kalendarz klubowy 2021

Kalendarz2021.jpg

Opublikowano
W dniu 28.12.2020 o 12:21, simon__75 napisał:

Odkupię kalendarz klubowy 2021

Spiesz się. ;)

 

Edytowane przez afroo.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały dodatek do kluczyka dotarł dziś do paczkomatu :)

20210112_143223.jpg

20210112_143246.jpg

20210112_143333.jpg

 

 

Opublikowano
W dniu 17.12.2020 o 14:49, simon__75 napisał:

Nareszcie powstała ręczna myjnia z dobrą chemią :) :)  :)

20201217_113949.jpg

20201217_113938.jpg

Z tymi kolorowymi pianami to bym bardzo uważał, trzeba je mega dobrze wypłukać to raz a dwa że pozostawione pod maską są w stanie odbarwić plastiki.....

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, FroS-t napisał:

Z tymi kolorowymi pianami to bym bardzo uważał, trzeba je mega dobrze wypłukać to raz a dwa że pozostawione pod maską są w stanie odbarwić plastiki.....

Dzięki za cenną uwagę :good:
Generalnie staram się dokładnie wypłukiwać chemię z auta. Czasami jednak gdzieś coś może zostać, zwłaszcza pod maską ;/

Opublikowano
20 godzin temu, simon__75 napisał:

Mały dodatek do kluczyka dotarł dziś do paczkomatu :)

20210112_143223.jpg

20210112_143246.jpg

20210112_143333.jpg

:thumbup1:

 

 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, robert739 napisał:

 

Zainspirowałem się :)

Opublikowano
  • Autor

Zaczynam kompletować niezbędne części do wymian :)

Na wczesną wiosnę czyszczenie EGRa .
Na teraz mam do wymiany silnik wycieraczki tylnej oraz wycieraczki przód i tył.....

20210114_184826.jpg

20210114_184916.jpg

Z wycieraczkami przednimi zaryzykowałem, bo cena była kucsząca...
Padło na wycieraczki BOSCH AEROTWIN - Nr producenta : 3397007297 / A297S. Jestem mile zaskoczony : raz ceną, dwa wykonaniem i samym działaniem.

wyc przod.JPG

 

 

 

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor

Korzystając z kilku dni dodatniej temperatury zabrałem się za wymianę silniczka tylnej wycieraczki.
Sama wymiana bezproblemowa, mimo że ramię wycieraczki dobrze siedziało !! Bez ściągacza raczej by to nie zeszło :/
Patrząc do wnętrza zdjętego silniczka to problemy ze spryskiwaczem dopiero się zaczęły.....
Silniczek wymieniony, do czasu sprzedaży auta na 100% wytrzyma ;)

20210120_161145.jpg

 

20210121_153506.jpg

20210121_153516.jpg

Mając zdjętą tapicerkę klapy podciągnę jeszcze chyba okablowanie do tylnej kamery rejestratora....Pytanie tylko jak z klapy (jej górnej części, pod "stopem") wejść do środka auta przez prawy zawias :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

 

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

To jest ta przewaga dzięki technice? 

Gdyby to wyczyść i przesmarować to chodziłoby dalej?

Ładna, widać że zadbana i nie oszczędzana na częściach sztuka ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, krzysiek_f napisał:

To jest ta przewaga dzięki technice? 

Gdyby to wyczyść i przesmarować to chodziłoby dalej?

Ładna, widać że zadbana i nie oszczędzana na częściach sztuka ?

Przerabiałem ten temat w A6 C5....A4 B6...i teraz w A4 B8....Czyszczenie pomaga na dosłownie chwilkę :(
Lepiej wrzucić nowe niż bawić się w śmietnik, który za moment zaś przecieknie :/

 

Opublikowano

Jasne, rozumiem.

W związku na tym, że niespełna rok temu wymieniłeś wahacze, oglądałeś też pewnie auto od spodu. Dużo rudej panoszy się w takim 10 letnim aucie?

Zaglądałeś kiedykolwiek pod nadkola?

Opublikowano
W dniu 14.01.2021 o 19:00, simon__75 napisał:

 

 

Z wycieraczkami przednimi zaryzykowałem, bo cena była kucsząca...

Padło na wycieraczki BOSCH AEROTWIN - Nr producenta : 3397007297 / A297S. Jestem mile zaskoczony : raz ceną, dwa wykonaniem i samym działaniem.

wyc przod.JPG

 

Mam te wycieraczki - Spisują się wyśmienicie.:cygaro:

 

 

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, NelsonPL napisał:

 

Jak na 2 dni jazdy SĄ WYŚMIENITE ! :)

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, krzysiek_f napisał:

Jasne, rozumiem.

W związku na tym, że niespełna rok temu wymieniłeś wahacze, oglądałeś też pewnie auto od spodu. Dużo rudej panoszy się w takim 10 letnim aucie?

Zaglądałeś kiedykolwiek pod nadkola?

Od spodu rudej praktycznie nie ma.
Do nadkoli nie zaglądałem jeszcze i raczej nie bedzie mi już danetam zaglądać :/

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.