Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Duży bagażnik - możliwość zabrania całej rodziny na wakacje :naughty:

Opublikowano

GTR miał też zaczepy ISOFIX :decayed::decayed::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Decyzja jest już podjęta RS6 C7 :wink: zamawiamy na dniach

Z czystej ciekawości co ma rs czego brakuje gtr ?

Komfort, wykończenie i duuużo miejsca

Opublikowano

Decyzja jest już podjęta RS6 C7 :wink: zamawiamy na dniach

Z czystej ciekawości co ma rs czego brakuje gtr ?

Komfort, wykończenie i duuużo miejsca

Już to miałeś w S :wink:

Szkoda, że nie dojechałeś gtr na Ring.

20km w japońcu zapewne pozostawiło by niezapomniane wrażenia.

Opublikowano

hmm widziałem czarnego GTR-a na lawecie ale nie zwróciłem uwagi na blaszki. Pomyślałem że może pojechał już do nowego właściciela ? ;)

Opublikowano
  • Autor

hmm widziałem czarnego GTR-a na lawecie ale nie zwróciłem uwagi na blaszki. Pomyślałem że może pojechał już do nowego właściciela ? ;)

Pojechał na serwis do Krakowa przed sprzedażą. Nie mam czasu jechać sam a przy okazji zrobią co trzeba

Opublikowano

hehe mogłeś napisać była by lista chętnych do zawiezienia i odwiezienia auta do Krakowa :decayed::kox: koledzy pomogą :wink: a aż taka różnica w wykończeniu i komforcie użytkowania jest między GTR-em a RS6 że zmieniasz ? Będzie pod nogą brakowało a gwarancja chyba nie pozwala na rezanie ? Bierzesz RS6 PLUS czy sam sobie PLUSA dorezasz ? :decayed:

Opublikowano

Szymek aż mnie suty zapiekły od patrzenia może kiedyś dasz się karnąć :kox::kox::kox::kox::grin::grin:

Opublikowano

Pisał wcześniej ze rs+

Opublikowano

Szymek aż mnie suty zapiekły od patrzenia może kiedyś dasz się karnąć :kox::kox::kox::kox::grin::grin:

Kolejka sie ustawi :)

Opublikowano

Pisał wcześniej ze rs+

Jestem ciekaw czy pozamawia takie smaczki jak np czerwone pasy (osobiście mi się to podoba w dodatku pasuje do alcantary i siedzen przeszywanych biało/czerwona nicia.).

10645159_10152860534480159_1527576908135

Opublikowano
  • Autor

Mały update, W GTRze wyjebało skrzynię, konkretnie 2,4,6 bieg jakiś czujnik ciśnienia padł a że nie mogą jej otworzyć to caluśka do wymiany nie ma to jak przemyślane rozwiązania. Tak BTW to w S6 88 tys i skrzynia dalej lata, jeszcze się japońce muszą sporo nauczyć :grin:

Opublikowano

Ile miało autko nalatane?

pozdro

Opublikowano
  • Autor

6900km :decayed:

Opublikowano

Czytałem kiedyś o wadach i zaletach to taka skrzynia kosztuje ok 100 tys zł :facepalm:
Dobrze że jest na gwarancji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Największy problem to jest brak możliwości rozłożenia jej przez serwis. Nie ważne czy zmieliło biegi czy wywaliło czujnik, mają wymontować i odesłać do Japonii

Opublikowano

Kurcze nawet jakbyś ciągle katował autko, to jakoś mało km nastukało jak na taką awarie.

Edytowane przez PASSATB5

Opublikowano

No i teraz widać Szymek że wybór auta miał być inny :P

Opublikowano
  • Autor

Idzie i tak do Lublina ale Via Warszawa, będzie rzeźbione na 800 :decayed:

Opublikowano

Graty Szymon, piękne auto. Ciekawi mnie tylko jedno ile skrzyń będzie w tym aucie przez ten "okres przejściowy":decayed: :wink:

Przewidziałem :grin::facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.