Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie wygląda mi to na -30mm przód na pewno poszedł niżej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No nie wygląda mi to na -30mm przód na pewno poszedł niżej.

Czekom na odpowiedz ze sklepu, napewno niy może tak zostać...

Kolejny mod zakończony :-D tym razym zawitała klima 3 strefowo, system AHA i czujnik zmierzchu i deszczu, przy okazji zostały też podświetlone pokrętła nawiewow, schowek, podświetlenie przestrzeni nog z tyłu, z przodu muszą czekać aż się jakieś lampki trafia... :-D

A tak autko wyglądało w trakcie roboty

de0774227ac3324959559a3ae03538e6.jpg

Jak wyglondo po modach, zamieszcza może jeszcze dzisiej, abo jutro :-)

No więc tak to wyglondo po modach :-)

13ca893d5fdb86565e3e6b80a17d0cde.jpg

f8215a61d51534831232d262d0f8f23b.jpg

Edytowane przez sławko

Opublikowano

muszę przyznać że fajny projekt, powodzenia w modzeniu i jestem ciekaw kolejnych zmian, jak na razie na plus a kolor to kwestia gustu :naughty:

Opublikowano

No jak rozbebrał do golasa :grin:

Opublikowano

Kojot :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i nareszcie doczekolek się kolyjnego modzika, a w zasadzie to moje autko się doczekało :-D tym razym jednak niy jest to nic co by się dało zoboczyc :-P

461fa29bc3d0aa73605a4205d5e70f7a.jpg

Opublikowano

Ladny wykresik na miech Ci starczy ,a potem znow bedze brakowac.

Wysłane z mojego myPhone Cube

Opublikowano

fajne cyferki :kox:

Opublikowano

2.7 tdi chyba nie mają ogranicznika, ciekawe wiela Ci to pójdzie? 260 poleci? Czy nie jesteś fanem takich prędkości i nie będziesz sprawdzał?

Opublikowano

To jest prawdziwy Rumak! :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzać może kiedy mi się zachce ale napewno niy w najbliższym czasie, bo przy takij pogodzie to niywiela cza...

A z tym miechem to wiym, jusz to przerabiolek w poprzednim autku, wszystko zależy od kosztów dalszych modyfikacji silnika :-D

Na tyn rok jest jeszcze plan na webasto, zoboczymy co z tego wyjdzie :-)

Opublikowano

Sławko a jak z trakcją przy takiej mocy i momencie(parametry 3.0 tdi), pytam ponieważ nie masz quattro?

Opublikowano
  • Autor

Sławko a jak z trakcją przy takiej mocy i momencie(parametry 3.0 tdi), pytam ponieważ nie masz quattro?

powiym tak, na mokryj nawierzchni na 3 spokojnie traci trakcja takze cza uwazac, na suchym standard, na 1 cza dozowac gazu, jak zlapie to jusz idzie jak przecinak :D

tak pozadnie jeszcze niy testowolek bo niy bylo kiedy ani kaj...

Opublikowano

ciekawe jakbyś złapał się z serią 3.0 tdi 239ps kto by wygrywał, ale z miejsca quattro pewnie lepiej by poszło

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jakbyś złapał się z serią 3.0 tdi 239ps kto by wygrywał, ale z miejsca quattro pewnie lepiej by poszło

moze kiedys bydzie mi dane stanac na swiatlach z taki 3.0 :D

Opublikowano

nie miałbyś szans kolego

Opublikowano

nie był bym taki pewny, na starcie lepiej miałby quattro ale później różnie może być

Opublikowano

nie miałbyś szans kolego

Pewnie że nie miał by szans , co cztery łapy to nie dwie ,i tak poza tym tracił by trakcje.

Opublikowano

nie miałbyś szans kolego

Z Rolki 2-3 bieg spokojnie by wygrał z 3.0 TDI

Opublikowano

nie miałbyś szans kolego

Z Rolki 2-3 bieg spokojnie by wygrał z 3.0 TDI

Co Ty z jakiej rolki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.