Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Coś nie tak z wyświetlaczem FIS


Kamiszu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Mam problem z moim wyświetlaczem od FISa. Jestem nowy i od niedawna posiadam a4 wiec pewnie z tego wynika moja niewiedza. Ale do tematu. Jak wsiadam rano od samochodu to na wyświetlaczy jeszcze coś tam widac ale po przejechaniu kilku km na wyświetlaczu kompletnie nic nie widać. Jak mniemam do wymiany jest wyświetlacz ale tu mam pytanie do Was. Mianowicie czy lepiej wymienić sam wyświetlacz i z czym się to wiąże czy lepiej zakupić cały licznik z działającym wyświetlaczem i co wtedy z przebiegiem na liczniku? Po zabiegu wymiany licznika na inny potrzeba się podpiąć do kompa w celu jakiegoś wyregulowania?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie koszt wymiany wyswietlacza to ok 350 zł ( cena wyswietlacza + robota)

Szansa na kupno drugiego licznika z w pelni dzialajacym fisem graniczy z cudem w rozsadnych pieniadzach

Jesli kupisz drugi licznik , dojdzie zgranie immobilajzera i zmiana przebiegu o ile Ci na tym zalezy

Osobiscie radze Ci naprawiac swoj licznik , bedzie taniej i szybciej a gdzie ? Np Aceef

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki serdeczne za link w takim razie trzeba bedzie oddac licznik do naprawy aby zrobili od a do z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę którą polecił kolega bediks. Naprawiałem u nich swój licznik i po dwóch latach znowu mój problem powrócił, zadzwoniłem do aceef i powiedziałem co i jak, chłopaki nie mogli w to uwierzyć i mimo że licznik był już po gwarancji naprawili jeszcze raz za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawić można lecz poszukaj licznika który będzie pasował do auta i może wyjdzie taniej.Dowiedz się ile naprawa i porównaj ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko weź znajdź licznik 98 r ze sprawnym wyświetlaczem , ostatnie pol roku siedzęe na allegro dzień w dzień w licznikach i szukałemm dla siebie , ceny powalają , ludzie na głowę upadli , po półrocznych poszukiwaniach udało mi się znaleźć licznik do mojego lifta Eu z fis igla za 200 zł , a igla dlatego ze rok jego produkcji to 2004 co oznacza ze właściciel auta wymienił licznik w serwisie po 5 latach na nowy , no i mam , a do przedlifta to wątpię żeby znalazł sprawny , a jeśli znajdzie to mowie dojdzie immo i przebieg, można to zrobić kablem za 50 zł ale jak nie potrafi to magik weźmie 200 PLN , chyba ze jakiś kolega z forum poratuje z tego samego miasta z vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...