Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Chromowane obramówki okien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzisiaj ( niedziela ) :razz: wrzuce fotki ...

Czekam z niecierpliwoscia :wink:

Moze po zimie sam sie zaopatrze wa takie hehe... no ale poczekam na informacje jak sie maja wasze obramoweczki.

Opublikowano

Oto troszke fotek, marne bo z telefonu robilem = >

zdjcie142us1.th.jpgzdjcie143up8.th.jpgzdjcie144jf6.th.jpg

zdjcie145li2.th.jpg

Opublikowano

Fajnie wygląda ale ciekawe jak zime przetrwa. Tez muszę sobie coś takiego sprawić :mrgreen:

[ Dodano: 2006-10-01, 15:14 ]

I 10m wystarcza na to napewno :?:

Opublikowano
10m wystarcza na to napewno

Starcza i zostaje jeszcze z metr ;) No tez jestem ciekaw jak bedzie po zimie, na probe zalozylem, najwyzej zerwe :twisted:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
Starcza i zostaje jeszcze z metr ;) No tez jestem ciekaw jak bedzie po zimie, na probe zalozylem, najwyzej zerwe :twisted:

sprzedaleś juz audzinke prawda?? i co trzymały sie te listwy chromowane ktore lepiles, czy wywaliles je w ...?? bo jak byly po dluzszym czasie ok to tez sie zaopatrze w takie... hmm tylko jak to bedzie wygladalo na moim bordowym autku :okulary2: :okulary2:

Opublikowano
sprzedaleś juz audzinke prawda?? i co trzymały sie te listwy chromowane ktore lepiles, czy wywaliles je w ...?? bo jak byly po dluzszym czasie ok to tez sie zaopatrze w takie... hmm tylko jak to bedzie wygladalo na moim bordowym autku :okulary2: :okulary2:

Sprzedalem, listwy trzymaly sie caly czas, nie zmienialy koloru, nie matowialy, wszystko bylo ok .

Opublikowano

chlopaki doradzcie prosze... mysle o zalozeniu tych chromowanych listew z norauto wokolo szyb, jak sadzicie spasuje to do kolorku i wygladu mojego autka czy niebardzo, nie chce robic wiejskiego tuningu...

Ponizej zamieszczam trzy fotki audiczek (mojej bordowej) oraz pozwolilem sobie zapozyczyc dwa zdjecia klubowiczow - mam nadzieje ze nie bedziecie mi mieli tego za zle chlopaki ;)

Moje autko =)

LISTWA TYLKO DOLNA

LISTWA WOKOLO SZYB

Prosze wyraźcie swoje zdanie... dac sobie z tym spokoj i zostawic bez zeby nie robic wiochy i choinki z auta, zrobic delikatnie tylko listewke na dole ( fotka 2 ) czy na okolo szyb ( fotka 3 ) Czekam na wasze opinie :)

Z gory thx :a4fan:

Opublikowano

Jezeli bys robil te listwy to tylko razem z przyciemnionymi szybami - to moje zdanie, jezeli bez, to nie zakladaj :one:

Opublikowano

ja się chyba skuszę na dolną tylko tak delikatnie i fajnie, odpada problem nieestetycznego łaczenia się listw w narożnikach. Mam czarną perłę i bedzie git :one:

Opublikowano

jak dasz chromy wokół szyb, samochód zrobi się bardziej ekskluzywny :cool2:

Opublikowano

Witam, w moim autku podobne listwy zainstalował już poprzedni właściciel, niestety nie znam pochodzenia tych listew. Jeżdżę już ponad pół roku, z początku listwy wyglądały super, z czasem jednak pojawiły się poprzeczne pęknięcia i mam wrażenie że tych pęknięć przybywa - a jeszcze nie zostały narażone na poważne mrozy, ciekaw jestem jak będą wyglądały po zimie... jeśli chodzi o zamocowanie, to trzymają się aż za dobrze - ciężko je będzie zerwać, cóż.... pożyjemy - zobaczymy...

Pozdro

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

listwy mam z norauto od hmm sierpnia? była zima deszcze mrozy i zapewniam że listewki są jak nowe nic im się nie stało aże nie orginalne trudno za 700 złotych będę przez 7 lat zmieniał na now co rok komplet

pozdrawiam

Opublikowano

To rozumiem ze 100zl taki komplet?? :) zakladaja na miejscu??

Opublikowano
To rozumiem ze 100zl taki komplet?? :) zakladaja na miejscu??

100 zl chyba 10-15 m , zakladasz sam :wink:

Opublikowano
To rozumiem ze 100zl taki komplet?? :) zakladaja na miejscu??

Tak jak pisze wojtas-audi, a zalozenie to zaden problem , poradzisz sobie :wink:

Opublikowano
:) dzisiaj podjade zobaczyc czy w naszym torunskim Norauto maja te listwy..
Opublikowano

hm..

a ma ktos adres sklepu internetowego norauto ?

bo tak sie sklada ze wszedzie mam daaaleko :|

[ Komentarz dodany przez: szogun0: 26-03-2007, 08:28 ]

Zapoznaj się proszę z regulaminem.

[szogun0]

Opublikowano
hm..

a ma ktos adres sklepu internetowego norauto ?

www.norauto.pl nazwa raczej łatwa do znalezienia :rolleyes:

Zaglądnij do Newbie

Opublikowano
hm..

a ma ktos adres sklepu internetowego norauto ?

www.norauto.pl nazwa raczej łatwa do znalezienia :rolleyes:

Zaglądnij do Newbie

bylem na tej stronie,

ale tam nie ma sklepu online :|

chodzi mi o adres sklepu internetowego.

na allegro listew od nich brak ;|

Opublikowano
chodzi mi o adres sklepu internetowego.

To poszukaj sklepów które oferują taki asortyment

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.