Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podniesienie mocy w silniku AHH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym zasięgnąć informacji odnośnie podniesienia mocy w 90-konnym silniku o symbolu AHH.

Wiem że jest wyposażony w wydajną pompę która daje duże możliwości.

Czy samymi wtryskami z AFNa bez programu można osiągnąć jakiś znaczny przyrost?

Wiem że AHU całkiem przyzwoicie jeździło na wtryskach ze 110.

Opublikowano
  • Autor

Ty gościu jak masz problem to sie nie udzielaj.

Zadałem konkretne pytanie

Opublikowano

Nie mam żadnego problemu, jest temat na 24 strony o tuningu tdi i jeszcze milion innych, szkoda ładować wtrysków ze 110 jak pompa ma duży potencjał ponieważ w tym momencie to wtryski są ograniczeniem. Bez programu będzie przyrost ale nie tak duży, ja np. po wymianie wtrysków tyle, że na 216 z 90 wyszło 125 bez programu i 145 po programie.

Opublikowano
  • Autor

Dlatego pisze żeby się wypowiedzieli ludzie którzy maja konkretnie AHH jakie mieli przyrosty mocy.

Wiem że jest dużo tematów na forum bo już kilka lat tu siedze i dawno to czytałem.

Opublikowano
Witam.

Czy samymi wtryskami z AFNa bez programu można osiągnąć jakiś znaczny przyrost?

.

okolice 130 PS i 290 Nm po samej zmianie wtryskow bez ruszania softu ....

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego. A dawki paliwa jakie ustawić? 3,2 - 3,4 będzie dobrze?

Opublikowano

na czipie standardowo ustawiasz np. 3,0mg i nie powinien dymić więcej niż przeciętne tdi, na serii w zależności na jakie wtryski trafisz może zajść potrzeba ustawić 5,0mg żeby go nie zalewało, na czipie tuner dopasuje program do wydajności układu wtryskowego i nie będzie potrzeby ustawić dawek na poziomie 5,0 czy 7,0mg, tylko 3,0mg, pomyśl też o turbo np.awx by potencjał nie marnował się nadaremnie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dołącze się do tematu. Też mam silnik AHH i ciekawi mnie do jakich parametrów Nm i Ps wytrzyma oryginalne sprzegło /dwumas ? czy jak mam już program i wrzucę sobie ASV/ AFN to pojeżdżę na oryginalnym osprzęcie czy będe musiał się szykować na wymianę. Na razie zrobiłem prawie 40 tys na programie i jest ok nic się nie dzieje.

Edytowane przez Pab_lo

Opublikowano

to zalęży z której hamowni jest pomiar:)

program+wtryski 205=nie ma obaw o układ napędowy

Opublikowano

wszystko zalezy od kondycji sprzęgła, nowy sachs z AFNa wytrzymał u mnie 70tys i 355nm, gdzie seria ma ~250nm.

... noi jakości softu jaki tam siądzie :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.