Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Pytanie o lampy


jablonix

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego to forum to kopalnia wiedzy ...o lampach było duużo także polecam opcje :szukaj::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dane z Twojego profilu się zgadzają i auto z 00' , to raczej masz lampy soczewkowe zespolone, chyba ,że ktoś jakąś rzeźbę zapodał, wrzuć foto dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kolega w profilu się pomylił i wpisał taki rocznik jablonix z którego masz roku auto i jakie masz lampy założone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rok 98 i denerwuja mnie lampy mam poklejony lewy kierunek mam niby bosha ale poprzedni wlasciciel mowil ze valeo wiec kupilem jakies uniwersalne na a...ro i lipa nie chce wejsc wiec pozostaje kolejny wydatek na kupienie bosha ale przymieżam sie do wymiany na zespolone ale boje sie czy dam rade to zrobic wiem ze napewno nei mam H4 tylko od dlugich jest dodatkowa zarowka pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz linka do aukcji - jakie kupiles co nie pasuja

jesli masz boscha to za 99% masz okrągła wtyczkę, a valeo/depo zespolone mają bardziej prostokątną, ale to nie problem przerobic (na forum są schematy)

a co do zespolonych to trzeba ciąć blache (też znajdziesz na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rok 98 i denerwuja mnie lampy mam poklejony lewy kierunek mam niby bosha ale poprzedni wlasciciel mowil ze valeo wiec kupilem jakies uniwersalne na a...ro i lipa nie chce wejsc wiec pozostaje kolejny wydatek na kupienie bosha ale przymieżam sie do wymiany na zespolone ale boje sie czy dam rade to zrobic wiem ze napewno nei mam H4 tylko od dlugich jest dodatkowa zarowka pozdrawiam

O to czy dasz radę to się nie martw. Sam nie tak dawno przerabiałem ten temat i sobie poradziłem bez problemu. Wiele osób z forum też tak przerabiało także nie jest to niewiadomo jak trudne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak przerabiałem lampki, to kupiłem depo, założyłem do tego zestaw hid i nie narzekałem, jeździłem parę miesięcy i był kox. cała operacja wyniosła mnie jakieś 1000zł. ori lampy valeo są generalnie drogie, musiałbyś naprawdę śledzić aukcje to pewnie trafisz na dobrą cenę. przy zmianie trochę roboty jest ale musisz być cirpliwy bo efekt warty czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz linka z tematem który założyłem jak wymieniałem:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_wymiana_lamp_na_zespolone_pytania_i_watpliwosci-t39114.0.html

Cały proces wymiany jest przedstawiony tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html

Co do samej wymiany to na początku miałem wątpliwości czy jest sens i czy wydawać na to pieniądze. Ale po wymianie efekt jest i nie żałuję ani złotówki która mi poszła. Przede wszystkim w nocy jest różnica. Życie staje się jaśniejsze :tongue4: No i tak mnie wzięło że już tylnie lampki są zamówione i na nie czekam :evil: A na wiosnę xenonki + chromowane lustereczka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych dekielków nie trzeba kupować.. Kup najpierw lampy, zobaczysz co masz, czego Ci brakuje-resztę dokupisz..

Radzę dobrze przeszukać Allegro, bo można wyrwać Ori zespolone lampy za grosze, a Depo jeszcze taniej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co to kostke nową i piny. bo bosch tak jak pisalem ma okragla wtyczke a valeo/depo prostokątną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zakupić też 2 szt. silniczki regulacji wysokości to też ważne-pasują od fiata punto II (valeo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od Fabii też, przydadzą się też termokurczki, lutownica, izolacja, coś do zabezpieczenia blachy, brzeszczoty i inne ale wszystko już było napisane.. Szkoda się w kółko powtarzać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować. To są zamienniki lamp stosowanych w S4. Ale lepiej zainwestuj w zespolone. Efekt dużo lepszy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...