Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Żywy3021 napisał:

No niestety, daj znać co było 

OK

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, karolek_ust napisał:

Noo sprawdź może to to

Sprawdziłem dziś wszystkie śruby z lewej strony...
Hamulce dokręcone...śruba "centralna" siedzi jak przyspawana...Nie znalazłem żadnej luźnej śruby.
Nawet zakupiłem "magicznego" imbusa bo akurat takiego w rozmiarze 19 nie posiadałem.
 

20210818_155843.jpg

 

20210818_155834.jpg

Opublikowano

No to nie wiem co to. Może coś z przegubami. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.08.2021 o 19:05, karolek_ust napisał:

No to nie wiem co to. Może coś z przegubami. 

Obecnie dłuższych tras nie planuje więc może bardziej się nie posypie ;)

Chociaż od dwóch dni jest totalna cisza ;)
Mam wrażenie, że im dłuższa trasa.....bardziej nagrzany samochód tym bardziej sie to nasila :/

Edytowane przez simon__75

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto po przeglądzie.
Miałem nadzieje, że jednoznacznie wyjdzie skąd dochodziły powyższe dźwięki.

Niestety nie udało się ustalić źródła ich pochodzenia.
W sumie od momentu publikacji mojego posta dotyczącego tych dźwięków wszystko ucichło :O
Przejechałem jakieś 1000km i totalnie żadnego niepokojącego dźwięku....
Pozostało jeździć i obserwować.

Opublikowano
W dniu 31.08.2021 o 13:08, simon__75 napisał:

Auto po przeglądzie.
Miałem nadzieje, że jednoznacznie wyjdzie skąd dochodziły powyższe dźwięki.

Niestety nie udało się ustalić źródła ich pochodzenia.
W sumie od momentu publikacji mojego posta dotyczącego tych dźwięków wszystko ucichło :O
Przejechałem jakieś 1000km i totalnie żadnego niepokojącego dźwięku....
Pozostało jeździć i obserwować.

Może to co stukało, już odpadło ? :decayed:

Opublikowano

Albo jak, sprawdzał śruby dokręcili i przestało poprostu

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc - nie wiem :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Poprzedni tydzień przyniósł kolejne dwie usterki ;)
1. Ramię tylnej wycieraczki postanowiło, że sobie pęknie...Wleciało więc nowe ;)

20210917_183304.jpg

20210924_205651.jpg

20210925_122839.jpg

 

 

 

 

2. "Wysiadła" uszczelka tylnej lewej lampy umieszczonej w klapie.  Zakupiłem nowe uszczelki do lamp.

20210917_185323.jpg

 

20210924_205839.jpg

20210924_205851.jpg

Co przyniesie ten tydzień  ?????

 

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

jakie koszta są takich uszczelek w ASO?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, johnnythebest napisał:

jakie koszta są takich uszczelek w ASO?

50 zł / sztuka

Opublikowano
  • Autor

Uszczelki lamp z klapy wymienione.
Prawie 2 godziny zabawy z upierdliwymi gąbkowymi uszczelkami, które kruszą się od samego patrzenia zostawiając przy tym dużo czarnego, brudzącego kleju....
Całe szczęście to tylko dwie lampy :(
Tak czy inaczej efekt wart podjętej walki ;) :)

 

Lewa - przed
Prawa - po

20210928_203141.jpg

20210928_210915.jpg

20210928_210935.jpg

20210928_211002.jpg

I efekt końcowy:

20210928_212502.jpg

 

 

Opublikowano

No i teraz będzie szczelnie. Tak jest zawsze samo to się kruszy i przepuszcza wodę. Jak chcesz to usunąć to nie tak łatwo

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, karolek_ust napisał:

No i teraz będzie szczelnie. Tak jest zawsze samo to się kruszy i przepuszcza wodę. Jak chcesz to usunąć to nie tak łatwo

Dokladnie tak jak piszesz....jak jest na lampie to w oczach sie rozpada, jak chcesz usunac to siedzisz z tematem pol wieczora.... Dzis zakladam lampy i zobaczymy co da wymiana tych uszczelek.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

tak swoją drogą to gąbka  chyba nie jest dobrą uszczelką 

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, marky2552 napisał:

tak swoją drogą to gąbka  chyba nie jest dobrą uszczelką 

Do tej pory jakoś spełniała swoją funkcję....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Może miał ktoś taki przypadek ?
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zamknąć kogoś w bagażniku i świecić latarką .

 

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Szyba może gdzieś puszcza

Opublikowano
  • Autor

Szyba to ostateczność..... będę szukał przecieku na te chwile bez jej wycinania.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

W pracy nie raz był przypadek że cieknie np przód szyba klej się poddał i puścił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.