Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że Adam ma duży wpływ na Ciebie. jara się tym sushi i teraz na ciebie przeszło:decayed:

BTW. Ta wersja jest już poprawiona o te wszystkie bolączki wieku dziecięcego? Jak z gwarancją i LC?

Silnik jest MK III I skrzynia także. Zmieniono bardzo dużo. Przede wszystkim skrzynia ma zabezpieczenia przed zagotowaniem sprzęgieł, silnik ze zmianami mechanicznymi w zakresie systemu olejowego i chłodzenia. Poza tym oczywiście zupełnie inne oprogramowanie. Na serii możesz katować do woli, skrzynka ma czujnik temperatury I odłącza LC jak przegniesz pałę. W poprzednich tego nie było więc skrzynie siadały. Poza tym gwarancja obejmuje wszystko łącznie z jazdą torową tylko jest zastrzeżenie żeby pilnować temperatury oleju w silniku I skrzyni.

od którego roku produkcji GTRa zostały wprowadzone te zmiany? auto rewelacja.

Zmiany były, stopniowo wprowadzane od 2011 roku, w modelu 2014 one się skumulowały, na bazie tego rocznika stworzono Nismo GTR czyli już finalną wersję serii R35 czyli za ok 2 lata (chociaż wiele źródeł podaje 2017r) powinien pojawić się w sprzedaży R36. Także wedle wszystkich znających się na rzeczy jest to najlepsza możliwa wersja do kupienia, maksymalnie poprawiana od kilku lat. Czas pokaże czy mieli rację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka robi wrażenie. A jak z komfortem jazdy? Brałeś pod uwagę np SLS-a? Ostatnio jechałem i bardzo fajnie to też chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka robi wrażenie. A jak z komfortem jazdy? Brałeś pod uwagę np SLS-a? Ostatnio jechałem i bardzo fajnie to też chodzi.

Na początku kryterium wyboru było jedno czyli exotic, ale z czasem przeszukiwania ogłoszeń, zdałem sobie sprawę że bardzo ciężko o dobry egzemplarz auta typu Ferrari, SLS itp. Wszystkie te auta które widziałem w PL to w dużej mierze niestety przechodzone egzemplarze, za granicą wcale nie tak różowo, toteż wybór padł na GTR'a tyle że nowego z gwarancją.

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Gratki zakupu :slina: furka fajna :naughty:

W tym tempie to za 5-6 lat to chyba Bugatti Veyron :decayed:

No jeszcze trochę brakuje do takiego poziomu, myślę że auta po 1mln euro to może za 10 lat to już inna liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem nie dawno 350z prowadzi sie jak gokart. Mowi sie ze ten jest jeszcze bardziej precyzyjny,nie wiem jak to mozliwe. 350tka jest strasznie twarda,po zatem rewelacja. Gratuluje zakupu i odwagi urzywania na co dzien super samochodu:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie mocne argumenty dostałem na pytanie czemu nie GTR, a tu proszę, jednak Nissan wygrał :) gratulacje, czekam na jakieś dobre filmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie mocne argumenty dostałem na pytanie czemu nie GTR, a tu proszę, jednak Nissan wygrał :) gratulacje, czekam na jakieś dobre filmy ;)

GTR wygrał tym że jest nowy, szybki w serii, ma w ciul potencjału, a do tego jest po prostu w rewelacyjnych pieniądzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissan gtr 2014 vrum top speed - YouTube

GT-R po grubych modach to godzilla na ulicy :decayed:

tyle ze watpie by w PL był taki GTR po tych modach np co JURY osiągnął bo to juz trzeba naprawde...mieć bankowoz hajsu by zbudowac ponad 1500km w GTR ba nawet w innym aucie. GTR to najlepsze rozwiazanie wzgledem kasy. nie ma drugiego tak zapierdalajacego auta w takich pieniadzach tak ze teraz widział bym jakiś pakiecik HKS-a 800 :D i kasuj uśmiechy bananowym dzieciom na drodze :) życze powodzenia i szybkiego przyrostu mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Myślałem, że wybór padnie tak jak pisałeś na audi RS6/7 , R8.

A tu jednak GTR.

Gratuluje!

Auto mega mi się podoba. Osiągi niezłe. Cena nie jest straszna i to chyba największy plus tego samochodu.

No i nowy z salonu to zawsze nowy , a nie używany :)

Czekam na fotki jak będziesz miał już go u siebie i filmiki :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie czeka na odbiór :)

W poniedziałek lub wtorek obudzi się godzilla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek to rób tam te tysiąc kunia do Bukowiny bo ja serią nie będę jeździł wiesz :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR jeszcze w Krakowie, nie było czasu go zarejestrować i dopiero na spokojnie we wtorek pod wieczór po niego pojadę.

Reggi jakby to powiedział nasz jeden wspólny znajomy już seria w GTRze połechta Cię po naplecie i to nieźle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR jeszcze w Krakowie, nie było czasu go zarejestrować i dopiero na spokojnie we wtorek pod wieczór po niego pojadę.

Reggi jakby to powiedział nasz jeden wspólny znajomy już seria w GTRze połechta Cię po naplecie i to nieźle :wink:

Teraz zrozumiesz moc Nismo i dlaczego Leona zmieniłem na almere :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty wozu! Aktualnie mam na 3dni polifta, 780hp. Wymiata wóz, już teraz wiem w co celuje :-) pozatym mega mega za***iście komfortowe auto. Używam na codzień i nie ma się do czego przyczepić!

Wysłano z Xperia Z1 Compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissan gtr 2014 vrum top speed - YouTube

GT-R po grubych modach to godzilla na ulicy :decayed:

tyle ze watpie by w PL był taki GTR po tych modach np co JURY osiągnął bo to juz trzeba naprawde...mieć bankowoz hajsu by zbudowac ponad 1500km w GTR ba nawet w innym aucie. GTR to najlepsze rozwiazanie wzgledem kasy. nie ma drugiego tak zapierdalajacego auta w takich pieniadzach tak ze teraz widział bym jakiś pakiecik HKS-a 800 :D i kasuj uśmiechy bananowym dzieciom na drodze :) życze powodzenia i szybkiego przyrostu mocy :)

0-300km/h 12.3s:shock3::shock3::shock3:

ciekawe jakie auta będą za 10-15 lat i jakie prędkości/przyśpieszenia będą osiągać...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie auta będą za 10-15 lat i jakie prędkości/przyśpieszenia będą osiągać...:whistling:

...elektryczne, 4s do setki i max 140 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...