Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedz koledze żeby nie był taki poważny na tym zdjęciu :) fajna fura widać że dbasz to lubię!!

Opublikowano

motyw z audica na scianie dobry mam pospane :decayed:

Opublikowano

Prosi się o pakiet z S4 :)

Opublikowano

Prosi się o pakiet z S4 :)

tak, kolejne a4 w tdi robione na s4 :facepalm: ile można, zadbany polift i to mi sie widzi tak trzymać! :kox: :hi:Jak po przesiadce z chipowanego ajm na 154km na 170 +suszarka awx mam rozumiec? czuc róznice? bo mam ajm zrobionego na 150/350 i troche kusi awxa wrzucic :facepalm: jak spalanie przy 170km?

Edytowane przez pablo15005

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Róznice czuć na pewno. Co do spalania to na zimówkach 17" 225 po miescie kolo 7.5 a teraz na letnich 18" 215 spalanie po miejscu 6.7-6-8 także ok. CO do pakietu S4 to raczej w niego nie pójdę, zostaje przy tym co jest. Nie długo chyba dojdzie dach w czarnym połysku i końcówki wydechu proste.


Hejka, wzieło mnie na oklejenie dachu i też tak zrobiłem, czarny połysk :-) W najbliższym czasie wyleci jeszcze tylnia wycieraczka :smiley:



DSC_0604_zpspepc4qsp.jpg
DSC_0606_zpsonhar2cd.jpg
DSC_0608_zpssxh39mxz.jpg
DSC_0610_zpskr864kgo.jpg
received_507395262742672_zpsvpm5fob7.jpe
DSC_0597_zpspvzjjdrd.jpg


A tu taka sytuacja w drodze do De, troszkę obcierało ale ok... :kwasny: Na koniec coś wbiło się w gumę i oponka to wyrzucenia....

DSC_0613_zps7fg8xgbk.jpg
DSC_0616_zpsihzplw1a.jpg

Opublikowano

piękna i piękny kolor mam teraz drugą w twoim kolorze tylko benzyna jest ale dachu było nie oklejać

Opublikowano

sam obklejales czy firma bo efekt mega ciekawi mnie koszt takiej uslugi?

Opublikowano
  • Autor

Firma mi obklejała, koszt zależy od metrażu itd. Ja zapłaciłem 420PLN wraz z robocizną. 5 czy 7 lat gwarancji na folię.

Opublikowano

drogo ale efekt piekny :decayed:

Opublikowano

Bardzo ładne autko.dozo.pracy włożone pozdrawiam

Bardzo ładne autko.dozo.pracy włożone pozdrawiam

Opublikowano

Piękne autko pozdrawiam:)

Opublikowano
  • Autor

Podziękował :wink:

Opublikowano

Niedlugo sie wybieram do spankyego i bede mial montowane turbo i kolektor z awx plus program. Jestem ciekaw wyniku z hamowni. Jak u Ciebie sytuacja z gratami wyglada? Pompki masz seryjne?

Edytowane przez OficeR

Opublikowano

Oficer 170-180 to max na ori pompkach

Radek spodobal mi sie Twoj dach i chyba to samo zrobie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pompki ori ale wymienione na 4 jednakowe po malym przelocie i są igły.

Opublikowano

Piękna jest ale piękniejsza na żywo , no cud miód i malina ,

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Koniec przygody z Audi... Została sprzedana :mellow:

Opublikowano

Koniec przygody z Audi... Została sprzedana :mellow:

Jest już jakiś zastępca ? ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Koniec przygody z Audi... Została sprzedana :mellow:

Jest już jakiś następca ? ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dopiero będzie :wink:


Jest już następca .... W maksymalnej opcji chyba, brak tylko solaru, chłodzonych foteli, grzanej kiery, przedniej szyby i halogenów :P

9eacb3d2c97e8b07med.jpg

b4d0d8273bb5b500med.jpg

Edytowane przez Radzioo66

Opublikowano

Passerati bandit no no powodzi się :wink:

CC policaj w czarnym kolorku.

Edytowane przez Sebastiano87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.