Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, żeby jeszcze ktoś do końca zerwał ten znaczek....ale nie.....złamać i zostawić :/ Co za społeczeństwo !!
Znaczek wymieniony na nowy...a ten do śmietnika :/
20200317_072059.jpg

Opublikowano
4 minuty temu, simon__75 napisał:

Rozumiem, żeby jeszcze ktoś do końca zerwał ten znaczek....ale nie.....złamać i zostawić :/ Co za społeczeństwo !!
Znaczek wymieniony na nowy...a ten do śmietnika :/
20200317_072059.jpg

Niestety mi też odgieli znaczek.. ważne żeby błotnik był nieuszkodzony...

Potwierdzam dziadostwo w pl, zjeździłem dwukrotnie połowę Europy a pod lidem w moim mieście  podpieprzyli mi kostki ozdobne na wentyle ????

 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, wielik napisał:

Niestety mi też odgieli znaczek.. ważne żeby błotnik był nieuszkodzony...

Potwierdzam dziadostwo w pl, zjeździłem dwukrotnie połowę Europy a pod lidem w moim mieście  podpieprzyli mi kostki ozdobne na wentyle ????

 

O nakrętkach na wentyle to już nawet nie piszę. Założyłem jakieś zwykłe metalowe i z bani.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Potrzebuję pomocy ....
Wsiadam dziś rano do auta, wyjeżdżam z garażu....ciepło coś w aucie....Hm.....
Wyświetlacz klimy działa.
AC - on / off czuć, że kompresor się załącza....
Tylko jakoś z nawiewów nic nie wieje :/
Po podłączeniu kompa mam (przed kasowaniem błędów)

2 błędy.JPG

Po próbie kasowania wrócił tylko jeden z nich :/
1 błąd.JPG

Wentylator powietrza padł ?
Jakie mogą być koszt a?
Jaka trudność naprawy ?

Czyżby to było rozwiązanie ?

Zamówiłem już "sterownik dmuchawy"
rezystor dmuchawy.JPG
Jak nie sterownik/opornik to dmuchawa :/
dmuchawa.JPG

Wentylator też już zamówiony.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor

Temat rozwiązany :)
Zakupione:
-Wentylator powietrza
-Regulator/rezystor nawiewu.

Do wymiany poszedł jedynie wentylator.
Wszystko ruszyło jak przed "usterką", błędy skasowane i nie wróciły :)
Zauważyłem jednak, że na wyłączonym silniku wentylator mogę nastawić jedynie do poziomu "7"....na włączonym silniku do "12"...Też tak macie ???

20200630_192437.jpg

 

"Regulator" z lekka już zużyty :/

20200630_192106.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

na zgaszonym silniku 7 na pracujacym 12

w kazdym B8 tak jest

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Dev napisał:

na zgaszonym silniku 7 na pracujacym 12

w kazdym B8 tak jest

Dzięki Dev :drinks:

Opublikowano

Ja na wylaczonym zapłonie  przy wentylacji lub wlaczonym webasto Max 6. Przy odpalonym aucie  12 :) 

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, Norbas napisał:

Ja na wylaczonym zapłonie  przy wentylacji lub wlaczonym webasto Max 6. Przy odpalonym aucie  12 :) 

Hm......
Ja dopiero wczoraj "dowiedziałem się" że do 7 można dojechać na zgaszonym silniku a tu widać coś "nowego" :O

Opublikowano

W poliftach masz do 6. Chodzi o oszczędność baterii aby nie rozładować jej. Dodam jeszcze, ze w polifcie jak włączysz zapłon i zostawisz to po 30min sam się rozłączy :) dwa razy przy ozonowaniu się mi wyłączył. Trzeba kodowanie ustawić na 1h jak coś :) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Piszę w nietypowej sprawie.....
W wyniku pewnym zdarzeń losowo/rodzinnych pozostał mi w garażu VW Passat 2003r.
Auto jest otwarte.....jednak nigdzie nie ma do niego kluczyków.
Wszystkie dokumenty są.....kluczyki wcieło :/
Jak może (o ile jest to możliwe) wyglądać wyrobienie nowych kluczyków na podstawie samych dokumentów ? Na te chwilę nawet ciężko wyprowadzić mi auto z garażu bo ma skręcone koła i zablokowaną kierownicę....
Jak wygląda późniejsze dokodowanie immo pod dorobiony kluczyk ?
Pomoże ktoś w temacie ?

