Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowe sprężyny lekko obniżające

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć, mam pytanko chcę lekko obniżyć swoje audi a4 b5 1.8 silnik,. Chodzi mi o efekt lekkiego obniżenia ( nie gleba itd), jakie proponujecie sprężyny? obecnie mam 205/55/16 planuje 205/50/17

Opublikowano

najlepiej 1.be -20mm od seri 1ba albo jakieś waiteć lub inne -30 mm

ostatnio założyliśm do kolegi na ori 1ba -30Hr i ładnie usiadło może nawet -35mm

Opublikowano

H&R, ja miałem Eibach Pro Kit i były świetne.

Opublikowano

Potwierdzam, miałem eibach pro kit i wcale komfort się nie zmienił strasznie, a samochód prowadził się o wiele lepiej :wink: Jeżeli nie chcesz "gleby" to dobre rozwiązanie

Opublikowano

Vogtland za***isty

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Co sądzicie o takim zestawie?

http://olx.pl/oferta/zawieszenie-vw-passat-b5-audi-a4-weitec-CID5-ID7kye1.html#4313c4d79f

Obniżenie o 35 czyli w sam raz, a jak z twardością, czy to będzie beton, w sam raz, czy za miękko i będzie ocierało zderzakiem na hopkach?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem czy już kupiłeś. Niedawno przerabiałem kit Weiteca 60/40 od 1.9 tdi i się zdziwiłem bo był bardzo wygodny jak na taką glebę. To co masz w linku musi być ok. No ale jeśli szukasz super komfortu przy -35 to polecam vogtlanda lub prokita jak koledzy wyżej. Z naciskiem na te pierwsze bo pro kit jest średni według mnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może podaj też w jakim budżecie chcesz się zmeiścić planując nowe sprężyny i wtedy doradzimy coś odpowiedniego. Tymi polecanymi z wyzszej półki są 1.be -20mm.

Opublikowano

Podłączę się pod temat.

Znalazłem Eibachy, które polecacie. Sprzedawca opisuje, że pasują do:

"Pojemność silnika: 1.8 quattro, 1.8 T quattro, 1.9 TDI quattro, 2.4 quattro, 2.6 quattro, 2.8 quattro ohne Automatik"

Normalne, że takie same są do 1.8 jak i do 2.8? Wg mnie montując w 1.8 przód nie siądzie tak samo jak w 2.8.

Opublikowano

więc sprzedawca nie wie, co sprzedaje. Nawet 1.9tdi i 1.8 siądzie inaczej a co dopiero v6 i r4

Opublikowano

Wg Eibach zestaw E1539-140 faktycznie może być stosowany zarówno w 1.8T jak i 2.8... Tak wynika z opisu na stronie Eibach Polska, jednak z nacisków na oś wynika że jednak powinny być zastosowane do "fałek".

... spójność informacji :kwasny:

Opublikowano

jak już wyżej pisał kolega, zestaw eibach'a montuje na orientację amor ach 1BA ? Tak może zostać ?

Edytowane przez kam2

Opublikowano

Tak może zostać ale te sprężyny zasługują na coś lepszego. Minimum 1BE a najlepiej bil B6-B8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.