Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.11.2021 o 09:03, karolek_ust napisał:

W pracy nie raz był przypadek że cieknie np przód szyba klej się poddał i puścił


Temat praktycznie ogarnięty.
 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

A trzeci stop on wchodzi w profil klapy. Pamiętaj że woda zawsze gdzieś się wciśnie i leci jak chce

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, karolek_ust napisał:

A trzeci stop on wchodzi w profil klapy. Pamiętaj że woda zawsze gdzieś się wciśnie i leci jak chce

Musze jeszcze górę tapicerki klapy zdemontowac....

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czas na kolejne "wymiany".
W "km" jeszcze trochę czasu zostało ale "czasowo" to był "ostatni gwizdek ;)
20211201_155438.jpg.393b042afdad653c061d30d7531520b0.jpg

20211201_155159.jpg.e9d1593d91313f0936e5b195db67449b.jpg

20211201_155123.thumb.jpg.bbd392ff7f560102fbc7296a6b56c42f.jpg

20211201_155012.thumb.jpg.51b0b230df09db5107aa94eae6579937.jpg

 

 

 

 

Opublikowano

brakuje Ci jeszcze jednej rolki do paska PK

03G 145 276

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Dev napisał:

brakuje Ci jeszcze jednej rolki do paska PK

Są wszystkie....

O tej piszesz ?

20211201_154907.jpg.d5216a9e1c10cb9f8e4935e12bcce9d1.jpg

Opublikowano

jo

Opublikowano

Jest jakieś logo producenta na pompie wody? 

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Wandej napisał:

Jest jakieś logo producenta na pompie wody? 

Nie powiem Ci bo aż tak się nie przyglądałem :/
Widziałem wypalone kody QR....Wyjęta z oryginalnego opakowania więc jakoś mocno się nie przyglądałem :/
Niestety nie mam już jak tego sprawdzić, bo części odebrałem o 15:30 a o 17 auto stało już u mechanika-jutro od rana wymiana.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Kiedyś porównywałem te pompy z zamiennikami, najbliżej był Dolz

Opublikowano
W dniu 4.11.2021 o 09:16, simon__75 napisał:

Gościa do ewentualnego wycięcia i wklejenia szyby mam juz ogarniętego

Muszę wykluczyć inne miejsca przecieku.

Udało się rozwiązać problem cieknącej wody ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.12.2021 o 20:50, granatowy napisał:

Udało się rozwiązać problem cieknącej wody ?

Chyba tak. Jak to mówią.... jeździć, obserwować. ?

Tak tez robie. Nie mialem kiedy w ostatnim czasie poklonic sie w temacie. Tapicerka klapy bagaznika ciagle zdjeta....Co jakis czas zagladam do klapy i na te chwile jest sucho.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

:decayed:

Edytowane przez wolwerin

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Wandej napisał:

Jest jakieś logo producenta na pompie wody? 

Zmęczyłem mechanika o fotkę pompy wody.
To mi podesłał:

667897133_Pompawody.thumb.jpeg.eeb9d4eef1e7aa09ceb381a9c284e052.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Na starej, zdemontowanej pompie takie oznaczenia były:
20211202_184945.jpg.71cdbc8b391ac550a94240cf1c443b4a.jpg

 

pompa.thumb.jpg.c86ddeac24f54c6dac34a23cf17ff639.jpg

 

 

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
W dniu 2.12.2021 o 09:46, simon__75 napisał:

Zmęczyłem mechanika o fotkę pompy wody.
To mi podesłał:

667897133_Pompawody.thumb.jpeg.eeb9d4eef1e7aa09ceb381a9c284e052.jpeg

Hepu tego nie robi raczej. Tak jak Dev pisał być może to Dolz. Dopytuję gdyż miałem kilka wpadek z ori pompami które ciekły po jakimś czasie. 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Powoli zapada decyzja w temacie sprzedaży mojej A4rki.
Myślę, że w przeciągu miesiąca (może z delikatnym haczykiem) będzie "do oddania w dobre ręce".
Uprzedzając pytanie - nie myślałem jeszcze na kwotą, za którą będzie do oddania :(

Opublikowano
30 minut temu, simon__75 napisał:

Powoli zapada decyzja w temacie sprzedaży mojej A4rki.
Myślę, że w przeciągu miesiąca (może z delikatnym haczykiem) będzie "do oddania w dobre ręce".
Uprzedzając pytanie - nie myślałem jeszcze na kwotą, za którą będzie do oddania :(

Na co planujesz zmiane? :D

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Voucher napisał:

Na co planujesz zmiane? :D

Obecnie planuje na A4 B9 w Avancie - pytanie tylko czy znajdę coś, co mi się spodoba w cenie, która mnie nie zabije :) .
Rozważałem przez moment również Arteona - ale to pod dużym znakiem zapytania.....

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak jak pisałem wcześniej - auto jest na sprzedaż.
Na dniach postaram się wrzucić zdjęcia, link do ogłoszenia itd.

Czas na zmiany :)
20220815_175649.jpg.51385d41babde9b21c4805d46cd8638f.jpg
 

Edytowane przez simon__75

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.