Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no jak warto dołożyć to wole to zrobić niż żałować :) Sorrki, nie śledze tego tematu :P Kupujecie tylko jedno takie wypasione wiadro ? A drugie jest już zwykłe ?

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 281 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dwa wiadra z grit guardem :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

mam wiadra "te droższe" a uzywam tych z good stuff.
Koledzy, to tylko wiadra  z separatorem. Nie ma potrzebu kupowania zestawu GG za 900zł :) serio Bierzcie najtańsze.

Opublikowano

No ja ma dwa good stuff z grit guardem :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Stich powiem Ci ze to też tak nie do końca. Kupiłem kiedyś w De wiadra z separatorem i wlalem gorąca wodę żeby byla ciepła jeszcze na myjni. Niestety separator i wiadro się odkształciło. W sumie producenta jako takiego nie było napisanego sprzedawali jako produkt tego sklepu. kosztowały po 10€ za sztukę.

Opublikowano

Jak nie bedziesz latał na bezdotyk tylko mył w domu to nie musisz kupowac z zamknieciem, lepsze wiadro z gritem to około 85zł, minimum 2 ale najlepiej 3 - mycie, płukanie, felgi 

Opublikowano

ja polecam wiadra w Meguiar's wykonane z HDPE bardzo porządne wiadra praktycznie na lata. Można dokupić oryginalny z Grit Guard z Meguiar's który jest dedykowany do tego wiadra i wchodzi na styk to tego wiadra. Wg mnie ciężko znaleźć tej jakości wiadra w tej cenie.

Daniel

Opublikowano

Danielu mój imienniku ;)
Tak się składa że posiadam wiadra zarówno Megsa jak i Blackfire i niestety Twojego zdania nie podzielam. Grit Guardy u tego drugiego producenta są o wiele lepiej spasowane a cenowo jest bardzo podobnie

Opublikowano
17 godzin temu, Denis napisał:

Danielu mój imienniku ;)
Tak się składa że posiadam wiadra zarówno Megsa jak i Blackfire i niestety Twojego zdania nie podzielam. Grit Guardy u tego drugiego producenta są o wiele lepiej spasowane a cenowo jest bardzo podobnie

Jeżeli masz ori Grit Guarda z Mergs'a to wchodzi praktycznie na styk. Wyślę Ci fotke na PW w poniedziałek jak to u mnie wygląda :decayed: . W niektórych wiadrach z np Scartch Shieldem luka pomiędzy wiadrem a separatorem to nawet 3-4 cm co wg mnie mija się z celem im lepiej spasowany GG tym mniej syfu wypływa na górę podczas płukania rękawicy.

Opublikowano
Godzinę temu, Bestseller napisał:

Jeżeli masz ori Grit Guarda z Mergs'a to wchodzi praktycznie na styk. Wyślę Ci fotke na PW w poniedziałek jak to u mnie wygląda :decayed: . W niektórych wiadrach z np Scartch Shieldem luka pomiędzy wiadrem a separatorem to nawet 3-4 cm co wg mnie mija się z celem im lepiej spasowany GG tym mniej syfu wypływa na górę podczas płukania rękawicy.

Mam 3 oryginalne zestawy (wiado + GG+ pokrywki) kupione na stronie Meguiars polska więc o jakiś wynalazkach nie ma mowy ;) Problem w tym że w każdym z wiader przy próbie wylewania wody z wiadra, Grit Guardy zwyczajnie wypadają razem z wodą. Nie sądze że wysłali mi aż 3 wiadra z defektem ;)

We wspomnianych wcześniej Blackfire'ach problem nie wyslępuje

Opublikowano

A propo filtrów brudu nie wiem na ile to nowość ale ostatnio zauważyłem http://showcarshine.pl/mycie/2646-chemical-guys-cyclone-dirt-trap-najnowszy-grit-guard.html czyli filtr lejkowy, kiedyś używalem podobny z zestawu mopowego, dużo lepiej utrzymuje brud pod filtrem ;)

Opublikowano
12 godzin temu, Denis napisał:

Mam 3 oryginalne zestawy (wiado + GG+ pokrywki) kupione na stronie Meguiars polska więc o jakiś wynalazkach nie ma mowy ;) Problem w tym że w każdym z wiader przy próbie wylewania wody z wiadra, Grit Guardy zwyczajnie wypadają razem z wodą. Nie sądze że wysłali mi aż 3 wiadra z defektem ;)

We wspomnianych wcześniej Blackfire'ach problem nie wyslępuje

aaa to możliwe to tam będzie z 2-3 mm luzu , ale nie takie jest zadanie GG zeby się trzymały przy wylewaniu wody - ale już się nie czepiajmy:banan: 

Opublikowano

Panowie mozecie polecici mi jakis dobry srodek do czyszczenia tapicerki oraz czyszczenia podsufitki oraz slupkow bocznych.

