Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi (R)S4 Limo by Savo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No jeszcze troszke pracy ale to juz kosmetyka :)

 Taka mała ciekawostka , kupiłemt tylna kanape od c5 ? Ktos wie po co ? ;D

fCnQfi.jpg

Opublikowano

pewnie chcesz mieć ori grzanie :)

 

Opublikowano
  • Autor

No w sumie chce przelozyc/zaadaptowac uchwyt na kubki . Ale pomysl zgrzaniem tez jest nie glupi . W a6 c5 gdzie jest przycisk na grzanie tylnej kanapy ?

Opublikowano
No w sumie chce przelozyc/zaadaptowac uchwyt na kubki . Ale pomysl zgrzaniem tez jest nie glupi . W a6 c5 gdzie jest przycisk na grzanie tylnej kanapy ?

Tam gdzie nawiew na tylna kanapę jest,na końcu tunelu. [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bardzo ładne auto, też jestem na etapie szukania takiego..

Opublikowano
  • Autor

Myslalem nad przelacznikami ale tak naprawde nie ma miejsca tam, kiedy jest podlokietnik w tunelu srodkowym  .... takze odpuszczamy temat i tylko holder na kubeczki przekladamy. Mysle jeszcze nad podswietleniem klamek wewnetrznych z a6 c5 .... czy warto to robic ? 

Recaro ida juz do tapicera i okazało se ze mam problem z klapka podlokietnika jak wiekszosc, jest połamana. Przy okazji bedziemy brac material z tylnej kanapy do podłokietnika by go odswiezyc . W taki o to sposób wleciał dawca, podłokietnik z telefonem. Mysle ze nie bede z tego korzystał ale niech sobie będzie .... cos bedzie swiecic :)

dCYmmR.jpg

DuChmX.jpg

Edytowane przez Savo
wiecej zjec

Opublikowano

Ten cupholder to p&p? Można jakies foto z przekładki :)?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mi by było szkoda miejsca w podłokietniku na ten telefon :decayed: w B5 i tak jest jak dla mnie mało schowków

Opublikowano
  • Autor

Szczerze Ci powiem ze tez tak do tego podchodzilem... ale po przemysleniu stwierdzilem a huk sprobujemy niech sobie bedzie ... chce zrobic z tego auta max wyposazenie jakie bylo . Do kapletu brakuje el. Skladanych lusterek plus fotochrom .... i chyba tyle, chyba ze ktos jeszcze wie co wychodzilo w dodatkowym wyposazeniu .

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

 ....

Mam i teraz żal że nie zamontowałem szyberdachu ... buuuuu

Bz3s1X.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hej Panowie

 A wiec napisze tak. Widzialem samochod bedac na wakacjach w Pl i moge smialo powiedziec ze spasy są masakrycznie piękne. Auto naprawde wyglada jak poprostu Nowe !! Nowe lampy, halogeny , szyba , kierunki itd robi straszna robate nie wspominajac juz o felgach. Autko jest ustawione max gora n gwincie

Lepsze zdjecia robiłem swoim telefonem

K8F23x.jpg[/IMG]
8LVVf1.jpg[/IMG]
clMwGb.jpg[/IMG]
1bRqlB.jpg[/IMG]

Edytowane przez Savo

Opublikowano

Tłusta jest nie ma co :):)

Opublikowano

Znajomy mówił że ponoć było domykanie drzwi. Tak, drzwi, nie szyb. A nawet twierdzi że leży to u niego na strychu i czeka na montaż. Szukałem w necie ale nie znalazłem żadnego info o tym...

Opublikowano

:slina: Wygląda pięknie, ale kiedy będzie jeździć?

Opublikowano

kolego bestia jak nie powiem co :naughty:

powiedz mi jak zalatwiles sprawe na tylnej klapie z oswietleniem do blachy bo sie wkoncu nie doczytalem xd

 

ps skoro juz tak piescisz ja to dołóż tą dokładke z m3 na klape autko nabierze z tylu wiekszej agresywnosci :naughty: i moze ta blende na szybe (mi to osobiscie się podoba i za niedlugo bede kupowac takowa blende na szybe :P)

Edytowane przez BlackHazelAudi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A Homelink i otwieranie klapy bagażnika że środka?
Przycisk otwierania jest w kieszeni drzwi kierowcy.

Edytowane przez Cpt.Ryan

Opublikowano
  • Autor

Tak. Długo szukałem boczka szarego dwuczesciowego ( gora i dół 2 odciennie szarego) ... otwieranie klapy tyl plus wazne dla mnie głosniczek od Navi . Boczek przypłynął z USA . Teraz modyfikacje pod Uk

xjjPQY.jpg

Edytowane przez Savo

Opublikowano

Detale robią robotę.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Domykanie drzwi było ??

Homelink tez wpadnie, tylko tak naprawde do czego moge to wykorzystac ?

Tak jak pisałem wczesniej z 2 setow recaro robimy jeden ładny.
Odebrane siedzonka na przód ( tapicer rozebrał 2 kaplety, powybierał najlepsze kawłki, zszył w całosc ) czekamy teraz na tylna kanape i zabieramy sie za elektryke

TaEXXT.jpg

Opublikowano

Witaj, 

Nooo ... Idziesz na całość :D

Dopieszczasz detale aż miło patrzeć!

Fotele wyszły oszałamiająco :D

Będą idealnie kontrastować z lakierem!

Drewno w boczkach zachowujesz czy podmieniasz np. na szczotkowane alu czy carbon?

Tak trzymać!

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.