Opublikowano

Jeśli chodzi o ASO , to bez problemu wyrobią Ci kluczyk na podstawie VINu . Jedynie cena będzie spora , ale trzeba spytać . 

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, mariusz36 napisał:

Jeśli chodzi o ASO , to bez problemu wyrobią Ci kluczyk na podstawie VINu . Jedynie cena będzie spora , ale trzeba spytać . 

Zamówić kluczyk może właściciel pojazdu osobiście przynosząc dowód rejestracyjny i dowód osobisty lub osoba przez niego upoważniona wpłacając zaliczkę, czas oczekiwania około tygodnia, koszt kluczyka około 900zł plus kodowanie 300zł. - info z ASO

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na zakup opon zimowych.
Możecie coś polecić ?

Na obecną chwilę oglądam poniższe:
1. Dunlop Winter Sport 5 225/45 R18 95 V XL, MFS

WWW.OPONEO.PL

Opony Dunlop Winter Sport 5 225/45 R18 95 V XL, MFS w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!


2. Michelin Pilot Alpin 5 225/45 R18 95 V XL, FSL

WWW.OPONEO.PL

Opony Michelin Pilot Alpin 5 225/45 R18 95 V XL, FSL w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!


3. Continental WinterContact TS 850 P 225/45 R18 95 V XL

WWW.OPONEO.PL

Opony Continental WinterContact TS 850 P 225/45 R18 95 V XL, FR w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!

Z tego zestawy raczej w kierunku DUNLOPa sie skłaniam
Screenshot_2020-08-16 Oponeo » Wybierz produkty do porównania w naszym sklepie .png

Prośba o Waszą oponie co do zakupu ostatnich "zimówek" do tego auta ;)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.07.2020 o 13:48, simon__75 napisał:

Zamówić kluczyk może właściciel pojazdu osobiście przynosząc dowód rejestracyjny i dowód osobisty lub osoba przez niego upoważniona wpłacając zaliczkę, czas oczekiwania około tygodnia, koszt kluczyka około 900zł plus kodowanie 300zł. - info z ASO

:) Kluczyki się znalazły :)
Dobre 2 tygodnie przeszukiwania szafek, kieszeni itd...itd....

Opublikowano
W dniu 16.08.2020 o 19:30, simon__75 napisał:

Przyszedł czas na zakup opon zimowych.
Możecie coś polecić ?

Na obecną chwilę oglądam poniższe:
1. Dunlop Winter Sport 5 225/45 R18 95 V XL, MFS

WWW.OPONEO.PL

Opony Dunlop Winter Sport 5 225/45 R18 95 V XL, MFS w...


2. Michelin Pilot Alpin 5 225/45 R18 95 V XL, FSL

WWW.OPONEO.PL

Opony Michelin Pilot Alpin 5 225/45 R18 95 V XL, FSL w...


3. Continental WinterContact TS 850 P 225/45 R18 95 V XL

WWW.OPONEO.PL

Opony Continental WinterContact TS 850 P 225/45 R18 95 V XL, FR...

Z tego zestawy raczej w kierunku DUNLOPa sie skłaniam
Screenshot_2020-08-16 Oponeo » Wybierz produkty do porównania w naszym sklepie .png

Prośba o Waszą oponie co do zakupu ostatnich "zimówek" do tego auta ;)

Też się zastanawiam nad zimówkami

Opublikowano
  • Autor

Chyba pójdę w DUNLOPY jednak.....

Opublikowano

Czemu?

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, adambdg napisał:

Czemu?

Obecnie jeździłem na Dunlop SP Winter Sport 4D. Złego słowa nie mogłem na nie powiedzieć. Muszę je wymienić jedynie z powodu zużycia.
Nowe Dunlopy wypadają wg dokumentów  lepiej od Continentali
Dunlop
Screenshot_2020-08-20 Dunlop Winter Sport 5 225 45 R18 95 V XL, MFS » Oponeo.png
Conti
Screenshot_2020-08-20 Continental WinterContact TS 850 P 225 45 R18 95 V XL, FR » Oponeo.png

Opinii więcej ma Dunlop przy tej samej punktacji...No i cena 600 do 630.

Opublikowano

Na Oponeo ceny zabijają ja kupuję na Delticom 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.