Skocz do zawartości
IGNOROWANY

amortyzatory tył 1BA


_Darek_

Rekomendowane odpowiedzi

Siadły mi amortyzatory tylne. Widać, że coś z nich wyciekło, ponadto samochód się buja jak łajba. Mam zawieszenie 1BA. Jakie amortyzatory polecacie na tył? I żeby tył auta nie podniósł się na nowych amortyzatorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma nie jezdzic.wkladasz tanie i tyle .pojezdza tyle ile sa warte. ori wytrzymuja po 10lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie amortyzatory były montowane fabrycznie? I czy jest jakaś różnica amortyzatorów sedan avant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie amortyzatory były montowane fabrycznie? I czy jest jakaś różnica amortyzatorów sedan avant?

nie ma różnicy

sachs bedzie dobry

właśnie dostałem oferte od

koleś sie nazywa na aledrogo niejaki Moto-Konkret

Witam,

312 783 - 180zł-amo

312 784 - 270zł-amo sportowy

900 082 - 75zł -odbój do 1

900 103 - 80zł -odbój do drugich

ceny za sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podlaczam sie do tematu. dzisiaj zauwazylem ze przedni amor tez mi sie wylal...jakis czas temu bylem na tescie amorow na stacji i tyl poakzalo 40% wiec co wybrac sachsa czy kayabe? czy po wymianie amorow podniesie mi sie cos auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie powinno być to samo to sprężyna unosi auto

sachsa są na bank dobre miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podlaczam sie do tematu. dzisiaj zauwazylem ze przedni amor tez mi sie wylal...jakis czas temu bylem na tescie amorow na stacji i tyl poakzalo 40% wiec co wybrac sachsa czy kayabe? czy po wymianie amorow podniesie mi sie cos auto?

na pewno nie bedzie tak samo ,troche sie podniesie.

co do firmy to wielu sobie chwali kayaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-tyl-audi-a4-b6-komplet-24h-i4554923618.html

http://allegro.pl/amort-tyl-2-szt-audi-a4-b6-kombi-01-04-kyb-odb-i4562609810.html

Czy te amortyzatory nadają się do mojego auta? Bo cena chyba nie jest zła. które lepsze?

Edytowane przez _Darek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu używałem amortyzatorów SACHS i po 4 latach eksploatacji (jakies 70tys.km) złego słowa o nich powiedzieć nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardziej poleciłbym Ci Sachsa, poczytaj sobie bo wydaje mi się że do Avanta są inne, w sensie będą pasować ale są twardsze, przynajmniej w B5 tak było, dużo osób montowało w sedanie właśnie te z Avanta aby usztywnić trochę tył. W B6/B7 nie wiem więc doczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy jest jakas różnica w tylnych amorkach w sklepach maja jeden rodzaj a ja mam zawieszenie 1be amorki sa te same ??roznica jest w sprezynach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Andrzej36 napisał:

1be amorki sa te same ??

Nie. Muszą mieć skrócony skok. Są dedykowane do zawieszenia sportowego z sachs, bilstein, trw. DO wyboru, do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w sklepach twierdza znalazlem trw i mowia ze wszystkie wersje i nie maja odnotacji odnosnie podzialu 1ba,1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chłopaków na forum co sprzedają częsci to szukasz wrażeń. Napisz to Ci dobiorą, a sprzedawcy są jacy są, w większości bez pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...