Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi (R)S4 Limo by Savo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ladnie wyszły,  na bogato sie zapowiada:naughty:

Opublikowano

Witaj,

Świetnie wyszły mocowania dekli. 

Idealnie siedzą :D

Wrzuć pls fotki jak całość siedzi na tych dystansach.

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

Drewno zostaje, takie było załozenie zeby to było w stylu Usa, dlatego tez wleciala taka kierownica. Stare zdjecie z przed 3 lat

JIAf0A.jpg

 

No i siedzenia w sumie odebrane. Wiem ze to wszystko idzie powoli ale coz. Nastepny etap bedzie dzialanie z ostatnia rzecza czyli elektryka - tempomaty itp.

Dak zmieniajac temat troszke . To moj drugi dupowoz na codzien :)

iSrUG4.jpg

 

c1i4Ox.jpg
GzqY7N.jpg

Edytowane przez Savo

Opublikowano

Koła kosmos :grin:

Opublikowano
1 godzinę temu, enczu napisał:

Koła kosmos :grin:

Atak klonów:grin:

Opublikowano
2 minuty temu, Brzeziak napisał:

Atak klonów:grin:

Nie do końca, ja już takich nie posiadam :D

Opublikowano

Dla mnie to jest najlepszy projekt b5 na forum - sztos

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zeby troszke odswiezyc temat . Wpadły okazyjnie 2 sety nowych lamp valeo , jeden pod h7 wlecial do diesla a drugi pod xenon bedzie w zapasie do widebody

1SZfuA.jpg

 

I teraz prosba do forumowiczy bo chce dalej ruszyc temat z autem

UWAGA

Poszukuje dobrego elektryka poniewaz mam pare rzeczy do zrobienia w audi ... najlepiej z okolic opola lecz niekoniecznie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wyjechaliśmy już z Ciemnego garażu !

Auto jak narazie wygląda dokładnie tak jak sobie wymarzyłem , jedynie znaczek poleci troszke w lewo, przyjdzie nowy rowniez Audi na klape i wydech ciutke schowamy. Nie mowiac o tym ze auto bedzie dużo niżej .

Tymczasem Lecimy !

bBvw25.jpg[/IMG]

Edytowane przez Savo

Opublikowano
W dniu 11.10.2017 o 19:56, Savo napisał:

Poszukuje dobrego elektryka poniewaz mam pare rzeczy do zrobienia w audi

@kaju ?? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Raport Tygodnia u Bracia Pietrzak

Audi RS4 (odświeżenie lakieru+ renowacja skór + detailing wnętrza + ochrona powłoką ceramiczną: lakier, przednia szyba, fronty felg + ochrona foliami bezbarwnymi: zderzak przód)

 

f8gMmC.jpg[/IMG]

Opublikowano

Ladny jest :) jaka moc ?

Opublikowano

Wrzucaj fotki jak to finalnie wyszło :)

Opublikowano
  • Autor

Przed sesja jesze kupilem nowy zaczek na tyl brakowalo

gaPMgD.jpg

 

Z sesji jestem naprawde zadowolony, sami zobaczcie efekt bo tak wyglada auto juz ukonczone. Teraz rowniez widac ze tyl jest szeroki, szerzej ponad 1cm na strone
 Z zewnatrz juz nic sie nie zmieni jedynie co to felgi jakies do lansu i nowe lampy na tyl

bl6d9X.jpg rBR5D7.jpg
8oofjA.jpg MCrPqm.jpg
JXbo8n.jpg B50YKS.jpg
inWeUA.jpg

Edytowane przez Savo

Opublikowano

Tyle w temacie520a12fe44c8748f4c99b055abe00df0.jpg

Opublikowano

:kox:

Sztos w chu... !!!!!!!!!!!1111111 jedenjedenjeden

Opublikowano

Marzenie :kox: naprawde podziwiam za te detale :D

Opublikowano

Pucharki na zlotach będę spływać szeroką rzeką :kox:

Opublikowano

rs sedan to je to ^_^

Opublikowano

Peeetarda :kox::kox::kox::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.