Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swieci sie ABS ESP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy kumpel ma problem z hamulcami w swojej b6..Problem polega na tym że. Po przejechaniu nawet 20m pokazuje sie kontrolka ABS i ESP.Zgasi auto i zapali kontrolki znikają..lecz na wszystkich 4 kołach zaciskają się hamulce..po 30min lub dłuższym czasie czekania hamulce odpuszczają i można jechać dalej lecz problem sie pojawia od nowa.w czym może być problem.Auto ma silnik 1.9 Tdi AWX

Opublikowano

jemu głownie chodzi o te zaciskające sie hamulce pod czas jazdy..a nie o kontrolki.

Opublikowano

ok to mu przekaże...jak bede wiedział co i jak to napisze..dodam ze wczesniej było ok jak kupił auto..wymienił tylko klocki na tyle i od tej pory tak sie dzieje.

Opublikowano

Cos spieprzył, musial grzebac przy czujnikach.

Opublikowano

wiec lepiej rozebrać i jeszcze raz powoli złozyc czy najpierw Vaga podpiać?

Opublikowano

Vag

Opublikowano

Sterownik do naprawy, wystarczy odpiac go od bloku ABS i wyslac komus kto ogarnia ten temat.

Na allegro sporo osob ogłasza się w tej materii.

Opublikowano

Możesz spróbować odpiąć wtyczkę i przeczyścić styki często śniedzieją

Opublikowano

Dzięki kolego , jutro wykonam powyższe czynnosci, napisze czy pomoglo . Pozdrawiam

Opublikowano

nie, nic jeszcze z tym nie robiłem. co ciekawe czasami działa, często jak deszcz popada. słyszałem że jak pompa walnięta to nie ma prawa wogóle działać. a tu ma jakieś przebłyski.

Opublikowano

W starej b5 miałem coś podobnego, po wymianie tarcz i klocków problem znikł(w serwisie wymiana). Przypuszczam, że musiał być kabel przetarty,albo coś z takiej drobnicy, bo nic nie dopłacałem. Wymiana planowana, a abs przy okazji pewnie zaizolowali.

Opublikowano

ok..to powiem i bede na bieżąco pisał co sie dzieje.

---------- Post dopisany 26-06-2014 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 21:09 ----------

I wszystko jasne..padłą pompa hamulcowa i cały sterownik.

Opublikowano

Jaka pompa hamulcowa ???

Opublikowano

no servo

Opublikowano

A co to ma wspolnego z kontrolkami ABS/ESP ???

Chyba ktos Cie w ....uja robi.

Sterownik zgoda ale pompa ??? Nigdy !!!!

Opublikowano

to nie moje auto..tylko kumpla..Vag mu pokazał ze sterownik coś tam z servem też..zamówił i sie zobaczy czy to to..

---------- Post dopisany 27-06-2014 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2014 at 21:21 ----------

Dev kumpel dziś zamienił sterowniki i jest problem.tego co kupił trzeba programować? wyskoczył mu błąd nr 1044.. i teraz nie czytam anie tego co kupił ani tego ci był w aucie..

Opublikowano

znaczy sie ze co?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.