Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi (R)S4 Limo by Savo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Skurczysyn z tego tapicera rzeczywiscie . Powinien to przeszyc na druga strone tam gdzie jest poduszka. Uzyl poprostu materialu z drugiego fotela ktory byl w lepszej kondycji i przeoczyl ze napis airbag jest z innej strony .Maderfaker  . Trudno moze to kiedys poprawimy . Fotele byly wszystkie w pelnej elektryce tylko przelozylismy z jednych dodatkowo grzanie .

 W audi jest autopoziomowanie oryginalnie. Plastyk jest z innego modelu

Edytowane przez Savo

Opublikowano
Skurczysyn z tego tapicera rzeczywiscie . Powinien to przeszyc na druga strone tam gdzie jest poduszka. Uzyl poprastu materialu z drugiego fotelai to przeoczyl . Maderfaker 
A to pałka [emoji2] może chciał żebyś mógł się lansować airem w fotelach [emoji6]
Opublikowano

To teraz możesz się lansować tym że nawet masz poduszki powietrzne dla pasażerów z tyłu :grin:

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie heheh . Chyba bedzie trzeba tak mowic :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

drewno leci do kartonu na zas
Małe odswiezenie
Zebrałem paktycznie cały zestaw ori Piano black prócz popielniczki, trochu ciezko było bo zadko kto ma cały set. Jedne z pl a drugie przypadkowo z de z wersji uk na pulpit. Jezeli ktos cos widział , prosze pisac.
ueWxee.jpg FXter3.jpg

Opublikowano

Montuj dekory i pokaż jak to wygląda w samochodzie.

Opublikowano

wygląd jak najbardziej będzie na plus... ale kurz to będzie zbierać :) 

Opublikowano
W dniu 9.01.2018 o 09:56, Frond Side napisał:

wygląd jak najbardziej będzie na plus... ale kurz to będzie zbierać :) 

Mam i nie narzekam.. Poza tym żaden problem przelecieć dekor stojąc na światłach.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Czesc wszystkim 

Male odswiezenie tematu

Auto przechodzi full servis

- wymiana caly rozzad

-wymiana pompa wody

-pompa wspomagania

-pompa klimatyzacji

-dodatkowa chlodnica oleju

-wymiana oleje silnik , skrzynia, dyfer

- regeneracja skrzyni s4

-sprzeglo rs4 kevlar

-wymiana maglownicy ( znany problem )

- nabicie klimy , szczelnosc ukladu , zbieznosc etc . Niedlugo auto bedzie oddychac.

Edytowane przez Savo

Opublikowano

bez zdjęc sie nie liczy :decayed:

Opublikowano

Taki tam przegląd po 100Km [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Taki tam przegląd po 100Km [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Na lawecie [emoji23]
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, wiec po wymianie monitora w komputerze wklejam jakies zjecia :P

Ostatnie puzzle juz praktycnie uzbierane

us plastyk obszyty skora otwierania tylnej klapy

kierownice znalazlem praktycznie w idealnym stanie wiec zostalo kupienie  znaczka rs4

kierownica poszla z b6 plus galeczka z s4 obsyzta tez ori skora z zapasowego fotela

FV3yXP.jpg

 


jWjTL5.jpg

OxdKj3.jpg 2Jqw01.jpg


 

 

I zjecie na koniec jak to wyglaa w aucie sory za slaba jakosc

6odV5E.jpg

 

 

 

Edytowane przez Savo

Opublikowano

Ta navi trochę nie pasuje bardziej by pasowała rns-e :D I umył byś a nie takie brudne trzymasz :P

 

A co z Dekorami dorwales  ta popielniczke  ?

Edytowane przez BlackHazelAudi

Opublikowano
  • Autor

Ale umył bym co ? :P

Co do navi zostawiam ori . Wiem ze lepsze sa ale odpuzzczam . Chce wszystko jak bylo :P zboczeniec oryginalu jestem .

Co do popielniczki to wlasbie ten element mi wciaz brakuje

Teraz dziala z boczkami . Dwa odcienie szarego plus ori maskownica glosnika od navi . Zreszta i tak to dla picu bo z tej navi to nic sie nie zrobi jedynie co moze jakis modul pod usb i tyle.

Opublikowano
37 minut temu, Savo napisał:

Ale umył bym co ? :P

Szyby auto ogółem bo brudne xd spójrz na zdjęcie wnętrza jak to się rzuca :P

Opublikowano
  • Autor

No tak to prawda . Auto wciaz u mechanika w polsce . Jeszcze autem nawet nie jezdzilem hehe xD

Opublikowano
19 godzin temu, Savo napisał:

No tak to prawda . Auto wciaz u mechanika w polsce . Jeszcze autem nawet nie jezdzilem hehe xD

Rozumiem że autem docelowo  po Polsce masz zamiar jeździć?

Fajno w sumie By było jakiś spott  ogolno polski zrobić i pooglądać wszystkie nasze Audiole  te nasze projekty  :D pogadać itp :D

Edytowane przez BlackHazelAudi

Opublikowano
Rozumiem że autem docelowo  po Polsce masz zamiar jeździć?
Fajno w sumie By było jakiś spott  ogolno polski zrobić i pooglądać wszystkie nasze Audiole  te nasze projekty  [emoji3] pogadać itp [emoji3]
Tak srednio widze ze anglikiem po Polsce ?
Opublikowano
Godzinę temu, enczu napisał:
5 godzin temu, BlackHazelAudi napisał:
Rozumiem że autem docelowo  po Polsce masz zamiar jeździć?
Fajno w sumie By było jakiś spott  ogolno polski zrobić i pooglądać wszystkie nasze Audiole  te nasze projekty  emoji3.png pogadać itp emoji3.png

Tak srednio widze ze anglikiem po Polsce ?

A co to takiego

po Wrocławiu jeżdżą zlomegi vectre Hondy bmw i inne z Kiera po prawej i to na naszych blachach  takze możesz spokojnie śmigać tylko gorzej z wyprzedzaniem

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.