Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)


buuuury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kilka dni temu zakupilem pierwsze Audi A4 B5 1.6 1995r. sedan przebieg 196000 autko w niezłym stanie i wyposażeniu :

- 2x Air bag

- 2xEL. Szyby

- 2xEl. Lusterka (grzane)

- Climatronik (sprawne) :P

- Webasto ( niby sprawne niby nie ) :D

- Podłokietnik Przod, Tył

- Skladane fotele tył

-ABS

i to chyba na tyle :)

Zrobione :

- Pęknieta rurka odmy

- w drodze wahacz i kilka drobiazgów :)

Plany na przyszłość to :

- polerka

- lampy lift

- us

- Fis

- gwint

- lotka z trzecim stopem won !; P

- usprawnienie webasto

i czas pokaze co dalej :)

WP_20140622_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w koncu sa pierwsze efekty wolnego czasu ktorego tak mało niestety :) po kulku przygodach jak :

Wymiana maglownicy

Naprawa pęknietej odmy

Naprawa trójnika ukladu wodnego z tyłu silnika ( ten co wchodza dwa czujniki )

Wpadly :

A la US'y jest mała koncepcja co do oswietlenia ale jak sie uda to sie pochwale

Odbłysniki czarny mat

postoje LED

W planach na dniach :

Usuniecie lotki tylnej klapy , podejscie było ale gąbka ktora jest miedzy lotka a klapa wygarała nie mam koncepcji jak ja usunac aby nie porysowac klapy (zdrawpywanie ciezki temat gdyz jest ona stara i twarda wiec jeśli ktos ma jakies podpowiedzi to chetnie poczytam jak to usunac )

Grill czarny mat ale jescze nie wiem czy tylko chrom do kokola czy znaczek tez ;)

WP_20140711_005.jpg

WP_20140711_004.jpg

Ogolnie przod jeszcze jak dlamnie za jasny wiec jak ktos ma jakis pomysł to zapraszam i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasączyć gąbkę nitro i zejdzie bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasączyć gąbkę nitro i zejdzie bez problemu ;)

Myślę, że rozpuszczalnik nitro może nie być obojętny w stosunku do lakieru. Możliwe, że potrzebna będzie później polerka tego miejsca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zejdzie zmeczenie przez wczorajszy wieczor to sporobuje :P ewentualnie opalarka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze kwestia otworow po lotce czy szpachlowac czy co z tym zrobic bynajmiej na czas terazniejszy aby sie woda nie lała zbytnio i ruda nie wystapiła niespodziewanie

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 12:43 ----------

WP_20140716_001.jpg

NOwy nabytek :P jutro montaż

---------- Post dopisany 18-07-2014 at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2014 at 19:07 ----------

no i tak to teraz wyglada ciemna ramka Grilla oraz lusterko od angola :)


WP_20140717_001.jpg
Witam po długim czasie znow chwale sie modami :) oglne zmiany to - lampy przod smoked oraz kierunki - podsiewtlenie nóg - rególaca zderzakówNa dniach wpada lampka oswietlajaca srodek ( Polift) springi - 40 tył/ przód odo fotki lamp http://www.directupload.net/file/d/3746/p4vy3guh_jpg.htmhttp://www.directupload.net/file/d/3746/zywclfjz_jpg.htmhttp://www.directupload.net/file/d/3746/9zy8v8zd_jpg.htm



Tak auto wygląda aktualnie
sprezyny dalej leża i czekaja na montarz ;/htbf4m.jpg

Edytowane przez buuuury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasniej produkcji ;)


witam jako widze ze zainteresowania moją BFive brak daje sobie jeszcze jedna szanse i zamieszczam foto obrysów mojej konceplcji narazie podpietych pod pozycje ale z czasem przejde na osobny włacznik ;) zdj słabiej jakosci wiec nie oddaja pełnego efektu ale myśle ze nie jest źle lecz ocenę zostawiam wam ;)
2r5by3q.jpg

2011v74.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ciekawe koło podoba mi się ono ogólnie ale powiem ci że spalanie może być kosmiczne przy tym silniku

spalania i tak nie moge ogarnac raz pali tak raz tak albo ja mam jakies złudzenia wiec raczej róznicy nie odczuje i tak trzeba lać do baku i tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym to masz rację tylko przy 17 będzie sporo w mieście zwłaszcza ci powiem rozmawiałem z gostkiem co miał taki silnik co ty i koło 17 lub 18 to jak jezdził to mówił że odczucie ma jakby za sobą kemping ciągnął, a byś wrzucił trochę fot środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym to masz rację tylko przy 17 będzie sporo w mieście zwłaszcza ci powiem rozmawiałem z gostkiem co miał taki silnik co ty i koło 17 lub 18 to jak jezdził to mówił że odczucie ma jakby za sobą kemping ciągnął, a byś wrzucił trochę fot środka

mam nadzieje ze z tymi kołami nie jest tak dosłownie zle bo załamka bedzie jak nic :facepalm: a środeczek wrzuce w czwartek bo jutro robota 12 h i moge nie dac rady :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha oki więcej niż 17 nie zakładaj ja mam na swoje mtsa amory h&r sprężyny i na kółkach opony 205/50/17 i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...