Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wizycie w DYNOSOFT


Dziobas

Rekomendowane odpowiedzi

Totalnie nic nie napisałeś na jakim to konfigu było robione.

Lubie takie wykresy na których seria wychodzi 10KM więcej, a w realu pewnie jest z 3KM mniej :)

Moc też osiągnięta powyżej 6000obr/min, a przeważnie jest w okolicach 5000obr/min.

Nie wiem, nie znam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nic nie napisałeś na jakim to konfigu było robione.

Lubie takie wykresy na których seria wychodzi 10KM więcej, a w realu pewnie jest z 3KM mniej :)

Moc też osiągnięta powyżej 6000obr/min, a przeważnie jest w okolicach 5000obr/min.

Nie wiem, nie znam się :)

niestety nie znam się na tyle aby ci opowiedzieć coś o konfigu :)

a reszty nie komentuje bo wydaje mi się z Wojtek jest na tyle dobrym tunerem i robił już nie takie autka ze jestem pewny co do jego pracy a najlepszym tego owocem jest mój banan na twarzy podczas jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ruszał nic z mechaniki to bardzo małe szanse, ze w serii masz 10KM więcej.

Pooglądaj sobie wykresy innych ludzi co mają BFB w serii na tym forum i sam wyciągnij wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynik dobry, ale dla zdrowego AEB/APU/ANB

BFB z ciut wiekszymi wtryskami i minimalnie wiekszym turbo powinien zlamac spokojnie 200KM jesli zdrowy, ale moze to tylko wina hamowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik jak wynik.

Nie oceniam wyniku tylko mówie o serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło jak wyszło może ma jakiś wpływ temperatura, paliwo, rozmiar felg, napęd albo jeszcze coś innego ?

wiem tylko tyle ze nie jest to na maksa wyciągnięte bo Wojtek pytał czy robić na max czy zostawić lekki zapas i zdecydowałem żeby na maksa nie wyciągać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykres mimo wszystko jest bardzo ladny, jak na niewyzylowany setup jest bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz logi sprzed korekty?

Możesz zrobić teraz logi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem wysoki moment przy 2500rpm ja mam taki sam silniczek wystrojony przez gościa który zna sie na rzeczy i przy tych obrotach mam o 40Nm mniej.

Ciekawe jest tez to że przebieg krzywej zarówno momentu jak i mocy masz taki płaski i w takim długim zakresie obrotów

takie cóś tez bym chciał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moj wykresik na poczatku tez nie byl taki plaski za pierwszym hamowaniem dopiero po czawartym zotal tak jak jest obecnie tak ze Wojtek trochę go musial prostowac

audiss - jak możesz to dodaj swoj wykresik do porównania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając takie wykresy zastanawiam sie co one mają ukazywać??????? gdzie sa opory toczenia sie pytam??? wykres z takim przebiegiem relany do zrobienia na serii zwłaszcza jesli dopiety jest WG, ale seryjne kreski że takie wyszły to nadto dobrze by było bo seria do 5500-5600 trzyma zazwyczaj, a tu prawie do odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...