Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn hamulcowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Odświeżę temat, wymiana płynu w NOMA 2 Katowice ,na zleceniu przewidywany koszt wymiany 150 zeta po wymianie płatność w kasie 230 zeta.

Póżniej sie dziwić że ludzie omijają ASO...

Sam mam do wymiany tarcze i klocki z przodu i płyn hamulcowy.

Ale jak mam przepłacić za to x3 to chyba zrobie to gdziekolwiek w normalnej cenie.

Opublikowano

koledzy czy w moim modelu jak pojade na wymianwe płynu maszyną co oddsysa stara a potem wpycha nowy musze też robić odpowietrzanie ABSu??

Opublikowano

Jak zapowietrzysz ABS to bedziesz w czarnej d...e

wyciagnij plyn ze zbiorniczka zalej swiezym i przelej przez

kazdy zacisk

Opublikowano
nie polecam klockow BOSHA !!! od czasu kiedy zalozylem je to codziennie musze felgi myc bo sa czarne od pylu !!! :thumbdown:

Za późno, mam już kupione tarcze Boscha i klocki :kwasny:

Opublikowano

I co z tego ze pyla. ?

Wazne za hamuja

Opublikowano

Mam na obu ośkach komplet Boscha i na przodzie pylą jak cholera ale hamulce brzytwa:decayed:

Opublikowano

czyli jak wyciągną płyn maszyną a potem wpompują nowy świeży to trzeba odpowietrzyć sprzęgło plus każdy zacisk jakas kolejność co i jak??

czy Płyn DOT 4 TRW będzie ok czy Kupić ten ATE TYP 200>>?<<

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

wyciągasz płyn tylko ze zbiorniczka

wlewasz swiezy i przelewasz przez wszystkie zaciski

musisz pamietac o tym aby pilnowac zbiorniczek aby był pełny

przy okazji robisz to samo ze sprzęgłem

Opublikowano

rozwiniesz słowo przelewasz chodzi ci o odkreceniu odpowietrznika itp itd?

Opublikowano

dokładnie

węzyk na odpowietrznik, klucz oczkowy 11, pompujemy

i odkrecamy, do momentu az bedzie płynął świezy płyn

Opublikowano

ok podpowiem tam w zakłądzie mechanicznm czy tak zrobią... kupiłem płyn ATE SL dot 4 1l będzie się nadawał??

Opublikowano
kupiłem płyn ATE SL dot 4 1l będzie się nadawał??

do tarcia chrzanu to tak

do A4-ki minimum SL6

Opublikowano

sprzedawca mówił mize sl do aut z esp...chciałem kupić ate typ 200 ale nie miał na miejscu wiec wziołem ten

Już Po wymianie i odpowietrzeniu płyn czarny syf....wstyd się przyznać... jedynie jeden odpowietrznik ukreciłem... wiec trza szukać zacisku :) z przodu... wszystko ładnie chodzi sprzęgło jak by stało się lepsze tzn lżej chodzi hamulce brzytwa teraz czekam na zimne oranki w celu zobaczenia czy Biegi będą wchodziły dobrze...Przy okazji wymieniłem zbiorniczek bo miałem pęknięty... dzieki kolego devastation za rady <Piwko dla ciebie>

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

co ile wymieniacie płyn hamulcowy?

Opublikowano

To zalezy od zastosowanego plynu

1,2 lub co 3 lata

Opublikowano
To zalezy od zastosowanego plynu

1,2 lub co 3 lata

kolego to jaki najlepiej stosować (co 3 lata) :eusathink:

Opublikowano

tylko Ate Typ200 ma interwał na 3 lata

Morule RBF i EBC BF307+ co rok

cała reszta co 2 lata

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Ile płynu hamulcowego potrzebuje do mojej B5 na wymianę?

Rozumiem, że ten ATE Typ 200 będzie ok?

Opublikowano

1 litr

Do Twojego wystarczy Ate SL6

Opublikowano
1 litr

Do Twojego wystarczy Ate SL6

Na 3 lata spokój? Czy tylko rok?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.