Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł sterujący zablokowany-immo - bardzo dziwny przypadek


beny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie wrzuciłem do swojej budy 1.8T AJL + przeżuciłem całą wiązke samochodu by nie było z niczym problemu... wszystko już siedzi itd, ale silnik odpala i od razu gaśnie... vag pokazuje jeden błąd "Moduł sterujący zablokowany - brak osprzętu, nie związany ze sprzętem" Dodam, że stacyjka i kluczyki też są od tego silnika. Kluczki zakodowałem pod immo w liczniku kontrolka już gaśnie wszystko git no ale niestety dalej jest ten problem. Licznik jest z a6. Myślę że najłatwiejszym sposobem było by wyłączyć w cholere ten immobilizer :) Proszę o jakieś podpowiedzi. Jak ktoś potrafi wyłączyć immo niech się podzieli tą informacją bo nigdzie nie ma sensownej instr. a ludzie piszą że robią to w 20 sek... Z góry wielkie dzięki za pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci wyłączyć immo ale musisz wysłać mi sterownik instrukcji nie znajdziesz bo jest to wiedza której nikt za darmo nie rozdaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już mam nerwa:P Licznika z A6 nie zgrasz z immo z a4 to wiadome, ale pin odczytałem bezproblemowo. Dorwałem od znajomego licznik do tego sterownika konkretnie nawet od tego silnika, To autko robi mi cały czas na złość i z tego licznika nie mogę odczytać PIN. Jakieś podpowiedzi jak z niego odczytać?

f4e19c580ac8c7aam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa na stół i odczyt programatorem pamieci jesli to licznik przed 98 to pinu w nim nie ma

wysłane z HTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...