Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maglownica- zestawy naprawcze.


trekpio88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie dzisiaj chcąc znaleźc powód stukania na drobnych nierównościach, doszłem do wniosku że magiel zaczyna się kończyc. Stuki ewidentnie odchodzą od środka maglownicy. Mam kilka pytań:

1- śrubę która niweluje luzy na maglownicy na klucz 24 ODKRĘCAMY czy DOKRĘCAMY ???

2- jakie były typy/rodzaje maglownic do b6/b7 ? które pasują do 1.9 tdi 2005r ???

3- regenowal ktoś sam maglownice??

4- regenerowac czy kupic używaną??

Prosze o odpowiedz Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabieraj sie za to sam bo tylko narobisz syfu.

Moge Ci ja zregenerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem bo u siebie też słyszę stuki puki na kocich łbach. Wahacze końcówki łączniki są ok. Część z nich niedawno wymieniona na lemach. Jak zweryfikować niedomagania maglownicy? Gdzieś czytałem o odpięciu koncówek i co dalej. Dev napisz mi prw co w niej konkretnie robisz i za ile plus czas realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienia sie co trzeba i składa.

Rok gwarancji 700 z wysyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a pompa wspomagania regenerujesz, bo chba będę musiał u siebie zmieniać. Moje a4 jest z roku 1995 silnik 1Z. Jeżeli tak to za ile. A może ma ktoś na pożyczenie aby sprawdzić czy to pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że pozwolę sobie się podpiąć..a wiec jak jadę po "kocich łbach,trelince" bardzo powoli 10km/h może mniej,to słyszę stukanie niezbyt głośne ze ściany grodziowej choć właściwie to z całego przodu. czy to jest oznaka końca maglownicy???i pocieszam sie tylko ze to może być krzyżak na drążku kierowniczym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że pozwolę sobie się podpiąć..a wiec jak jadę po "kocich łbach,trelince" bardzo powoli 10km/h może mniej,to słyszę stukanie niezbyt głośne ze ściany grodziowej choć właściwie to z całego przodu. czy to jest oznaka końca maglownicy???i pocieszam sie tylko ze to może być krzyżak na drążku kierowniczym???

witam może to byc magiel, natomiast w moim 1 przypadku miałem wręcz nie wyczuwalne luzy na łączniku drążka kierowniczego, (nie mylic z końcówką) po wymianie bylo ok Natomiast w drugim przypadku delikatnie dokręciłem tą nakrętke na maglu, i narazie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Elmer z tematem stoisz magiel zrobiony?

Stoję. Miałem robić servotronic ale kasę wydałem na TV :-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuka zwłaszcza jak wolno jadę na kostce. To taki typowy objaw. Przynajmniej na forum tak piszą...

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...