Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi (R)S4 Limo by Savo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie nie . Auto kupilem ponad 5 lat temu w uk i przez 2.5 roku nim jezdzilem tutaj na wyspach . Teraz jest 2.5 roku w pl . Chce wszystko zrobic u nas poniewaz nienukrywam ze duzo taniej . Tak czy siak projekt budy rs4 zrobilem poniewaz bylem zmuszony iloscia punktow tutaj co mnie zmusilo ze mialem bardzo duze koszty ubezpieczenia . Prawie 3000£ na rok . 

Opublikowano
A co to takiego
po Wrocławiu jeżdżą zlomegi vectre Hondy bmw i inne z Kiera po prawej i to na naszych blachach  takze możesz spokojnie śmigać tylko gorzej z wyprzedzaniem
 
 
Czyli tak srednio spokojnie mozna smigac krotko mowiac. Ale bardziej chodzilo mi o to, ze Damian mieszka na wyspach ;)
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

A wiec okazało się że troche bzdetow wyszło bo jednak auto ma juz swoje lata. Samochod stoi i stoi i nikt nim nie jezdzi ale to sie niedlugo zmieni. Prace juz na finiszu. Co zostało zrobiojne:

- Wymiana kpl Rozrzad
- Montaz chłodnicy oleju
- Nowe sprzegło RS4 + kevlar
- Cały servis skrzyni biegów
- Wymiana Oleje - silnik, skrzynia i dyfer
- Wymiana wahacze przod plus oslona przegubow
- Regeneracja maglownicy
- Regeneracja pompy wspomagania
- Nowa pompy wody
- Uszczelnienie i nabicie klimy
- Wymiana chłodnicy wody
- Ustawienie zbieznosci

Przy okazji pare rzeczy poszło w czarny proszek z przedniego pasa.
 Została zabawa z elektryka.
 Tak czy siak pokaze niedługo co sie zbiera na przyszłosc bo w tym aucie cały czas brakuje jednej rzeczy  :mrgreen:

P.S wpadł jeszcze set osłon carbon z RS4 w idealnym stanie
mOVJqo.jpg

7jVB19.jpg

Edytowane przez Savo

Opublikowano

Szyberdach ? Duże lewe lustro chrom z fotochromem ?

Klapa otwierana automatycznie z przycisku?

:D

Opublikowano
  • Autor

Szyberdachu nie mam i bardzo zaluje ze tego nie zrobilem jak auto bylo u blacharza . Pomimo ze to 15kg wiecej ale przeciez auto nie uest na wyscigi torowe. Trzeba bylo wstawic plat dachu ... ale . Wszystko przed nami . Nie wiem co mi jezzcze odbije . Lusterka sa alu dwa satin el. Skladane ale z fotochromu zrezygnowalem jak i w srodku . Mam u siebie w nowszym aucie i widocznosc na policje duzo gorsza   wole normalne . Co do otwierania klapy jest w trakcie montazu ori przycisk z usa ktory siedzi w kieszeni przedniego boczka 

Edytowane przez Savo

Opublikowano
  • Autor

Dobra nie bede owijał, do czasu kiedy ten setap bedzie jezdzic szykuje graty na kolejny.
 W dzisiejszych czasach S4 B5   500+ to minimum wiec trzeba było sie troche ogarnąć zwłaszcza ze to ostatni dzwonek na czesci RS4. Ceny idą do góry i znalezc coś dobrego jest duzo ciezej

 Setap kolejny to:
 - centralny intelcooler jest
 - chinol wydech 2.75 jest
 - sprzeglo RS4 kevlar jest
 
 Kwestia tylko wydechu czy nie lepiej dac  3" no i sprzeglo chyba tez mocniejsze na kolejny stage
Do tego wpadło
 - rury dolotowe z trojnikiem RS4
 - kolektor ssacy z listwa i przepustnica RS4

 W drodze paczki
- custom kolektory wydechowe
- kute korbowody techno 5
- wszystkie doloty - dół/góra wyspawane
-głowice 2.4 po remoncie

 Niestety dowiedziałem sie że uciekł mi dolot i ygrek z rs4 ale bedziemy szukac dalej.

Plan jest wstepnie na jakies RS6 turbiny lub to o czym bardzo rozmyslam to Garretty GT28RS

Tymczasem rury RS4 zespawane w podkladzie ida do malowania i odswiezony kolektor ssacy.

5d3v0s.jpg
 ohJtFH.jpg
TcZeZK.jpg
 

Opublikowano
  • Autor

Tutaj zdjecia terazniejszych gratów . Co do kolektorow to też z polecenia 
uqAcdI.jpg LySosh.jpg

Opublikowano

@Savo w tym temacie jest tak tłusto, że można się rozpuścić... Masakra. Ten wóz zwala mnie z nóg za każdym razem jak na niego patrzę... 

Podejrzewam że nawet Ty nie jesteś w stanie powiedzieć, kiedy samochód będzie skończony ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hehe Dzieki

Plan jest napewno na 550+

Dojdzie sprzeglo na 1000nm i na koniec mysle nad turbinami . Nie ukrywam ze chodza mi po głowie tte600

Zbieramy puzzle dalej ;D

1XYhdm.jpg

FNSgXG.jpg

Edytowane przez Savo

Opublikowano

Savo,

Projekt perełka :D

A jeszcze jak skompletujesz pakiet "performance" to już braknie słów.

Cena tych turbin TTE600 o których piszesz konkretna...

Na przyszły sezon skompletujesz całość?

Powodzenia w kontynuacji projektu :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@Savo jak tam impreza się kręci? ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.