Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BPW] Czarny Avant w Quattro S-line, soft by ECU Projekt


Wr0clawianin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :) Po ponad półrocznych poszukiwaniach B6 1.9 TDI Avant w Quattro trafiła się B7, z początku nie chciałem silnika 2.0 TDI ze względu na na jego wady, auto męczyło mnie parę dni ale w końcu zdecydował się obejrzeć. Oględziny w aso pokazały jego przeszłość i usterki. Samochód był można powiedzieć tylko malowany od strony pasażera i dwie szyby boczne były wymieniane ale wszystko było robione w aso w niemczech na oryginalnych częściach a z usterek to do wymiany jest tylny przegub i musiałem wyprostować felgę.
Audi jest już u mnie ponad miesiąc, kupione w polsce, użytkowane tylko przed jedną osobe w niemczech, zaraz po zakupie został wymieniony rozrząd, wszystkie filtry i płyny.

Audi A4 B7 Quattro
Silnik 2.0 TDI BPW 140KM
Obecnie 160KM by ECU Projekt
Rocznik koniec 2006r
Przebieg 245.000

Wyposarzenie
- Pakiet sline
- Podłokietnik przód/tył
- Tempomat
- Felgi 18" opony 225\40
- Czujnik deszczu
- Podgrzewane fotele
- Trójramienna kierownica multifuncyjna
- Fotochromatyczne lusterko wewnętrzne
- Elektryczne szyby przód\ tył korby :facepalm:

Po zakupie pierwszy problem który się pojawił to bardzo wysokie spalanie, na autostradzie przy prędkości 110/120 km/h komputer pokazywał 8,9 litra, a w mieście przy bardzo spokojnej jeździe około 12/13l, zdecydowałem się pojechać do ECU Projekt na diagnozę i dziś został wywalony DPF, na dniach wyjdzie czy pomogło.


Mody
- Wywalenie DPF-a
- Program by ECU Projekt

Plany
- felgi od RS4
- ciemne szyby z tyłu
- RNS-e
- trochę nieżej postawić tą krowę :)
- kiedyś może xenony lub bixenony
i wiele innych które wyjdą z czasem :decayed:



Zdjęcia :banan:

urdqmjoa.jpg


yvigmj3v.jpg

n757t2gz.jpg

666eq3qh.jpg

56ilsr2h.jpg

zrxkydfc.jpg

me5ewyag.jpg

9zo82xdl.jpg


22nk2xfk.jpg

Zdjęcie środka jeszcze z aukcji

wn54pbfy.jpg

Soft by ECU Projekt

yagzsrpq.jpg


6vnlio7e.jpg

Edytowane przez Wr0clawianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry wkładałbym bix :wink:

zdecydowanie

Tym bardziej, że zdeś pod spryski już siedzi. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka krówka to wkońcu nie jest . Stoi przecież na 1BE( -20mm) . Musiałbyś zawieszenie porównać ze standartem, to jest koza wtedy. :naughty: . Bixy aż się proszą na pokład!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry wkładałbym bix :wink:

może nie długo coś wpadnie, tylko cena nie mała, mnie w ogóle dziwi jak takie auto mogło wyjść bez xenona

Tym bardziej, że zdeś pod spryski już siedzi. ; )

spryski nawet są, tylko jeszcze nie wiem jak się je uruchamia

Taka krówka to wkońcu nie jest . Stoi przecież na 1BE( -20mm) . Musiałbyś zawieszenie porównać ze standartem, to jest koza wtedy. :naughty: . Bixy aż się proszą na pokład!

a po czym poznajesz? bo mi się wydaje że jest wysoko

Bardzo ładnie się prezentuję. Z tyłu światła LED, przyciemnić szybki i będzie :thumbup:

dzięki, pomału a do celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj z normalną wersją. Na foteczkach wygląda na 1be . Sprawdz na wlepce musi być, pierwszy rząd po prawej , chyba 3 linijka . Tam jest kod zawiecha jakie posiadasz . Wtedy będziemy mieć jasność! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał okazje to porównam:) później podejdę do auta i zobaczę tylko jest też możliwość że poprzedni właściciel wymienił :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał okazje to porównam:) później podejdę do auta i zobaczę tylko jest też możliwość że poprzedni właściciel wymienił :kwasny:

To plus do Ciebie. Sprecyzuję. Wlepce w książce serwisowej lub taka wlepka znajduje się również pod siedziskiem tylnej kanapy. Naprawdę ładna. Daj foty środka....:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry wkładałbym bix :wink:

zdecydowanie

jeden z lepszych modow :wink:

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

sprawdz, moze juz masz instalke do bixa ( zobacz czy masz czujniki poziomowania na lewej stronie wachaczy ) skoro zderzak juz siedzi to zostaja lampy :wink:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To plus do Ciebie. Sprecyzuję. Wlepce w książce serwisowej lub taka wlepka znajduje się również pod siedziskiem tylnej kanapy. Naprawdę ładna. Daj foty środka....:whistling:

Mam na wlepce 1be :) postaram się w weekend zrobić

sprawdz, moze juz masz instalke do bixa ( zobacz czy masz czujniki poziomowania na lewej stronie wachaczy ) skoro zderzak juz siedzi to zostaja lampy :wink:...

ok

Bardzo ładna sztuka. Kilka zmian i będzie piękna:)

Dzięki :)

zapomniałem dodać że mam wgrane światła "USA", wiecie czy można samemu to usunąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem :naughty: . Zawieszenie ogólnie na polskie drogi bardzo dobre... Dasz mu wieksze koło 18-19 i będzie cacy ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem :naughty: . Zawieszenie ogólnie na polskie drogi bardzo dobre... Dasz mu wieksze koło 18-19 i będzie cacy ! :wink:

Przy 19" z tym zawieszeniem nie będzie dobrze wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać że mam wgrane światła "USA", wiecie czy można samemu to usunąć?

Obrysy Ci świecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem :naughty: . Zawieszenie ogólnie na polskie drogi bardzo dobre... Dasz mu wieksze koło 18-19 i będzie cacy ! :wink:

18 już jest i raczej wystarczy, jak na drogi we Wrocławiu :)

Obrysy Ci świecą?

tak to wygląda

75fe5337000eac7d539ca857

Na spota przyjedz jutro :wink:

zobacze jak z czasem będzie ale jak nie jutro to na kolejnym będę, a spot jest z audi klubem? bo kiedyś byłem parę razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...