Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duże ciśnienie na pompie paliwa prawie 6 atmosfer


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis w mojej audi zostało zmierzone ciśnienie na pompie ponieważ auto mi muli i jak przeciągam auto to lekko szarpie komp nic nie pokazuje wiec mechanik zmierzył ciśnienie paliwa i jest bardzo duże prawie 6 atmosfer czy to ma jakiś związek ogólnie mogło by się tak dziac jeżeli było by ciśnienie niskie a nie wysokie bynajmniej ja tak to rozumiem :wink: no ale jestem człowiekiem i mam prawo się mylic:grin:

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

audi a4 b5 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trochę dziwne że daje 6 jak nowa ma coś koło 4 coś chyba nie tak z pomiarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

został odkręcony przewód przy listwie wtryskowej i przy tym przewodzie było mierzone Co do pomiaru na pewno był wykonany dobrze dlatego jestem sam zdziwiony Znajomemy sam się dziwi dlaczego takie duże ciśnienie ma ta pompka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Regulator ciśnienia się kłania.Pompa może dawać nawet20 atm.,odpowiedzialny za właściwe ciśnienie on ci to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tak kolego tylko ciśnienie było mierzone przed listwą i przed regulatorem

Możesz podac jakies objawy uszkodzonego regulatora ciśnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to ma sens? Ważne jest ciśnienie w listwie. Pompa może sobie sobie dawać 5, 10 czy 15, a regulator ciśnienia ma to ustawić na ok. 3 i to należy sprawdzić ewentualnie.

Objawy uszkodzonego regulatora są takie, że nie utrzymuje prawidłowego ciśnienia i jest ono zwykle za wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można sprawdzic ten regulator skoro nie ma gdzie podpiąc manometru centralnie przy listwie? ja mierzyłem ciśnienie odkręcając przewód doprowadzający paliwo do listwy A nie przy listwie

Zamiast się denerwowac to zawsze można na spokojnie wytłumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ależ nikt się nie gniewa,to już właśnie sprawdziłeś masz wysokie ciśnienie i teraz należy wymienić tą część czyli regulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy mnie nie zrozumieliście :kwasny: ciśnienie było mierzone na przewodzie paliwowym ten przewód z pod maski idzie do pompki paliwa ciśnienie było mierzone na pompie paliwa a nie na listwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.No teraz zaczynam zgrzytać zębami,:rant:.Wcześniej napisałeś że na listwie,to proszę udać się do człowieka który ma o tym pojęcie,bo na razie to kolega nie wie co czyni.:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...