Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przesunięta tylna belka ?


wietrzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem samochodu audi a4 b5. Dzisiaj taki oglądałem i gołym okiem widać że tylne lewe koło jest głębiej osadzone a prawe jest równo z nadwoziem. Tak jakby cała tylna belka była przesunięta w prawo. Wiem, że mogła dostać strzał w tylne koło, ale właścicielka nic o tym nie wie i mówi że jeździ tak od 4 lat i nawet tego nie zauważyła.

Teraz pytanie. Czy jest jakaś regulacja tylnej belki ? Czy może to być spowodowane pękniętą sprężyną, albo wylanym amorem ?

Ktoś z was miał coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na geometrię, może po prostu jest źle błotnik wspawany. Miałem tak kiedyś w aucie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na geometrię, może po prostu jest źle błotnik wspawany. Miałem tak kiedyś w aucie:D

Jak może być tylny błotnik zle wspawany ? :facepalm: Skoro byłby źle wspawany to zanczy ze po dobrym dzwonie .

Co do auta jedź na stacje może tuleje na belce siedzą i wystarczy wymienić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. U mnie była wymieniana reperaturka czy jak to się tam zwie i faktycznie ktoś krzywo wspawał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę do mechanika się wybiorę i zobaczymy co w trawie piszczy.

Ale rozumiem, że regulacji na tylnej belce nie ma ?

Nie dam sobie ręki obciąć ale chyba jakies małe pole do popisu powinno być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma regulacji tylniej belki. Najlepiej jedź i niech zrobią sprawdzenie zawieszenia + geometria. Na kanale coś więcej będzie widać. Sprawdź też czy opony rozmiarami pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj właśnie wymieniałem belkę i niestety regulacja JEST!!! Lewe koło mam bardziej schowane niż prawe o ok 1cm. W listopadzie ustawiałem zbieżność i gdzie nie dzwoniłem wszyscy mówili że tył jest NIEREGULOWANY, a tu proszę. Przecież gołym okiem widać że otwory na śruby w belce są "prostokątne - z lekką regulacją", a nie mają idealnego otworu na śrubę. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4226069526

Ile jest możliwości tam do przesunięcia ? W takim razie można delikatnie tylko w boki regulować, ale nic po za tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...