Poniewaz ostatatnio oddajac auto do mechanika starsznie mi je wybrudzil lapami w srodku  i mam pelno sladow po smarach na bialej podsufitce oraz na siedzeniach welurowych i nie wiem czym najlepiej to usunac.

 

Opublikowano
2 godziny temu, kubabkb napisał:

Panowie mozecie polecici mi jakis dobry srodek do czyszczenia tapicerki oraz czyszczenia podsufitki oraz slupkow bocznych.

Poniewaz ostatatnio oddajac auto do mechanika starsznie mi je wybrudzil lapami w srodku  i mam pelno sladow po smarach na bialej podsufitce oraz na siedzeniach welurowych i nie wiem czym najlepiej to usunac.

 

To fajny mechanik, szczerze bym chyba go zapytał co z tym robimy jakbym zauważył. Próbowałeś go obciążyć ? Mój ma specjalne pokrowce, nie zauważyłem nic brudnego po nim, szanuje samochody innych. Ja kiedyś plamki czyściłem jakąś taka pianką dedykowana do takich rzeczy Prestone, nawet dawała rade, ale nie były to smary na białej tapicerce ...

Edytowane przez A4CCH

Opublikowano
4 godziny temu, kubabkb napisał:

Panowie mozecie polecici mi jakis dobry srodek do czyszczenia tapicerki oraz czyszczenia podsufitki oraz slupkow bocznych.

Poniewaz ostatatnio oddajac auto do mechanika starsznie mi je wybrudzil lapami w srodku  i mam pelno sladow po smarach na bialej podsufitce oraz na siedzeniach welurowych i nie wiem czym najlepiej to usunac.

 

Podsufitkę i słupki możesz przelecieć APC, rozpylaj na wilgotnej mikrofibrze.

Opublikowano

Hejneken jakie dokladnie APC polecasz oraz powiedz mi czy po uzyciu APC nie zrobia sie na podsufitce takie rozmazane plamy i bedzie to wyglodalo jeszcze gorzej niz jest.

Opublikowano
10 godzin temu, kubabkb napisał:

Hejneken jakie dokladnie APC polecasz oraz powiedz mi czy po uzyciu APC nie zrobia sie na podsufitce takie rozmazane plamy i bedzie to wyglodalo jeszcze gorzej niz jest.

Jeżeli zależy Ci na dobrym wyczyszczeniu to zamiast APC użyj LCK Attack EC lub ExceDe Encapsulator Cleaner do tego dobierz sobie (chyba że masz) szczotkę najlepiej z syntetycznym włosiem i można działać - testowałem oba produkty i naprawdę robią robotę :decayed:

Opublikowano
12 godzin temu, kubabkb napisał:

Hejneken jakie dokladnie APC polecasz oraz powiedz mi czy po uzyciu APC nie zrobia sie na podsufitce takie rozmazane plamy i bedzie to wyglodalo jeszcze gorzej niz jest.

APC ADBL'a np, rozcieńcz sobie w proporcji 1:10, rozmazów nie powinno być czyściłem tak ostatnio u siebie czarną podsufitkę s-line i nie ma śladu po apc. Ewentualnie możesz spróbować 1:5 jeżeli plamy nie zejdą, a jak nie to inna chemia tak jak pisał kolega wyżej. Tak czy siak kup apc bo naprawdę Ci się przyda i warto go mieć.

Opublikowano

Panowie. Czym najlepiej się pozbyć naklejki przezroczystej z nadwozia? Poprzedni właściciel zastosował ją pod antene CB radia.

Edytowane przez resiak82

Opublikowano
2 godziny temu, resiak82 napisał:

Panowie. Czym najlepiej się pozbyć naklejki przezroczystej z nadwozia? Poprzedni właściciel zastosował ją pod antene CB radia.

Opalarką, później zmyć klej środkiem tar&glue remover i odtłuścić Ipą/benzyną ekstrakcyjną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.