Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.8 '98] Jakie świece do 1.8 benz+lpg ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 elektrodowe to sie nadają ale do golfa II z 88r a nie do audi . 3 elektrodowe najlepsze czy do gazu czy do PB ,kwestia tylko dobrego ustawienia jeśli chodzi o lpg ,wiadomo ze 1 elektrodowe tańsze i mechaniory tak zalecają

Opublikowano

Czy reguluje sie przerwę w 3 elektrodowych świecach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

1 elektrodowe to sie nadają ale do golfa II z 88r a nie do audi . 3 elektrodowe najlepsze czy do gazu czy do PB ,kwestia tylko dobrego ustawienia jeśli chodzi o lpg ,wiadomo ze 1 elektrodowe tańsze i mechaniory tak zalecają

Ngk PFR6Q -świeca

platynowa jednoelektrodowa

Ngk 6ET10 trzy elektrodowe. Sprawdź ceny to zobaczysz które tańsze.

Opublikowano

nie pisalem o jakis platynowych co nic nie dadza w takim silniku

Opublikowano

A właśnie Ngk PFR6Q są zalecane do 1,8T.

Opublikowano

80tyś jeździłem zawsze na NGK BKUR6ET-10
do ADR bardzo dobre
auto miało gaz

Opublikowano

dzisiaj byłem w sklepie i polecali mi kupic 3 elektrodowe NGK, nie bedzie problemu z tymi swiecami przy LPG ? gosc w sklepie mowil ze oryginalne sa 3 elektrodowe do naszego audi

Opublikowano

Pisałem na samym początku to albo nie czytacie albo nie wierzycie.

Opublikowano

dzisiaj byłem w sklepie i polecali mi kupic 3 elektrodowe NGK, nie bedzie problemu z tymi swiecami przy LPG ? gosc w sklepie mowil ze oryginalne sa 3 elektrodowe do naszego audi

NIE NIE BEDZIE!!!

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Opublikowano

temat świec prosty: Kupujecie ori nie ważne czy gaz czy benzyna sama ori najlepsze !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1 elektrodowe to sie nadają ale do golfa II z 88r a nie do audi . 3 elektrodowe najlepsze czy do gazu czy do PB ,kwestia tylko dobrego ustawienia jeśli chodzi o lpg ,wiadomo ze 1 elektrodowe tańsze i mechaniory tak zalecają

Tańsze? Polecam Denso ik20 na jednej elektrodzie. Zjada pod każdym względem Wasze "oryginalne" NGK z 3 i robi większe przebiegi. Zachowaj takie brednie dla siebie. Czytam takie wątki i tracę nadzieje , że kiedyś coś się zmieni. To tak jak z przejściem z pólsyntetyku na pełny. Bo się rozszczelni a do turbo najlepszy 10w40 :facepalm:

DENSO + BERU albo BERU + BERU . NGK unikać jak ognia. Szczególnie przewodów.

Edytowane przez Mesiah

  • 2 lata później...
Opublikowano

Jest jakaś różnica pomiędzy numerem katalogowym świec NGK: 2397 i NGK 3045  ??? 1.8 ADR bez gazu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.