Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skradzione Audi a wycena Eurotax


Rekomendowane odpowiedzi

hej, niestety stało sie.... budze sie a mojej A4 nie ma :(. Na szczescie jest AC w pzu i dzis dostałem wycene z PZU stworzona w Eurotax.

Moje A4 to 2007 2.0 tdi multitronic, full fabryczny s-line. Mam do was kilka pytan:

1. czy to mozliwe ze s-line zewnetrzny wyceniony jest tylko na 770 zł?

2. czy eurotax nie ma czegos takiego jak s-line wewnetrzny?

3 to samo z BOSE, tak wazna pozycja a mi jej nie potrafili zaznaczyc mimo ze podawałem

4. zrobili mi az 8% korekty ze wzgledu na pochodzenie :( myslicie ze jak im przestawie fv np wymiany w niemczech silnika w aso lub ksiazke serwisową to cos to zmieni ?

5. miałem listwy szczotkowane aluminium 1NK, a zaznaczyli mi jakies Facette za 50 zł - smiech na sali .......

Wycena nie jest tragiczna ale nie obejmuje wielu pozycji ktore auto posiadało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj co miałeś ubezpieczone i na jakich warunkach.

Podaj wycenę którą dostałeś z PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak już jest że nie wszystko obejmuje ubezpieczenie. O czym nam nie mówią. Należy osobno dobezpieczać interesujące nas elementy wyposażenia. Jest tak np.w przypadku szyb. Niby mamy AC a za szyby płacimy dodatkowo. Pewnie z elementami wyposażenia jest podobnie. Swoją drogą złodziejstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wycenili na 8900zl w generali lol a chcieli za pełen pakiet z częściami oryginalnymi w razie uszkodzeń składkę w wysokości 4700zl rocznie , same reacro sa warte od 3500-5tys w zależności od stanu i wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem odwołanie, bo nie uwzglednili kilku opcji ktore wyraznie widniały na polisie np. szyberdach, zobaczymy co to da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bogusław, aktualnie prowadze taka sprawę tylko z Mercedes ktory spłonoł. TU PZU i tez na eurotaxie, i powiedziec ci mogę ze wartosc auta 120 tys i 23 tys zwałowali..... juz nie wspomne ze u ciebie jest temat S liny wszystkim juz znany i ze jak twierdzisz masz nie kompletne wyposarzenie na papierze.... tylko teraz pytanie jak im udowodnisz jakie miales auto?? Jesli sam dokupiles cos i wlozyles to tylko faktura/rachunek cos pomoze, jesli to bylo w wyposarzeniu auta ktore kupiles to po vinie powinni wpisac... ale jak wiemy czasami o czyms "zapominaja"... Jak masz pytania to śmiało dzwoń :)

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dostałem odpowiedz na mailowe odwołanie, jestem pozytywnie zaskoczony bo wszystkie poza jednym elemntem wypasu zostały uwzglednione i dodali mi 1200 zł, tylko, ze u mnie nie było problemu z weryfikacja bo miłem fabrycznie bardzo bogatą wersje i nic nie musiałem dokładac wiec po vin im wszystko by wyszło. W prawdzie nie policzyli mi wewnetrznego pakietu s-line ale poszczegolne elementy dały ładna sume.

Nie naniesli natomiast pakietu chrom tj. chromowanych listew wokół szyb, ktore tez swoje kosztuja.

ciekawe czy moge jakos podniesc wartosc auta z tytułu prawie nowego silnika (w chwili kradziezy mial niespełna 20 tys. km) na ktory mam papiery i ktory był wymieniany w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wysyłaj do TU faktury za zakup silnika, ponieważ zapewne w rubryce-silnik zrobili ci amortyzację za przebieg. Jeszcze pewnie będzie możliwość do podwyższenia sumy którą ci zaproponują ale jak narazie czekam na kompletną wycenę- jak Ci całe wyposażenie zakwalifikują wraz z Silnikiem(a jak ci tego nie uwzględnia to spróbuje to zrobić swoimi metodami). Wtedy będziemy mogli coś podziałać jak oczywiście będziesz chciał :)

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lust na razie silnika nie uwzglednili wiec moze podziałamy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...