Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Chromowane obramówki okien


Gość lenin

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wygląda ale ciekawe jak zime przetrwa. Tez muszę sobie coś takiego sprawić :mrgreen:

[ Dodano: 2006-10-01, 15:14 ]

I 10m wystarcza na to napewno :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10m wystarcza na to napewno

Starcza i zostaje jeszcze z metr ;) No tez jestem ciekaw jak bedzie po zimie, na probe zalozylem, najwyzej zerwe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcza i zostaje jeszcze z metr ;) No tez jestem ciekaw jak bedzie po zimie, na probe zalozylem, najwyzej zerwe :twisted:

sprzedaleś juz audzinke prawda?? i co trzymały sie te listwy chromowane ktore lepiles, czy wywaliles je w ...?? bo jak byly po dluzszym czasie ok to tez sie zaopatrze w takie... hmm tylko jak to bedzie wygladalo na moim bordowym autku :okulary2: :okulary2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaleś juz audzinke prawda?? i co trzymały sie te listwy chromowane ktore lepiles, czy wywaliles je w ...?? bo jak byly po dluzszym czasie ok to tez sie zaopatrze w takie... hmm tylko jak to bedzie wygladalo na moim bordowym autku :okulary2: :okulary2:

Sprzedalem, listwy trzymaly sie caly czas, nie zmienialy koloru, nie matowialy, wszystko bylo ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki doradzcie prosze... mysle o zalozeniu tych chromowanych listew z norauto wokolo szyb, jak sadzicie spasuje to do kolorku i wygladu mojego autka czy niebardzo, nie chce robic wiejskiego tuningu...

Ponizej zamieszczam trzy fotki audiczek (mojej bordowej) oraz pozwolilem sobie zapozyczyc dwa zdjecia klubowiczow - mam nadzieje ze nie bedziecie mi mieli tego za zle chlopaki ;)

Moje autko =)

LISTWA TYLKO DOLNA

LISTWA WOKOLO SZYB

Prosze wyraźcie swoje zdanie... dac sobie z tym spokoj i zostawic bez zeby nie robic wiochy i choinki z auta, zrobic delikatnie tylko listewke na dole ( fotka 2 ) czy na okolo szyb ( fotka 3 ) Czekam na wasze opinie :)

Z gory thx :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bys robil te listwy to tylko razem z przyciemnionymi szybami - to moje zdanie, jezeli bez, to nie zakladaj :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się chyba skuszę na dolną tylko tak delikatnie i fajnie, odpada problem nieestetycznego łaczenia się listw w narożnikach. Mam czarną perłę i bedzie git :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w moim autku podobne listwy zainstalował już poprzedni właściciel, niestety nie znam pochodzenia tych listew. Jeżdżę już ponad pół roku, z początku listwy wyglądały super, z czasem jednak pojawiły się poprzeczne pęknięcia i mam wrażenie że tych pęknięć przybywa - a jeszcze nie zostały narażone na poważne mrozy, ciekaw jestem jak będą wyglądały po zimie... jeśli chodzi o zamocowanie, to trzymają się aż za dobrze - ciężko je będzie zerwać, cóż.... pożyjemy - zobaczymy...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy mam z norauto od hmm sierpnia? była zima deszcze mrozy i zapewniam że listewki są jak nowe nic im się nie stało aże nie orginalne trudno za 700 złotych będę przez 7 lat zmieniał na now co rok komplet

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem ze 100zl taki komplet?? :) zakladaja na miejscu??

100 zl chyba 10-15 m , zakladasz sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem ze 100zl taki komplet?? :) zakladaja na miejscu??

Tak jak pisze wojtas-audi, a zalozenie to zaden problem , poradzisz sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm..

a ma ktos adres sklepu internetowego norauto ?

bo tak sie sklada ze wszedzie mam daaaleko :|

[ Komentarz dodany przez: szogun0: 26-03-2007, 08:28 ]

Zapoznaj się proszę z regulaminem.

[szogun0]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm..

a ma ktos adres sklepu internetowego norauto ?

www.norauto.pl nazwa raczej łatwa do znalezienia :rolleyes:

Zaglądnij do Newbie

bylem na tej stronie,

ale tam nie ma sklepu online :|

chodzi mi o adres sklepu internetowego.

na allegro listew od nich brak ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...