Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Amortyzatory SACHS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HEj,

Wlasnie kupuje amorki SACHS olejowo-gazowe na przod do A4 czy to dobry wiybor myslalam bardziej o olejowkach no ale akurat takie sie trafily...

A jakie sa wasze opoinie na ten temat

Pozdrawiam,

Dominika

Opublikowano

Za jakie pieniądze masz te amorki? Może lepiej pomyśleć o KYB gazowych-niedawno założyłem i super się śmiga. Wiele osób poleca.

Opublikowano

Bardzo dobra firma :)

Opublikowano

SACHS to jedna z najlepszych firm :wink4:

Opublikowano

A czy gazowe nie byly seryjnie?

Opublikowano

Też mi się wydaje że gazowe szły na fabrycznym montażu.

Opublikowano

Fabrycznie montowane były BOGE, pytałem o nie w IC i powiedzieli że SACHS i BOGE to jeden koncern. Też będę wymieniał amory i zdecydowałem że kupie Sachsy w IC po 260 zł za sztukę.

Opublikowano

Fabrycznie montowane były BOGE, pytałem o nie w IC i powiedzieli że SACHS i BOGE to jeden koncern. Też będę wymieniał amory i zdecydowałem że kupie Sachsy w IC po 260 zł za sztukę.

Chyba maja rację na moich oryginalnych amortyzatorach jest wybite SACHS-BOGE

Opublikowano

Fabrycznie montowane były BOGE, pytałem o nie w IC i powiedzieli że SACHS i BOGE to jeden koncern. Też będę wymieniał amory i zdecydowałem że kupie Sachsy w IC po 260 zł za sztukę.

to może poszukaj w innych sklepach bo 260 to troszke dużo - jak pytałem mechanika co ma mi wymieniac w przyszłosci amorki to mowi ze ma za 210 pln - Sachs gazowy na przód, na tył 130 pln wiec to róznica duża :mysli:

Opublikowano

Seryjne do A4 zawsze były gazowe

pozdr.

Opublikowano

uważam, że dobry wybór i niema co kombinować :good:

Opublikowano

ja mam bilsteina b6, ale sachs'ik jest OK :good:

Opublikowano

HEj,

Wlasnie kupuje amorki SACHS olejowo-gazowe na przod do A4 czy to dobry wiybor myslalam bardziej o olejowkach no ale akurat takie sie trafily...

A jakie sa wasze opoinie na ten temat

Pozdrawiam,

Dominika

Pierwsza czynność to sprawdzenie dotychczasowego amortyzatora - mogą być jeszcze ori - zapisz numer i wejdz na stronę:

http://webcat.sachs.de/index.asp?MODE=NEW_KZ&SUCHEN2=&KAT_KZ=P&KMODNR=0&

to e-katalog SACHS i pozwoli dobrać odpowiedni.

ja mam u siebie zawieszenie 1BE czyli SPORT - seryjnie obniżone o 15mm, amorki w tym przypadku są czerwone. Z przodu akurat siedzi SACHS z tyłu MONROE. Amorki do tego zawieszenie są ok 2x droższe od normalnych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.