Skocz do zawartości
IGNOROWANY

woda w kabinie


maly354

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . jestem tu dosyć nowym forumowicze i mam pytania . zauważyłem ze po opadach deszczu mam wode od strony kierowcy . kapie po pedale sprzegla i pedale hamulca . którędy moze dostawac sie do kabiny . pomóżcie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pierwsze co to sprawdź i wyczyść kanały odpływowe w podszybiu znajdują się one pod akumulatorem i servo od hamulców bo to te odpływy się często zapychają śmieciami różnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem jak maly354, tylko z drugiej strony. Woda pod nogami pasażera z przodu. Jutro week, więc do garaży i trza zrobić małe dmuchanko kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem jak maly354, tylko z drugiej strony. Woda pod nogami pasażera z przodu. Jutro week, więc do garaży i trza zrobić małe dmuchanko kanałów.

Toczek mialem podobny problem, sprawdz czy filtr kabinowy jest mokry, jesli tak to leci Ci tamtedy, sprawdz rowniez czy rynienka odprowadzajaca wode nad filtrem kabinowym jest na swoim miejscu, u mnie byla schowana prawie pod szybe i dlatego mi leciala woda dp środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie jeszcze możesz mieć zapchany kanał od prowadzający skraplającą się wodę z klimy bo odpływ idzie w nogach pasażera z przodu i jeżeli jest zapchane to nie kapie pod auto tylko pod dywan na podłogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to kanały pod aku i kompem. W 99% to tędy dostaje się woda do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ogarnę to w poniedziałek po pracy. Rozmawiałem też z kumplem i mówi, że w jego Mondeo cieknie mu z szyby przedniej. U mnie szyba jest ok, więc dam sobie z nią spokój i zajmę się resztą. Jak ogarnę dam znać co i jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po problemie. Trochę się namęczyłem przy wyciąganiu akumulatora, ponieważ robiłem to pierwszy raz i musiałem się nieźle namachać :D. Zatkane były odpływy pod aku i drugi obok niego. Woda zeszła, a te magiczne gumki z otworów wywaliłem. Tzn. jedną, bo druga co się na lince przewodzie hamulcowym trzyma, to tylko ją zrzuciłem na dół że by się brud nie zbierał. Teraz tylko muszę podsuszyć wykładzinę pod nogami i będzie gicior. Dziękuję Wszystkim za pomoc w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj aby i tak tam minimum raz w roku zajrzeć czy są ok bo nigdy nie wiadomo a jak już wiesz jak to się robi to ci zajmie kilka minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, "trza" trzymać rękę na pulsie. Na tą chwilę kamień z serca mi spadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie było coś innego ;) ale ciesze sie ze rozwiazany problem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem woda od strony kierowcy, kanały pod aku czyste woda ładnie odpływała ale przy myciu lub wiekszym deszczu woda i tak się pojawiała okazało sie że uszczelka pod osłoną komputera puszczała, podobno dość częsty problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...